Робота графічним дизайнером. Де вчитися та як створити портфоліо?

1423
Facebook Twitter
Робота графічним дизайнером. Де вчитися та як створити портфоліо?

У статті ми розглянемо, де можна здобути профільну освіту, а також обговоримо, як має виглядати портфоліо графічного дизайнера.

Графічний дизайн — професія, що дозволяє поєднати творчість з новими технологіями. На сьогодні, крім морального задоволення, вона дозволяє отримувати гідну заробітну плату. Проте, цьому передує навчання в одному з обраних університетів Республіки Польща, а також складання резюме, підготовка портфоліо та проходження набору. На початку процесу прийняття на роботу важливим елементом є правильно підготовлене резюме. Однак є галузі, в яких більше уваги приділяється портфелю. У статті ми розглянемо, де можна здобути профільну освіту, а також обговоримо, як має виглядати портфоліо графічного дизайнера.

Де у Польщі вчитися спеціальності «графічний дизайн»?

Фахівці центру польської освіти UP-STUDY звертають увагу на те, що навчання на графічного дизайнера не обов'язково має проходити у профільному ВНЗ. Є багато бізнес-університетів, що пропонують навчитися професії, причому зі справедливою платою за освітній рік. Серед них відзначимо:

Щоб вступити до будь-якого з перерахованих ВНЗ, рекомендуємо звернутися за посередництвом до центру UP-STUDY, де крім допомоги у процесі вступу, Ви також отримаєте підтримку під час розв’язати питання з місцем проживання та відкриттям візи.

Що повинно бути у портфоліо фахівця з графічного дизайну?

Одна з професій, в якій портфоліо є важливим елементом для працевлаштування — це графічний дизайнер. Попри те, чи ми говоримо про графічного дизайнера, котрий займається створенням макета пакунка, мультимедійної графіки або художника майстерні — ефект кожного з них — візуальна робота. Їх робота оцінюється за допомогою дослідження попередніх робіт.

Портфоліо графіка — це його резюме. Тому при побудові необхідно слідувати тим же принципам, що й при створенні біографії. Потенційному роботодавцю буде складно проаналізувати роботу, виконану графічним дизайнером, тому слід зосередитися на обраних роботах, які краще показують не тільки навички, але й інтереси графічного дизайнера. Крім того, потрібно звернути увагу на потреби майбутнього роботодавця або клієнта.

Також варто включити принципи співпраці, та розкрити секрет майстерні. Графічні замовлення виробляються на замовлення клієнтів з конкретними вимогами. Хоча основним «інструментом» роботи є художні навички графічного дизайнера, він повинен переконатися, що підпорядковується баченню клієнта. Розміщення порад про хід співпраці дозволить забезпечити почуття безпеки у клієнтів.

У зв'язку з тим, що графічні роботи різноманітні та можуть охоплювати безліч областей, існують різні способи подання готових робіт. Онлайн портфоліо, у вигляді PDF або готових друкованих видань — необхідно зосередитися на власній творчості та функціональності готової колекції. Читабельність та відповідні технічні параметри важливі — правильний розмір та формат файлу, щоб легко відкривати та переглядати портфоліо.

Підсумовуючи, підкреслимо, що для графічного дизайнера важливо отримати якісну освіту. З другого та наступних курсів можна шукати підробіток з мінімальною оплатою, та за мірою наповнення портфоліо, придбання більшого обсягу знань та вмінь — підвищувати ціну. За підсумком, вже на момент випуску, маючи значний перелік робіт, які потрібно правильно оформити, вдасться влаштуватися на роботу мрії, відкрити власну компанію або працювати на фрілансі з високим доходом та вільним графіком.

Підписуйтесь на наш Telegram канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

Знижка 150-200 євро при вступі у Академію Бізнесу у Вроцлаві

Пропозиція

Вступайте на осінь 2023 в Академію Бізнесу та оплачуйте навчання з ексклюзивною знижкою

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

ГІД студента Польщі

Завантажте ГІД студента Польщі

Дізнайтесь актуальну інформацію про вступ, навчання та проживання в Польщі.

  • Стипендії та знижки
  • Вартість навчання
  • Необхідний рівень знання польської мови
  • Підтримка студентів
  • Документи необхідні для вступу
  • та багато іншого

Останні статті та новини