Розіграш 10-ти знижок 50% на навчання у SAN (Академія Суспільних Наук)

6586
Facebook Twitter
Розіграш 10-ти знижок 50% на навчання у SAN (Академія Суспільних Наук)

У рамках проекту співпраці Академія Суспільних Наук (SAN) та Центр польської освіти UP-STUDY 10-ти українцям (ексклюзивно учасникам UP-STUDY,) буде надано знижку 50% на перший рік навчання від Академії SAN у Польщі.

У рамках проекту співпраці Академія Суспільних Наук (SAN) та Центр польської освіти UP-STUDY 10-ти українцям (ексклюзивно учасникам UP-STUDY,) буде надано знижку 50% на перший рік навчання від Академії SAN у Польщі. Компанія UP-STUDY приурочить розіграш до свого 10-річчя.

Знижка буде розіграна * серед усіх абітурієнтів UP-STUDY, які подадуть / подали документи на вступ протягом вступної кампанії 2017-18 в усі відділення SAN (Варшава, Лодзь, Краків), користуючись послугами центру польської освіти UP-STUDY у всіх представництвах в Україні.

Знижка 50% на навчання від SAN

УВАГА! Під час подачі документів Вам НЕ потрібно попереджати представників Програми у офісах UP-STUDY, що Ви бажаєте приймати участь у розіграші 10-ти місць зі знижкою 50% або грантів на безкоштовне навчання.Всі абітурієнти SAN учасники UP-STUDY автоматично стають учасниками розіграшу.Вам не потрібно робити ніяких додаткових дій чи реєстрацій.Розмір знижки у цифрах:Загалом Академія SAN за сприяння компанії UP-STUDY надає у 2017 році знижку для українських абітурієнтів у розмірі 325 000 грн (орієнтовно).2 квітня наші діти відчують вагому освітню підтримку від європейського ВНЗ, що дозволить їм реалізувати свої найамбітніші плани.

Компанія UP-STUDY є найбільш відкритою мережею освітніх центрів для абітурієнтів із України та пропонує розумну ціну навчання у ретельно відібраних та найперспективніших ВНЗ Польщі. Обираючи університети-партнери UP-STUDY, Ви можете бути впевнені у якісній освіті та гідному працевлаштуванні по закінченню навчання у Польщі.

*— У разі порушення умов вступу та участі у програмі, компанія UP-STUDY та ВНЗ залишають за собою право у будь який момент, до закінчення першого року навчання, анулювати сертифікат переможця на отримання знижки та повторно розіграти його серед інших абітурієнтів SAN.

Детальніше про 2 гранти на абсолютно безкоштовне навчання від SAN →Дізнатися про знижку на вступні послуги UP-STUDY →Зареєструватися на вступ (з чого почати) →

Акція, що може Вас зацікавити

Вступ 2021 - Завершення набору

Акція

Встигніть подати документи на вступ до Польщі на осінь 2021. Останні місця. Вартість вступу - 499 євро

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини