Послуги, пропоновані у поїздах Європи. Що варто знати студентам?

78
Facebook Twitter
Послуги, пропоновані у поїздах Європи. Що варто знати студентам?

У статті ми розповімо про послуги, які доступні у потягах європейських операторів, а також про популярні маршрути з Польщі до інших країн за допомогою залізниці.

Чому варто подорожувати потягом? Є кілька основних причин, які роблять залізниці дійсно зручним засобом пересування, якщо ми говоримо про Європейських перевізників та шляхи. Попри те, скільки багажу мандрівник візьме з собою, скільки людей буде супроводжувати його у цій поїздці та чи візьме він улюбленого вихованця, подорож потягом буде можливою, та що важливо для такої категорії населення, як студенти, втім, як і для інших прагматичних особистостей, є шанс організувати її за доступною ціною. Статтю варто прочитати як студентам польських та інших університетів, так і всім завзятим любителям подорожей, оскільки у ній ми розповімо про послуги, які доступні у потягах європейських операторів, а також про популярні маршрути з Польщі до інших країн за допомогою залізниці.

Що варто пам'ятати при прийнятті рішень про поїздки потягом?

Крім того, що, як ми вже розповідали раніше, поїздки потягом можуть бути менш шкідливі для навколишнього середовища, при досить низькій платі за проїзний квиток, вони ще й дуже комфортні. Плануючи відправитись у поїздку, попри її тривалість, варто проаналізувати ситуацію щодо різних видів транспорту, та, природно, не забути про потяг. Чому у ряді випадків варто віддати перевагу поїздці європейською залізницею? Фахівці центру польської освіти UP-STUDY підготували кілька аргументів на користь останнього виду транспортного сполучення:

 • Зручні сидіння: все більше сполучень у Польщі пропонують зручні, відкидні сидіння, спинку яких можна регулювати. Такі крісла роблять навіть довгу поїздку потягом безпроблемною.
 • Wi-Fi: бездротовий Інтернет доступний у поїздах далекого прямування. Можливість використання мережі під час подорожі на поїзді — особливо гарна новина для тих, хто любить ефективно використовувати час у дорозі. Таким чином, є можливість надолужити згаяне на навчанні або роботі, або присвятити себе плануванню наступних поїздок та подорожей.
 • Туалети: вбиральні кімнати на борту поїзда вже є стандартом, до якого швидко звикли всі мандрівники. Варто пам'ятати, що не завжди всі класи поїздів пропонували пасажирам таку можливість.
 • Напої та закуски: вагони ресторану зазвичай доступні у поїздах, які обслуговують міжміські рейси. Однак все частіше можна зустріти той факт, що мандрівникам пропонують напої та закуски також у регіональних поїздах.
 • Електричні розетки. В епоху  поширення комп'ютерів, смартфонів та планшетів, електрична розетка може бути не менш важливим елементом обладнання, ніж туалет. Можливість підзарядки акумулятора у телефоні вже є основою.
 • Кондиціювання повітря: особливо тривалі поїздки у відпустку не можуть обійтися без кондиціонера, який насправді є основним елементом обладнання для кожного сучасного поїзда у Польщі та Європі.

Популярні маршрути з польських міст до Європи

Студенти польських університетів, серед яких багато українців та інших іноземців, є любителями провести вихідні або канікули, досліджуючи країни, котрих раніше не бачили. Багатьом будуть цікаві напрямки залізницею, якими можна дістатися з різних польських міст до Європи. Розгляньте наступні пропозиції:

 • Гданськ - Берлін — від 128 злотих
 • Катовіце - Прага — від 58 злотих
 • Краків - Прага — від 55 злотих
 • Познань - Берлін — від 85 злотих
 • Берлін - Щецин — від 94 зл.
 • Варшава - Берлін — від 128 злотих
 • Гдиня - Берлін — від 171 зл.
 • Варшава - Прага — від 96 зл.
 • Варшава - Відень — від 88 злотих
 • Вроцлав - Берлін — від 129 злотих

Отже, подорожувати європейською залізницею комфортно, пізнавально, цікаво та зручно. Завдяки створеним умовам, у дорозі можна провести час з користю, підганяючи роботу або навчання. З огляду на те, що у кожній з країн Європи є декілька операторів, які конкурують між собою та з міжнародними перевізниками, ціни на квитки стають все більш доступними.

Акція, що може Вас зацікавити

Безкоштовний курс польської мови

Пропозиція 900 грн/місяць 0 грн

Вступайте на осінь 2022 та отримуйте курс польської мови 50-100 годин безкоштовно

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини