ТОП університетів світу: Пекінський Університет (Peking University). Огляд університету

6787
Facebook Twitter
ТОП університетів світу: Пекінський Університет (Peking University). Огляд університету

Пекінський університет є одним з найбільших та престижних дослідницьких університетів в Китаї та членом Ліги C9, китайського еквівалента Ліги плюща.

Пекінський університет є одним з найбільших та престижних дослідницьких університетів в Китаї та членом Ліги C9, китайського еквівалента Ліги плюща. У рейтингу світового університету Quacquarelli Symonds (QS) 2019 він займає 38-у позицію. Університетське містечко розташоване на територіях колишніх імператорських садів династії Цин, також там знаходяться багато історичних будівель, що робить його одним з найбільш мальовничих кампусів в країні. Щорічно, в університеті навчаються близько 2000 іноземних студентів, загальна чисельність становить майже 39 тисяч учнів. Щодо походження, це перша сучасна національна освітня структура, створена в Китаї, заснована Імператорським університетом Пекіна у 1898 році. ВНЗ є передовою науковою структурою в країні та, до того ж, дуже вибірковою.

Історія та особливості Peking University

Як вже раніше згадувалося, ВНЗ був заснований у 1898 році та був відомий раніше під іншим найменуванням. Нарощуючи свій навчальний та матеріально-технічний потенціал, у 1912 році він був перейменований в Пекінський Університет.
Завдяки об'єднанню у 1950 році з мед.інстітутом, надалі було створено центр економічних досліджень. Протягом усієї своєї історії, ця освітня структура навчала та приймала у себе багато видатних сучасних китайських мислителів, в тому числі такі особистості, як Мао Цзедун, Лу Сінь, Гу Хунумінг, Мао Дун, Лі Дажа, Чень Дусю та нинішній прем'єр Лі Кецян.
На зародження ВНЗ вплинув новий культурний рух у Китаї, рух, на знак протесту на площі Тяньаньмень у 1989 та багато інших важливих подій.

Бувши ключовим національним університетом Пекіна, він складається з 30 коледжів та 12 кафедр, з яких 93 спеціальностей для бакалаврату, 2 спеціальності для другого ступеня бакалаврату, 199 спеціальностей для кандидатів магістратури та 173 спеціальності для докторантів. Займаючи позицію лідера у галузі фундаментальних наук та викладання, університет успішно розвинув прикладні наукові дослідження.

Факультети та вартість навчання

Peking University, як уже можна було помітити, є дуже масштабним науково-дослідним закладом, який має безліч шкіл, серед яких варто відзначити:
1. Інститут океанічних досліджень
2. Школа математичних наук
3. Школа програмного забезпечення та мікроелектроніки
4. Школа електроніки й комп'ютерних наук
5. Кафедра китайської мови та літератури
6. Школа китайської мови як другої мови
7. Інститут комп'ютерних наук та технологій
8. Відділ управління інформацією
9. Інститут соціологічних досліджень
10. Школа іноземних мов
11. Відділ історії
12. Школа мистецтв
13. Академія перспективних міждисциплінарних досліджень

14. Інститут астрономії і астрофізики імені Кавлі
15. Коледж екологічної науки і техніки
16. Юридична школа
17. Школа міжнародних досліджень
18. Школа уряду
19. Відділ філософії
20. Медична школа
21. Школа економіки
22. Школа менеджменту Гуанхуа
23. Бізнес-школа HSBC
24. Школа перехідного права
25. Інженерний коледж
26. Коледж міських та екологічних наук
27. Інститут досліджень народонаселення
28. Школа марксизму
29. Коледж архітектури та ландшафту

Вартість навчання в цьому китайському навчальному закладі для нерезидентів країни становить $5,008 — на бакалавраті, $5,634 — на магістратурі, а також передбачена навчальна підготовка, яка обійдеться у $4,069 за рік. Іноземним абітурієнтам варто враховувати, що до розрахунку навчальних витрат треба додати вартість проживання, харчування, а також транспорт. На ці пункти, а також інші побутові дрібниці необхідно 10-16 тисяч доларів на рік. Також, не варто забувати, що Китай істотно відрізняється своєю культурою, менталітетом та традиціями, тому кваліфіковані фахівці UP-STUDY рекомендують дуже ретельно подумати, адже якісний диплом можна отримати значно ближче.

Підсумовуючи, зауважимо, що Пекінський Університет має безліч досягнень. Відсоток зарахування досить невеликий та не перевищує позначки у 10 пунктів. Займаючись не тільки навчанням, але й науково-дослідною діяльністю в стінах Альма-матер, учні швидко розкривають свій потенціал в обраному річищі.

Акція, що може Вас зацікавити

43 стипендії на 50% знижку на навчання

Пропозиція

Для всіх учасників UP-STUDY. Бронюйте за собою місце у конкурсі прямо зараз

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини