ТОП університетів світу: Університет Людвіга-Максиміліана в Мюнхені (Ludwig-Maximilians-Universität München). Огляд університету

6842
Facebook Twitter
ТОП університетів світу: Університет Людвіга-Максиміліана в Мюнхені (Ludwig-Maximilians-Universität München). Огляд університету

Університет Людвіга-Максиміліана в Мюнхені був визнаний 66-м кращим університетом світу у рейтингу Quacquarelli Symond (QS) World University Rankings 2019.

Університет Людвіга-Максиміліана в Мюнхені (LMU), що розташувався в самому серці міста визнаний одним з провідних наукових та дослідницьких інститутів Європи. З моменту заснування у 1472 році, ЛМУ привертає натхнених вчених та талановитих студентів з усього світу, підтримуючи університет з його ідеями, які кидають виклик та змінюють наш складний світ. Як один з провідних дослідницьких університетів Європи, LMU озираючись на 500-річні традиції має відмінну репутацію серед наукової спільноти у глобальному масштабі. Він був визнаний 66-м кращим університетом світу у рейтингу Quacquarelli Symond (QS) World University Rankings 2019.

Відмінні риси та особливості ЛМУ

Бувши другою за величиною в Німеччині установою вищої освіти, даний мюнхенський університет відрізняється своєю елітарністю та скритністю, щодо кількості претендентів на одне вільне місце. Його перевага у викладанні та дослідженнях охоплює широке коло напрямків — від гуманітарних та культурних досліджень, економіки та соціальних наук до медицини та природничих наук. Інтенсивний міждисциплінарний підхід сприяє інноваціям, дуже важливим для загального глобального майбутнього. Його Медичний центр знаходиться поруч з Charité в Берліні, найпрестижнішим та найбільшим в Німеччині подібним закладом.

Основні переваги перед іншими подібними ВНЗ:

1. Наявність при LMU масштабних центрів досліджень, серед яких CIPSM (Центр інтегрованої білкової науки в Мюнхені), Гельмгольц центр, Ініціативна група дослідження наносистем та інші.

2. Людвіг-Максиміліан Університет — передовий науково-дослідний інститут в напрямку медицини.

3. Має великі та важливі для студентів та випускників спільноти.

4. Студентам надається можливість вивчати одну з сорока мов на безкоштовній основі в центрі лінгвістики ЛМУ.

5. Оскільки це публічний німецький університет, плата за навчання не встановлюється, правда необхідно оплачувати податки та адміністративні внески.

Факультети та специфіка вступу в ЛМУ

За свою багаторічну історію, ВНЗ нарощував свій навчальний потенціал та зараз дозволяє вибирати спеціальність з 18 факультетів, серед яких:

 • католицька теологія;
 • протестантська теологія;
 • юриспруденція;
 • управління та бізнес — мюнхенська школа менеджменту;
 • економіка;
 • медицина;
 • ветеринарна медицина;
 • історія та мистецтво;
 • філософія, філософські науки та вивчення релігії;
 • психологія та викладацькі науки;
 • вивчення культури;
 • лінгвістика та література;
 • соціальні науки;
 • математика, комп'ютерні науки та статистика;
 • фізика;
 • хімія та фармацевтика;
 • біологія;
 • геологічні науки.

Кандидати, які планують навчатися в даній освітній структурі зобов'язані мати глибокі знання німецької, оскільки лекції на бакалавраті читаються місцевою мовою. Ті студенти, які планують навчатися у LMU для отримання післядипломної освіти, можуть віддати перевагу англомовним програмам. Фахівці UP-STUDY рекомендують ретельно обміркувати доцільність вибору Університету Людвіга-Максиміліана в Мюнхені, оскільки відсутність плати за навчання не скасовує великих витрат на проживання, харчування та інші. Також, у багатьох іноземців виникають проблеми з вступом не тільки під час зборів документів, але й при складанні тестів на підтвердження знання мови. Набагато простіше вступити до польських університетів, які, крім доступності та високої якості, надають європейський диплом, який котується у всіх індустріально розвинених країнах.

Підсумовуючи, підкреслимо, що LMU — передовий освітній та дослідницький університет, який має багаторічний досвід та насичену історію.

Студенти, яких тут не менш ніж 36 тисяч, мають у вільному доступі лабораторії, дослідницькі центри, бібліотеки та інші навчальні будови, які допомагають отримувати практичний досвід. Із загальної кількості учнів, тільки 12% — іноземні громадяни, тому що програми бакалаврату викладаються тільки німецькою. Проте, ВНЗ має високі позиції в рейтингах та є одним зі ста кращих у світі.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 50% на вступ до Польщі 2021

Акція 499 євро 7990 грн

Отримайте знижку 50% на пакет вступу до ВНЗ Польщі "Все включено"

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини