Розіграш 10-ти знижок 50% на навчання у SAN (Академія Суспільних Наук)

7374
Facebook Twitter
Розіграш 10-ти знижок 50% на навчання у SAN (Академія Суспільних Наук)

У рамках проекту співпраці Академія Суспільних Наук (SAN) та Центр польської освіти UP-STUDY 10-ти українцям (ексклюзивно учасникам UP-STUDY,) буде надано знижку 50% на перший рік навчання від Академії SAN у Польщі.

У рамках проекту співпраці Академія Суспільних Наук (SAN) та Центр польської освіти UP-STUDY 10-ти українцям (ексклюзивно учасникам UP-STUDY,) буде надано знижку 50% на перший рік навчання від Академії SAN у Польщі. Компанія UP-STUDY приурочить розіграш до свого 10-річчя.

Знижка буде розіграна * серед усіх абітурієнтів UP-STUDY, які подадуть / подали документи на вступ протягом вступної кампанії 2017-18 в усі відділення SAN (Варшава, Лодзь, Краків), користуючись послугами центру польської освіти UP-STUDY у всіх представництвах в Україні.

Знижка 50% на навчання від SAN

УВАГА! Під час подачі документів Вам НЕ потрібно попереджати представників Програми у офісах UP-STUDY, що Ви бажаєте приймати участь у розіграші 10-ти місць зі знижкою 50% або грантів на безкоштовне навчання.Всі абітурієнти SAN учасники UP-STUDY автоматично стають учасниками розіграшу.Вам не потрібно робити ніяких додаткових дій чи реєстрацій.Розмір знижки у цифрах:Загалом Академія SAN за сприяння компанії UP-STUDY надає у 2017 році знижку для українських абітурієнтів у розмірі 325 000 грн (орієнтовно).2 квітня наші діти відчують вагому освітню підтримку від європейського ВНЗ, що дозволить їм реалізувати свої найамбітніші плани.

Компанія UP-STUDY є найбільш відкритою мережею освітніх центрів для абітурієнтів із України та пропонує розумну ціну навчання у ретельно відібраних та найперспективніших ВНЗ Польщі. Обираючи університети-партнери UP-STUDY, Ви можете бути впевнені у якісній освіті та гідному працевлаштуванні по закінченню навчання у Польщі.

*— У разі порушення умов вступу та участі у програмі, компанія UP-STUDY та ВНЗ залишають за собою право у будь який момент, до закінчення першого року навчання, анулювати сертифікат переможця на отримання знижки та повторно розіграти його серед інших абітурієнтів SAN.

Детальніше про 2 гранти на абсолютно безкоштовне навчання від SAN →Дізнатися про знижку на вступні послуги UP-STUDY →Зареєструватися на вступ (з чого почати) →

Підписуйтесь на наш Telegram канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

Безкоштовний підбір житла у Польщі

Пропозиція 0 грн

Компанія UP-STUDY пропонує абітурієнтам, які вступають на осінь 2024 безкоштовний пошук житла у Польщі.

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

ГІД студента Польщі

Завантажте ГІД студента Польщі

Дізнайтесь актуальну інформацію про вступ, навчання та проживання в Польщі.

  • Стипендії та знижки
  • Вартість навчання
  • Необхідний рівень знання польської мови
  • Підтримка студентів
  • Документи необхідні для вступу
  • та багато іншого

Останні статті та новини