Наближається третє видання Національної наукової конференції OSA!!!

4647
Facebook Twitter
Наближається третє видання Національної наукової конференції OSA!!!

Взяти участь мають можливість студенти всіх закладів вищої освіти Республіки Польща, а також молоді науковці та інші зацікавлені особи.

Студентська наукова асоціація, що спеціалізується на вентиляції, кондиціонуванню повітря та центральному опаленні «EQUILIBRIUM», яка працюєте на кафедрі інженерної екології Краківського університету технологій, запрошують всіх охочих відвідати третє видання Національної науково-практичної конференції OSA (Відходи-довкілля-атмосфера). Даний захід пройде під егідою ректора, проф. dr hab. Яна Казіора, декана факультету, проф. Станіслава М. Рибицького та директора Інституту теплотехніки та захисту повітря, проф. dr hab. Джека Шнотале. Взяти участь мають можливість студенти всіх закладів вищої освіти Республіки Польща, а також молоді науковці та інші зацікавлені особи. Крім того, що будуть розглянуті питання щодо збереження навколишнього середовища, сортування та утилізації відходів та інші важливі теми, з'явиться можливість у неформальній обстановці поспілкуватися з експертами області та іншими однодумцями.

Конференція буде проходити 7-8 червня 2018 року у Кракові, Республіка Польща. Вона націлена на молодих ученим з усієї держави, у тому числі студентів, аспірантів, представників наукових кіл та експертів з бізнес-сектора, співробітників муніципальної адміністрації та всіх зацікавлених суб'єктів екологічної інженерії.

Під час конференції будуть розглянуті наступні теми:

1. Відходи. Будуть підняті питання пакувальних відходів, технології спалювання відходів, вигоди, що випливають з будівництва сміттєспалювальних заводів, спалювання спільно з системою опалення міста, питання, пов'язані з утилізацією відходів та інші важливі та необхідні деталі, які допоможуть зміцнити економіку країни та, водночас зберегти навколишнє середовище.

2. Довкілля. Всі розглянуті питання будуть пов'язані з установками вентиляції (промислової, пожежної безпеки), кондиціонуванням, опаленням, очищенням стічних вод та водопідготовкою.

3. Атмосфера. Прямо та опосередковано будуть порушені питання фільтрації повітря, захисту повітря, промислових установок, методів вимірювання забруднення, а також смогу у Кракові.

Для подачі документів та презентацій плакатів Студентська наукова асоціація сердечно запрошує наукових співробітників, аспірантів та студентів факультету екологічної інженерії, інших спеціальностей та суміжних факультетів, а також представників підприємств, що працюють в областях, які є предметом конференції.

До речі, організатори даного заходу з радістю повідомляють, що Польський екологічний клуб буде покровителем поточної конференції. Приз для авторів кращих плакатів та проектів — перебування на Кіпрі у рамках Клубу молодих екологів.

До речі, в Республіці Польща в останні кілька років, активно проводяться заходи, які спрямовані на збереження навколишнього середовища. Муніципальні підприємства, різні організації, студентські та наукові товариства активно розробляють проекти, які передбачають збільшення відсотка переробки відходів, використання вторинної сировини. На державному рівні вносяться поправки до законів, з приводу сортування сміття. Тепер, перед кожним житловим будинком встановлено чотири види контейнерів для різних типів відходів, а недотримання правил викиду сміття карається штрафами. Міська влада та громадяни країни всіма силами намагаються очистити навколишнє середовище проживання від всіляких забруднень. До того ж, варто пам'ятати, що проекти з очищення повітря та різних типів забруднень здатні приносити чималий дохід, а це зміцнить всю економіку держави.

Акція, що може Вас зацікавити

Безкоштовний вступ до ВНЗ на осінь 2021 + курс

Акція 499 євро

Отримайте безкоштовно пакет "Все включено", курс 50-100 годин та підтримку 3 роки у Польщі

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини