ТОП університетів світу: Університет Фудань (Fudan University). Огляд університету

4541
Facebook Twitter
ТОП університетів світу: Університет Фудань (Fudan University). Огляд університету

Згідно з Quacquarelli Symonds (QS) World University Rankings 2019 році Fudan зайняв сорокову позицію, тим самим потрапивши до ТОП 50 світових університетів, що робить його дуже привабливим.

Заснований у 1905 році як державна школа Фудань, університет Фудань розташований у Шанхаї, Китай, та вважається одним з найбільш виборчих ВНЗ країни. Дана освітня структура випустила ряд впливових випускників в китайському уряді та політиці, медицині, науках та гуманітарних напрямках. ВНЗ об'єднався з Шанхайським медичним університетом у 2000 році, надавши інституту більш широке коло дисциплін. Згідно з Quacquarelli Symonds (QS) World University Rankings 2019 році Fudan зайняв сорокову позицію, тим самим потрапивши до ТОП 50 світових університетів, що робить його дуже привабливим. Він є членом Ліги С9, — аналог Ліги плюща.

Історія та специфіка ВНЗ

Як уже згадувалося, він почав свою діяльність ще перебуваючи в статусі школи, яка переросла у 1917 році в приватний університет. Після нарощування свого потенціалу, у 1929 році розширивши кількість підрозділів, скорегувавши місію та остаточну стратегію, ВНЗ додав в структуру відділ журналістики, департамент муніципалітетів, юридичний департамент та департамент освіти, в цілому 17 відділів, присвячених мистецтву, науці, праву та бізнесу. Уже з 1970 року університет придбав таку форму та статус, в якій він відомий і сьогодні.

Вищий навчальний заклад Фудань складається з 17 стаціонарних шкіл, 69 відділень, 73 бакалаврських програм, 22 дисциплін та 134 субдисциплін, уповноважених на отримання ступеня доктора наук, 201 магістерської програми, 6 програм професійної підготовки, 7 ключових науково-дослідних центрів соціальних наук Міністерства освіти КНР, 9 національних фундаментальних науково-дослідних та навчальних інститутів та 25 пост-докторських дослідних станцій.

ВНЗ налічує 40 національних ключових дисциплін, наданих Міністерством освіти. На поточний момент, в ньому працюють 77 науково-дослідних інститутів.

Особливості та вартість навчання

Дана навчальна структура є потужним університетом Китаю, який до того ж один з найбільш виборчих ВНЗ. Його програми бакалаврату є найважчими для студентів. Поєднуючи повний та широкий спектр дисциплін, курси загальної освіти дозволяють студентам отримувати знання в різних областях. Попри складності в навчанні, програми розроблені таким чином, щоб максимально просто доносити необхідну інформацію. Цікавим є той факт, що Fudan був одним з перших ВНЗ в Китаї, який зарахував до лав своїх студентів, іноземного громадянина, ця подія відбулася в 1950-х, та, фактично, стала початком нової ери в структурі.

Вартість навчання для негромадян держави становить $3,341, як на бакалавраті, так і на магістратурі. Обов'язково потрібно враховувати додаткові витрати (проживання, харчування, спорт, транспорт), а також подорожі на Батьківщину.

Фахівці UP-STUDY рекомендують придивитися до ближчих та доступних освітніх структур, оскільки навчання в даному університеті самому по собі дуже складне, до того ж багато часу йде на адаптацію до нового середовища проживання. Бажаючи вчитися за кордоном, за доступною вартістю, оптимальним варіантом є польські установи вищої освіти.

Отже, Fudan University — престижний ВНЗ Китаю, який, до того ж ставить високі вимоги до кандидатів на навчання. Має великий вибір спеціальностей та напрямків досліджень, надаючи можливість вчитися англійською мовою. Маючи невисоку плату, є все-таки безліч бар'єрів, які можуть перешкоджати навчанню саме в даній структурі освіти.

Акція, що може Вас зацікавити

Безкоштовний підбір житла у Польщі

Пропозиція 0 грн

Компанія UP-STUDY пропонує всім абітурієнтам безкоштовний пошук житла у Польщі.

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини