Студенти ALK мають можливість отримати диплом ESSCA — школи менеджменту

6318
Facebook Twitter
Студенти ALK мають можливість отримати диплом ESSCA — школи менеджменту

Дана стаття, у першу чергу, зацікавить студентів магістратури Академії Козмінського, але також стане корисною для інших абітурієнтів польських ВНЗ, оскільки ми розповімо про можливості, які відкриваються з польським дипломом.

Університет Леона Козмінського (Akademia Leona Koźmińskiego) у Варшаві, Республіка Польща підписав контракт з ESSCA — школою менеджменту. У результаті, студенти програми «Магістр фінансів та бухгалтерського обліку» за спеціальністю «Корпоративні фінанси» можуть навчатися в Анже (Angers) у Франції, протягом двох семестрів та отримати подвійний диплом. Не варто думати, що такі знання стануть у пригоді лише тим студентам, які планують розвиватися та будувати свою кар'єру на міжнародній арені, адже навчання за кордоном для кожної людини стане досвідом, що допомагає розвинути як професійні, так і особистісні якості. Дана стаття, у першу чергу, зацікавить студентів магістратури Академії Козмінського, але також стане корисною для інших абітурієнтів польських ВНЗ, оскільки ми розповімо про можливості, які відкриваються з польським та подвійним дипломом.

Що дає спільна програма ALK та ESSCA?

Випускники цієї спільної програми отримують наступні звання:

— магістр фінансів та бухгалтерського обліку в Університеті Козмінського;

— магістр корпоративного фінансового менеджменту у бізнес-школі менеджменту Essca.Бізнес-школа менеджменту Essca входить до престижної асоціації «La Conférence des Grandes Ecoles», в яку включені визнані бізнес та технічні школи, що надають дипломи акредитованих майстрів. Essca, як і ALK, має потрійну корону акредитації: EQUIS, AACSB, AMBA, а магістерські програми також включені до рейтингу Financial Times.Школа управління Essca працює у восьми кампусах у всьому світі. Студенти Академії Козмінського, які беруть участь у програмі подвійного диплома, навчатимуться у кампусі в Анже (регіон Луара, Франція). Кампус знаходиться у технопольському науковому парку міста.

Участь у програмі подвійних дипломів — прекрасна можливість для створення міжнародної мережі контактів та поліпшення навичок, набутих у рамках навчального курсу, яка також реалізується за межами університетських стін. Умовою для проходження навчання є стажування. Кар'єра офісів обох університетів буде підтримувати студентів у його пошуку.

Правила зарахування на проходження програми

Зарахування студентів відбувається на підставі співбесіди. Кандидати, які вибирають ту ж область навчання, на якій завершили освіту у першому циклі або у ході попередніх досліджень, що впровадили поточні програмні відмінності, звільняються від співбесіди.

Можливості, що відкриваються перед фахівцями з польським дипломом

Не тільки подвійний диплом може відкрити масу можливостей, хоча подібний досвід стане у пригоді у побудові кар'єри. Проте, навіть отримуючи професію тільки у польському (одному з обраних) університеті, студенти мають безліч шансів реалізуватися на міжнародному ринку праці. Природно, значно підвищить можливість більш стрімко побудувати кар'єру наявність додаткових компетенцій, а також участь у міжнародних програмах мобільності та підробітки, що допомагають звикнути взаємодіяти у трудовому колективі, тому під час навчання варто всіляко себе проявляти та вдосконалюватися.

Підсумовуючи, фахівці UP-STUDY підкреслюють, що університет Козмінського, який, до речі, є нашим партнером, — це один з обраних польських ВНЗ, що дозволяє отримати якісну освіту.

Можливість придбання диплома ESSCA для магістрів цієї польської структури навчання значно полегшить пошук майбутнього місця роботи, як у Польщі, так і у Франції. У будь-якому випадку, крім знань, кожен учень цієї подвійної програми отримає колосальний досвід та шанс на знайомство з культурою та традиціями Франції.

Акція, що може Вас зацікавити

43 стипендії на 50% знижку на навчання

Пропозиція

Для всіх учасників UP-STUDY. Бронюйте за собою місце у конкурсі прямо зараз

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини