Польща відкриває кордони для українських студентів під час карантину

1666
Facebook Twitter
Польща відкриває кордони для українських студентів під час карантину

З 01 червня 2020 громадянам України, які є студентами польських ВУЗів дозволений в'їзд до Польщі. Не зважаючи на те, що кордони між Україною та ЄС через карантин продовжують бути закритими, - студентам дозволили їхати до Польщі завершувати навчальний рік.

Сьогодні було опубліковано чергову поправку до постанови епідеміологічного контролю при перетині кордону Україна-Польща.

Дана поправка розширює список осіб, які під час карантину можуть відвідати Польщу.

Уже з понеділка 01 червня 2020 українські студенти, які навчаються у Польщі, можуть перетинати кордон без додаткових складнощів чи обмежень. У першу чергу, основною метою, на думку Уряду, є необхідність у здачі сесії, закритті навчальних планів чи отримання дипломів для випускників.

Натомість стаціонарне навчання, ні у школах, ні у ВУЗах Польщі не буде відновлене аж до нового 2020/2021 року.

За парти студенти повернуться уже з жовтня 2020, а сесія навчального року 2019/2020 буде закрита онлайн іспитами, які проходитимуть у червні-липні 2020.

Також, як допомога з боку ВУЗу, студент може перенести здачу окремих предметів на вересень-жовтень 2020 і закрити сесію 2019/2020 навчального року восени.

Нагадаємо, що раніше, під час карантину, студенти могли їздити до Польщі, але лише ті, у кого була наявна Карта Побиту. Натомість, з 01 червня 2020 до Польщі можуть їхати і ті студенти у кого є студентська віза.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 40% на вступ до Польщі 2021

Акція 499 євро 9990 грн

Отримайте знижку 40% на пакет вступу до ВНЗ Польщі "Все включено"

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини