RISK Secured — оплачувана програма стажування

5664
Facebook Twitter
RISK Secured — оплачувана програма стажування

У студентів університетів столиці Республіки Польща — Варшави, є унікальна можливість отримати безцінний досвід, працюючи пліч-о-пліч з фахівцями мережі PwC. Подробиці в нашому огляді.

PwC — це мережа з більш ніж 250 000 співробітників у 158 країнах, сфокусована на наданні послуг найвищої якості в області аудиту, податкового консалтингу, консалтингу та розвитку технологій. Приєднуйтесь до PwC та міняйте правила гри разом з ними. У студентів університетів столиці Республіки Польща — Варшави, є унікальна можливість отримати безцінний досвід, працюючи пліч-о-пліч з фахівцями мережі PwC. RISK Secured — оплачувана програма стажування.

RISK Secured — дізнайтеся особистість містера IOSO та приєднуйтесь до команди Risk Assurance для шестимісячної програми стажування!

Кого чекають побачити організатори програми?

В основному, випускників другого курсу/студенти всіх спеціальностей, а також людей, які цікавляться економікою та/або інформатикою з аналітичними навичками та навичками логічного мислення, які: готові пройти 6-місячне стажування в одній з областей управління ризиками: кібербезпека, аналітика даних, аудит, ІТ. Вони повинні відповідати наступним вимогам:

 • бути товариськими та готовими працювати у команді;
 • вільно спілкуватися англійською мовою;
 • знати MS Excel на високому рівні;
 • бути доступними з 4 листопада, мінімум 35 годин на тиждень.

Чому пропозицію про стажування від PwC варто уважно розглянути?

Під час заходу з підбору персоналу у молодих людей буде можливість побачити, як працюють фахівці мережі, а також випаде шанс зіграти свою роль, виконуючи завдання індивідуально та колективно.


 • Що пропонує програма:
 • співпрацю з фахівцями у галузі управління ризиками: кібербезпека, аналітика даних, ІТ-аудит;
 • реальний вплив на свій розвиток та кар'єру — після 6-місячного стажування є можливість отримати трудовий договір та просування на посаду консультанта в одній з найбільших міжнародних консалтингових організацій;
 • прямий контакт з клієнтами під час реалізації проєктів;
 • доступ до платформи електронного навчання та картки Multisport;
 • гнучкий підхід до розкладу занять в університеті;
 • переваги від програми Be Well@PwC (масаж, спортивні групи, дисконтна зона, лайф-коучинг та багато інших);
 • вигідне розташування офісу на станції метро Політехніка.
 • Пам'ятайте! Ваша заявка буде розглянута тільки після того, як Ви заповните анкету, прикладете своє резюме та проведете аналітичні аналізи у режимі онлайн.

  Адміністратором персональних даних, які обробляються у рамках процесу наймання, є компанія з обмеженою відповідальністю PwC Advisory або інша фірма з мережі PwC, якій адресовано додаток. Список компаній доступний за посиланням: https://www.pwc.pl/pl/o-us/lista-spolek-pwc.html, з юридичною адресою у Варшаві (00-633) за адресою вул. Полна, 11. Адміністратор буде обробляти персональні дані, щоб набирати претендентів на кожну запропоновану посаду. Після висловлення згоди, персональні дані також будуть оброблятися для участі у майбутніх наборах, що проводяться PwC, та для відправлення повідомлень про пропозиції роботи у PwC, та про пов'язані з роботою заходи, які організовуються PwC або за участю PwC (наприклад, ярмарки вакансій). Повну інформацію про оброблення персональних даних можна знайти у розділі «Політика конфіденційності».

  Акція, що може Вас зацікавити

  43 стипендії на 50% знижку на навчання

  Пропозиція

  Для всіх учасників UP-STUDY. Бронюйте за собою місце у конкурсі прямо зараз

  Завантажте гід абітурієнта

  З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

  Останні статті та новини