Навчання в Польщі, після 11 класу. Куди вступають українські випускники?

6823
Facebook Twitter
Навчання в Польщі, після 11 класу. Куди вступають українські випускники?

Сьогодні, коли вітчизняні університети мало що можуть запропонувати українським студентам, все більше молоді шукає інші варіанти, а точніше, країни, для здобуття вищої освіти.

Сьогодні, коли вітчизняні університети мало що можуть запропонувати українським студентам, все більше молоді шукає інші варіанти, а точніше, країни, для здобуття вищої освіти. Також, через нестабільну політичну та економічну ситуацію у країні, багато абітурієнтів їдуть до інших держав, не тільки у пошуках якісного навчання, але й бажаючи набути впевненості у завтрашньому дні та перспектив розвитку у цивілізованій індустріальній державі. На поточний момент, в установи вищої освіти вперше надійшли молоді люди, яких називають онлайн поколінням, що принесе революцію не тільки в сферу освіти, а й в інші області життєдіяльності. У даній статті ми розкажемо про те, куди вступають українські випускники та чим обґрунтовується такий вибір.

Вступ до Польщі, після 11 класу

До університетів вступило нове (онлайн) покоління та від цього зміниться багато. Таку назву отримали ті, хто народилися у 2000-ному та наступних роках. Це покоління кардинально відрізняється від інших, оскільки, воно розвивалося в століття високих технологій, тому, інакше дивляться не тільки на світ, але й на сферу освіти. Вибираючи країну навчання, вони, маючи доступ до великих обсягів інформації, здатні більш ретельно та передбачливо прийняти рішення. Досліджуючи тенденції міжнародного ринку, а також, аналізуючи ситуацію, що склалася в сфері освіти, українські одинадцятикласники вважають за краще вищі навчальні заклади Республіки Польща перед іншими європейськими ВНЗ. Переваг справді багато та серед них виділяється:

— доступна вартість навчання;

— полегшений процес вступу. У приватні — в порядку черговості, причому, співбесіду можна пройти по скайпу.

В державні структури за результатами порівняння атестатів зрілості, а в деякі, з допомогою складання іспитів;

— великий викладацький склад;

— можливість отримання закордонного досвіду, завдяки програмам мобільності студентів, викладачів та аспірантів;

— сильна матеріально-технічна база;

— швидке працевлаштування, після отримання диплома;

— можливість влаштуватися на підробіток, під час навчання, без обмежень за часом та додаткових дозволів, для студентів стаціонарної форми навчання;

— шанс на зниження вартості навчання з допомогою індивідуальних знижок, промо-акцій, грантів, стипендій;

пільги на громадський та залізничний транспорт, а також, на кінотеатри, музеї та лабораторії;

— можливість вибору мови викладання: польська або англійська.

Що потрібно знати українським студентам про вступ та навчання у Польщі:

1. Зарахування проходить без урахування результатів зовнішнього національного оцінювання.

2. Вступати можна два рази в рік із зимового або літнього семестру.

3. Для того, щоб легально перебувати на території РП та навчатися там, необхідно оформити національну польську візу категорії D.

4. Дешевше, та, для українців, більш перспективно вчитися в приватних університетах.

5. Про проживання краще потурбуватися заздалегідь. Орендуючи житло, вигідніше наймати з декількома знайомими двокімнатну квартиру в хорошому та безпечному районі.

6. Вибираючи спеціальність, варто орієнтуватися не тільки на тенденції ринку, але і на особисті таланти та схильності.

Варто зауважити, що, хоча процедура вступу здається простою, складності можуть виникнути на будь-якому з етапів, тому, краще скористатися кваліфікованою допомогою надійного посередника, яким є центр польської освіти UP-STUDY.

Отже, на сьогодні, все частіше після 11 класу, українці вступають до ВНЗ Польщі. Також, для досягнення ступеня магістра, наші співвітчизники віддають перевагу університетам цієї країни. Високий рівень якості, перспективи швидкого працевлаштування, доступна плата та стабільна економічна ситуація — сприяють українізації та інтернаціоналізації освітніх установ РП.

Акція, що може Вас зацікавити

43 стипендії на 50% знижку на навчання

Пропозиція

Для всіх учасників UP-STUDY. Бронюйте за собою місце у конкурсі прямо зараз

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини