ТОП університетів світу: Королівський коледж в Лондоні (King's College London, (KCL)). Огляд університету

7278
Facebook Twitter
ТОП університетів світу: Королівський коледж в Лондоні (King's College London, (KCL)). Огляд університету

Даний вищий навчальний заклад входить до сімки кращих університетів Великобританії для наукових досліджень та має загальний річний дохід понад 684 мільйонів фунтів стерлінгів.

Королівський коледж в Лондоні (King's College London, (KCL)) є одним з 25 кращих університетів світу (2016/17 QS World University Rankings), в 2018 році за результатами даного рейтингу він зайняв 23, розділивши його з Університетом Единбурга. Один з найстаріших в Англії, створений у 1829 році. У King's більш ніж 27 600 учнів (з яких близько 10 500 є аспірантами) з приблизно 150 країн світу та близько 6800 співробітників. Королівський коледж має видатну репутацію щодо викладання світового класу та передових досліджень. У 2014 році Research Excellence Framework (REF) King's зайняв 6-е місце у рейтингу «влади», який враховує, як якість, так і кількість дослідницької діяльності,та 7-е місце за якістю, відповідно до рейтингу Times Higher Education. Вісімдесят чотири відсотки досліджень в Королівстві вважалися «провідними у світі» або «чудовими на міжнародному рівні» (3* та 4*). Даний вищий навчальний заклад входить до сімки кращих університетів Великобританії для наукових досліджень та має загальний річний дохід понад 684 мільйонів фунтів стерлінгів.

Особливості та специфіка Лондонського королівського коледжу

King's має особливо високі досягнення в таких напрямках:— гуманітарні науки;— право;— науки (включаючи широкий спектр галузей охорони здоров'я, таких як психіатрія, медицина, сестринська справа та стоматологія);— соціальні науки;— міжнародні дисципліни.ВНЗ зіграв важливу, а іноді й вирішальну роль у багатьох досягненнях, які сформували сучасне життя, таких як відкриття структури ДНК та досліджень, які призвели до розвитку радіо, телебачення, мобільних телефонів та радарів. Королівський коледж Лондона, Гай та Сент-Томас, Королівська лікарня Коледжу та Південного Лондона, а також Фонд Модсли NHS Trusts є частиною King's Health Partners.

Партнери з охорони здоров'я King's Health Academic Health Sciences Center (AHSC) — це новаторська глобальна співпраця між одним з провідних світових науково-дослідних університетів та трьома найбільш успішними фондами Фонду NHS в Лондоні, включаючи провідні навчальні лікарні та комплексні послуги в області психічного здоров'я.

Кампуси та вартість навчання в KCL

У королівського коледжу Лондона в арсеналі 5 великих та добре укомплектованих кампусів, серед яких:1. Історичний кампус Стренд центрі Лондона.2. Три кампусу Темзи: Гай, Сент-Томас та Ватерлоо.3. Кампус на Датському пагорбі на півдні Лондона.Структура складається з дев'яти факультетів, які у свою чергу розділені на велику кількість відділів, центрів та дослідницьких підрозділів. На сьогодні, розцінки королівського коледжу наступні: для резидентів країни, які планують отримати ступінь бакалавра необхідно вносити $12500, на магістратурі плата становить $7500. Для іноземних громадян плата трохи відрізняється та становить $23740 за бакалаврат, та $25740 — за магістратуру. Крім високої вартості ВНЗ виставляє високі вимоги до іноземних кандидатів, хоча відсоток іноземців все-таки становить 37%.

Проте фахівці з UP-STUDY рекомендують зважити всі за та проти та розглянути інші перспективні університети в інших країнах, які здатні запропонувати високу якість навчання та лояльну вартість.

Підбиваючи підсумки, хочемо зауважити, що KCL надає прекрасну медичну освіту в коледжі Святого Фоми. Багато досліджень проводяться саме в сфері медицини та охорони здоров'я. Щорічно, величезна кількість інвестицій з різних фондів перераховуються для фінансування розробок, які спрямовані на порятунок життів дітей та молодих людей. Серед випускників ВНЗ є чимало Нобелівських лауреатів, вчених, відомих поетів та письменників, та ця освітня структура продовжує готувати хороших фахівців, але не є єдиною установою з подібними результатами та завжди є інша хороша альтернатива.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка на вступ для 10 класників

Акція 499 євро 4000 грн

Пакет "Все Включено" зі спеціальною знижкою для учнів 10 класу

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини