Мовні курси в Польщі. Де краще вчити польську мову?

3748
Facebook Twitter
Мовні курси в Польщі. Де краще вчити польську мову?

Польська система освіти дуже зручна для іноземних абітурієнтів, особливо українців, по безлічі причин: не враховуються результати зовнішнього національного оцінювання.

Польська система освіти дуже зручна для іноземних абітурієнтів, особливо українців, по безлічі причин: не враховуються результати зовнішнього національного оцінювання, можливість вступати двічі на рік (з літнього та зимового семестрів), на етапі вибору ВНЗ, не потрібно знання мови. Дуже важливим моментом є те, програму навчання якою мовою Ви оберете: якщо державною, Республіки Польща, то можна претендувати на пільгове навчання, а також розраховувати, на порівняно невисоку плату за рік, англійською — в півтора раза дорожче в приватному ВНЗ, та в два-три в державній установі вищої освіти. Тому, і не тільки, українці та жителі СНД обирають польськомовні програми досліджень, адже особливих труднощів не виникає під час навчання на мовних курсах. Тим більше, існують варіанти якісних та сертифікованих курсів на батьківщині, чому і буде присвячена ця стаття.

Де та чому вчити мову, при підготовці до отримання освіти в Польщі?

Врахуйте, незалежно від мови програми, польську Вам все одно доведеться вивчити, то чому б не почати з курсів в Україні? Тим більше, що вибір спеціальностей в два рази ширше, а необхідний рівень мовних знань — B2, але може бути й В1, все залежить від умов конкретного вищого навчального закладу. Якщо займатися за чітко розробленим планом, з допомогою кваліфікованих фахівців, то перші результати можна помітити вже через два тижні. Ви будете розуміти основні ключові фрази, зможете вловити суть бесіди. На сьогодні, центр польської освіти UP-STUDY, пропонує своїм абітурієнтам, які прийняли правильне рішення — вступати з нашою допомогою, пройти безкоштовні курси польської мови, отримати сертифікат, який відповідає всім нормам та стандартам, а також, гарантовано вступити в один з 15 престижних та рейтингових польських установ вищої освіти. Тим більше, якщо Ви починаєте вчити незнайому мову на батьківщині, у Вас більше шансів швидше адаптуватися в новому середовищі.

Особливості курсу польської з UP-STUDY

Крім того, що дані курси викладаються не тільки в Києві, а й в двадцяти п'яти містах України, викладачами є висококласні фахівці, а також носії мови, що допоможе не тільки дізнатися ази й граматику, а й повністю зануритися в атмосферу звучання польської мови, ще у себе на батьківщині. Перспективами вивчення з нашою компанією є наступні:
— тривалість складає 120 годин в столиці, та 60 — в регіонах, що є оптимальною кількістю годин, для доброго засвоєння та закріплення мови;
— курс є в міру інтенсивним — до шести академічних годин на тиждень;
— зручний час викладання, є можливість як вечірнього часу, так і вихідного дня (за попередньою домовленістю);
— обмеження за віком — до 24-х років, включно; учні 10-11 класів, а також студенти.

Поспішайте, якщо Ви плануєте отримати мовні знання польської з нашою компанією, тоді потрібно підписувати договір прямо зараз, адже кількість місць обмежена, а вивчення починається в найближчі місяці, в жовтні 2017 року.
Отже, якщо Ви хочете освоїти польську мову, тоді краще починати ще в Україні та з фахівцями, які мають багаторічний досвід успішного викладання.
Також, чим раніше Ви почнете вивчення, тим швидше зможете пройти період адаптації. Польськомовні програми насичені новою цікавою інформацією, а також забезпечують придбання не тільки теоретичних азів, а й практичних навичок професії.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 200-300 євро при вступі в Академію Фінансів та Бізнесу Вістула

Пропозиція

Вступайте на осінь 2021 в Академію Вістула та оплачуйте навчання з ексклюзивною знижкою

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини