ТОП університетів світу: Університет штату Огайо (The Ohio State University). Огляд університету

5021
Facebook Twitter
ТОП університетів світу: Університет штату Огайо (The Ohio State University). Огляд університету

Маючи у своєму розпорядженні відмінну репутацію серед наукових товариств, студентів та роботодавців, університет штату Огайо має 86-у позицію відповідно до рейтингу Quacquarelli Symond (QS) World University Rankings 2019.

Університет штату Огайо — американська установа вищої освіти, заснована у 1828 році в Колумбусі, штат Огайо. Дана навчальна структура має кампуси у всьому Огайо в Колумбусі, Ньюарку, Лімі, Меріон, Менсфілді та Вустера. Маючи у своєму розпорядженні відмінну репутацію серед наукових товариств, студентів та роботодавців, він має 86-у позицію відповідно до рейтингу Quacquarelli Symond (QS) World University Rankings 2019. Спочатку, університет був відомий як сільськогосподарський та механічний коледж штату Огайо (Мех), згодом він пережив багато змін та зріс у масштабну освітню структуру з великою кількістю студентів та викладачів.

Крім освітніх програм, він має великий вибір міжвузівських проєктів.

Історія та особливості університету Огайо

Як вже раніше згадувалося, ВНЗ почав своє становлення як сільгоспколедж, офіційно, як The Ohio State University він був встановлений тільки у 1870 році. Коледж, з моменту початку свого функціонування акцентував увагу на навчанні студентів за різними сільськогосподарськими та механічними дисциплінами. Пізніше він був перетворений у комплексний університет під керівництвом губернатора того часу, який згодом став президентом Резерфордом Б. Хейсом, а у 1878 році Генеральна асамблея штату Огайо прийняла закон, що змінив назву на «Університет штату Огайо». З того часу він виріс до ВНЗ з третім за величиною університетським містечком у Сполучених Штатах.

Установа вищої освіти штату Огайо розташувалася на третьому кілометрі на північ від центру міста. Історичний центр кампусу виглядає як Овал, розміром близько 11 акрів.

Варто згадати, що 4 його будівлі перераховані у Національному реєстрі історичних місць: Хейл-хол (спочатку Зал Енарсон), Хейс-Холл, Стадіон Огайо та Ортон-Холл. На відміну від інших державних університетів, архітектура у кампусі штату Огайо є поєднанням традиційних, сучасних та постмодерністських стилів. Меморіальна бібліотека Вільяма Окслі Томпсон є найбільшим сховищем, яке використовується не тільки студентами ВНЗ, а й викладачами з усієї країни.

Процес зарахування та дослідження університету

З усією відповідальністю можна заявити, що дана структура вищої освіти є досить вимогливою, та, відповідно до останніх даних є найбільш виборчою споміж будь-яких державних університетів в Огайо. Більш ніж половина зарахованих у 2017-му році студентів входили до 10-ки кращих за успішністю у своїх школах. В іншому, сам процес вступу не відрізняється від інших іноземних освітніх структур та передбачає складання іспитів та надання повного пакета особистих даних.

Кожен абітурієнт має можливість вибрати для себе необхідний науково-кваліфікаційний ступінь та спеціальність, які представлені у 16-ти школах/коледжах. Особливий попит мають спеціальності медичної спрямованості, але якісні знання можна отримати на будь-якому факультеті. Середня вартість навчання складає 25 тисяч доларів, все залежить від обраного напрямку.

Зважаючи на високу вибірковість, чималу плату за рік та великі додаткові витрати, фахівці UP-STUDY рекомендують детально обміркувати доцільність рішення вступати до даного ВНЗ, адже якісне та більш доступне навчання можна знайти набагато ближче.

Отже, Університет штату Огайо є одним зі ста кращих ВНЗ у світі. Його репутація та гарантія якості привертає щорічно сотні студентів з різних країн. Але, справедливо зауважимо, що він є високовибірковою структурою освіти з великою платою за рік навчання, тому доступний далеко не кожному.

Акція, що може Вас зацікавити

Онлайн-презентація "Освіта в Польщі. Перспективи у ЄС"

Пропозиція

Дізнайтеся від випускників польських ВНЗ про перспективи після закінчення навчання

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини