ТОП університетів світу: Університет штату Пенсільванія (Pennsylvania State University). Огляд університету

5708
Facebook Twitter
ТОП університетів світу: Університет штату Пенсільванія (Pennsylvania State University). Огляд університету

Входячи до сотні кращих, університет штату Пенсільванія за правом займає 93-є місце, відповідно до рейтингу Quacquarelli Symond (QS) World University Rankings 2019, розділивши його з Університетом Західної Австралії.

Дана структура вищої освіти спочатку була організована як сільськогосподарський коледж понад 160 років тому. Університет Пенн, у підсумку, розширив свою місію таким чином, що вона стала передбачати викладання, дослідження та громадську службу у багатьох академічних дисциплінах. Штат Пенсільванія (так скорочено називають цей ВНЗ) присудив понад півмільйона різних науково-кваліфікаційних ступенів, та був найбільшим джерелом освіти за програмами бакалаврату у Пенсільванії з 1930-х років. Хоча ця освітня структура була зафрахтована Співдружністю, вона з самого початку вважалася «інструментом держави». Він виконує багато функцій державної установи та сприяє загальному добробуту громадян. Входячи до сотні кращих закладів освіти світу, він по праву займає 93-е місце, відповідно до рейтингу Quacquarelli Symond (QS) World University Rankings 2019, розділивши його з Університетом Західної Австралії.

Особливості та специфіка Університету штату Пенсільванія

Сьогодні, штат Пенсільванія (PSU) є однією з чотирьох освітніх структур, пов'язаних з державою (поряд з Університетом Піттсбурга, Університетом Темпл та Університетом Лінкольна), установами, які не перебувають у державній власності та не працюють за її розпорядженням, але мають характер державних ВНЗ та отримують значні асигнування. PSU володіє адміністративним та дослідницьким центром в університетському парку. Завдяки тому, що ВНЗ постійно займає високі позиції у різних локальних, міжнародних та світових рейтингах, він має гарну репутацію серед роботодавців у глобальному масштабі. Неодмінно варто відзначити, що PSU, крім навчання, здатний запропонувати своїм студентам матеріальну підтримку, гуртожитки, програми міжнародного обміну та можливість отримати освіту дистанційно.

Склад та структура PSU

Штат Пенсільванія має дві юридичні школи:

  • закон штату Пенсільванія, університетське містечко ВНЗ;
  • закон Дікінсона, розташований у Карлайл (90 миль на південь від Державного коледжу).

Медичний коледж знаходиться у Херші. Також, PSU має 19 кампусів співдружності та 5 спеціальних кампусів місії, розташованих по всьому штату. Пенн було названо одним з «Громадських Івіїв», фінансованим державою університетом, який надає якісну освіту, котру можна порівняти з якістю Ліги Плюща. У тих абітурієнтів, які обрали навчання у даному іноземному вищому навчальному закладі є можливість вибрати спеціальності з 160 програм, складених відповідно до глобального ринку праці.

Він за правом пишається асоціацією своїх випускників, серед яких є бізнесмени, відомі вчені та дослідники. Плата за навчання тут досить висока для іноземних громадян. Для порівняння, локальні громадяни платять 15-17 тисяч доларів на рік, водночас як нерезидентам країни необхідно вносити не менш ніж 29.5 тисяч доларів на рік. Відсоток зарахування досить високий — 54,2%, але не варто поспішати подавати документи для зарахування. Як показує практика фахівців UP-STUDY, не менш якісну, але набагато більш доступну освіту можна отримати, наприклад, в університетах Польщі.

Отже, PSU є перспективним та продуктивним ВНЗ, який має хорошу репутацію, як серед студентів, так і роботодавців. Він має зручні та добре оснащені академічні аудиторії. Також, має у своєму розпорядженні дослідницькі центри, які допомагають розвиватися студентам у своїй науковій діяльності. Проте він не є єдиним у своєму роді, тому має гідні альтернативи.

Акція, що може Вас зацікавити

Безкоштовний вступ до ВНЗ на осінь 2021 + курс

Акція 499 євро

Отримайте безкоштовно пакет "Все включено", курс 50-100 годин та підтримку 3 роки у Польщі

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини