Подорож з Польщі до Данії — найдешевші варіанти

770
Facebook Twitter
Подорож з Польщі до Данії — найдешевші варіанти

Поляки охоче вибираються до Данії як мандрівники або тимчасові працівники. У цій статті ми обговоримо саме те, яким чином можна зручно дістатися в обох напрямках.

Поляки охоче вибираються до Данії як мандрівники або тимчасові працівники. Комфортна подорож з Польщі до Данії та у зворотному порядку можлива поромом, літаком та автомобілем. До речі, деякі громадяни РП, як і українці, відправляються за кордон з метою тривалого працевлаштування та Данія — не остання країна, на якій зупиняють вибір. Заробітна плата у кілька разів вище, та у багатьох професіях можна розраховувати на кращі умови праці, ніж у Польщі, тому не дивно, що Данія так популярна. Не важливо, з якої причини поляки та ті громадяни, які перебувають у РП на тривалих підставах, відправляються до різних датських міст, адже у статті ми обговоримо саме те, яким чином можна зручно дістатися в обох напрямках. Зважаючи на це, вона буде однаково корисною як студентам університетів Польщі, охочим відправитися до Данії на екскурсію та ознайомлення з культурою/традиціями країни, так і громадянам, які прагнуть знайти місце доходу.

Практична інформація про перебування у Данії

Фахівці центру польської освіти UP-STUDY підкреслюють, що туристичне перебування у Данії не вимагає реєстрації, але може тривати не довше ніж 3 місяці. Пізніше іноземець, який зацікавлений у легальній роботі, має узаконити своє перебування, водночас як студентам, які зібралися на літній підробіток, такого часу достатньо. Данія відноситься до Скандинавії — вона розташована у Північній Європі на півострові Ютландія, а її залежними районами є Фарерські острови та Гренландія. Безпосереднім сусідом є Німеччина, але ця країна також пов'язана зі Швецією мостом через протоку Ересунн.

Як подорожувати з Данії до Польщі?

Спосіб подорожі залежить від уподобань та очікувань мандрівника. Якщо турист піклується про те, щоб спостерігати чудові краєвиди, відчувати щось незвичайне та цікаві емоції, найкращим рішенням буде круїз поромом. Польща також має повітряне, залізничне та автобусне сполучення з Данією.

  • Морська подорож. Мандрівники з Копенгагена до Свіноуйсьце через Істад мають вільний доступ через міст Ересунн, що сполучає Мальме з Копенгагеном. Люди, у яких є машина, отримують номер, що дає їм право перетнути цей міст. Для інших пасажирів безкоштовний автобус курсує за маршрутом Істад — Копенгаген та назад. З Німеччини до Данії є пороми Scandlines, які керують маршрутами: Росток-Гедсер, Путтгартен-Редбой.
  • Поїздка на поїзді. Потягом потрібно добиратися у два етапи, та спочатку шлях лежить у Гамбург, наприклад, по лінії: Копенгаген-Гамбург, Орхус-Гамбург. Також можете скористатися місцевим сполученням між данським містом Тондер та німецьким містом Нібюлль. Ціна квитка становить 5 євро. У свою чергу, щоб потрапити до Варшави з Гамбурга, спочатку потрібно доїхати до Берліна та пересісти там на потяг до столиці Польщі. Поїзд також зупиняється на станції Познань.
  • Подорож на літаку. Більшість міжнародних рейсів обслуговує найбільший у Скандинавії аеропорт — Каструп, розташований на околиці Копенгагена. Прямі рейси пропонують: польські авіалінії LOT, скандинавські лінії SAS, AirBaltic, брюссельські авіалінії, Lufthansa. Недорога подорож з Данії до Польщі також доступна з таким лоукостером, як Wizzair.
  • Поїздка на машині. Якщо хтось не любить літаки, погано себе почуває на кораблях та любить водити машину, він може дістатися до Польщі сушею через Німеччину. З Берліна найкраще їхати у Гамбург та Любек (E26), а потім до кордону Фленсбург/Кіль.
  • Автобусні лінії. Автобусні перевезення організовуються з більшості данських міст, наприклад: Abenra, Bronderslevy, Christansfeld, Gedser, Haderslev, Hirtshals, Norresundby, Nykobing та інших.

Отже, хоча подорож на поїзді до Польщі не є зручною та дешевою, під час перебування у Данії її варто використовувати, тому що це найпопулярніший вид транспорту. На поїзді можна дістатися до будь-якого міста без ускладнень. В іншому, приїзд до Данії може стати чудовою можливістю познайомитися з цією невеликою країною, а для детального ознайомлення з місцевістю рекомендується вибрати велосипед, тому що Данія славиться відмінною інфраструктурою для такого виду транспорту.

Акція, що може Вас зацікавити

Безкоштовний вступ до ВНЗ на осінь 2021 + курс

Акція 499 євро

Отримайте безкоштовно пакет "Все включено", курс 50-100 годин та підтримку 3 роки у Польщі

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини