Польська безкоштовна освіта для українців. Що потрібно для отримання?

7726
Facebook Twitter
Польська безкоштовна освіта для українців. Що потрібно для отримання?

На сьогоднішній день Польща — одна країн, що швидко розвивається, затребуваних європейських країн в галузі освіти. Внаслідок цього, вона відкриває ряд привабливих перспектив.

На сьогоднішній день Польща — одна з країн, що швидко розвивається та одна з затребуваних європейських країн в галузі освіти.

Внаслідок цього, вона відкриває ряд привабливих перспектив якісної і безкоштовної освіти в Польщі для українців.

Безкоштовне навчання в Польщі для українців

Вищу освіту за кордоном безкоштовно можна отримати як польською, так і англійською мовами. Вибір пільгових програм польською мовою більше, ніж англійською. Відповідно, Ви можете пройти курси польської мови до початку основного курсу занять.Схожість мов, польської і української, досить велика, тому складнощів у вивченні не повинно виникнути. Великий вибір державних і приватних польських ВНЗ дозволяє знайти і визначити саме ваш коледж, технікум, університет.З найбільш поширених і кваліфікованих ВНЗ для іноземних студентів, які входять в офіційний рейтинг польських університетів, можна ознайомитися на сайті UP-STUDY.

1. Академія Фінансів і Бізнесу Вістула (Akademia Finansów i Biznesu Vistula) — ВАРШАВА.

2. Академія Громадських Наук (Społeczna Akademia Nauk w Warszawie) — ВАРШАВА.

3. Міжнародний Університет Логістики та Транспорту (Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu) — ВРОЦЛАВ.

4. Університет дизайну School of Form — ПОЗНАНЬ.

5. Університет бізнесу та управління (Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji) — ЛЮБЛІН.

6. Академія Соціальних Наук (Społeczna Akademia Nauk w Łodzi) — ЛОДЗЬ.

7. Західно-поморській Університет Бізнесу (Zachodniopomorska Wyższa Szkoła Biznesu) — Щецин

Перспектива вступити в польський технікум або ліцей виглядає заманливо, але вчитися доведеться 4 роки. Також, в безкоштовному навчанні в технікумах і коледжах студентам потрібно заплатити багато прихованих платежів:— медичне страхування в NFZ — від $150-$200 в рік;— за страховку від нещасних випадків PZU — $200 в рік;— купити підручники і канцелярське приладдя — від $100 до $200 $ в рік;— за харчування та проживання в гуртожитку — $150-$200 в місяць;Тому українцям рекомендують довчатись в технікумах і школах в Україні (2-3 роки), а в Польщу вступати вже в університети.

Способи вступу на безкоштовній основі у польські ВНЗ для українців

Поширені способи безкоштовного навчання за кордоном:

1. Пільгова освіта з Картою поляка. Вступ йде по конкурсній програмі на рівних з польськими студентами без будь-яких додаткових пакетів документів.2. Безкоштовне навчання в Польщі для українців без Карти Поляка. Потрібно скласти вступні іспити на «відмінно» або «добре» і зібрати певну кількість документів. При відсутності будь-якого документа, анкети або підписів ви автоматично отримуєте відмову на безкоштовне навчання.3. Легальне проживання в Польщі (карту побиту). Цю карту можна знайти на три роки після проходження професійних курсів.

Що потрібно для безкоштовної освіти в Польщі для українців?

Безоплатна освіта для українців стала доступною, як ніколи. Таку можливість надає велика кількість вищих навчальних закладів Польщі. Необхідно лише:— Знання мови (польської або англійської). Здається певний тест за трьома категоріями: усне і письмове знання, аудіювання.— Бал вашого атестата повинен бути високий (від 10 балів).— Вдале складання вступних іспитів. У кожного ВНЗ свої іспити.У Вас завжди залишається можливість вступити до обраного Вами польського ВНЗ, навіть якщо Ви не пройшли за конкурсом, на безкоштовне відділення. Так як польське навчання не є дорогою освітою в Європі, то Ви можете закінчити навчання і на платних засадах. Ціни не відрізняються від українських університетів, а іноді і нижчі.

Польська освіта на безкоштовній основі з UP-STUDY

Щоб полегшити вступний процес і знайти потрібні відповіді на ваші питання щодо навчання в польських ВНЗ, Ви можете звернутися за допомогою до професіоналів своєї справи. Ми допоможемо Вам зібрати і оформити потрібні документи. Поселимо в гуртожиток відмінного рівня за ринковими цінами. Організуємо зустріч з куратором до навчання, допоможемо у візиті батьків і багато іншого.

Акція, що може Вас зацікавити

43 стипендії на 50% знижку на навчання

Пропозиція

Для всіх учасників UP-STUDY. Бронюйте за собою місце у конкурсі прямо зараз

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини