Мовні курси в Польщі. Де краще вчити польську мову?

5341
Facebook Twitter
Мовні курси в Польщі. Де краще вчити польську мову?

Польська система освіти дуже зручна для іноземних абітурієнтів, особливо українців, по безлічі причин: не враховуються результати зовнішнього національного оцінювання.

Польська система освіти дуже зручна для іноземних абітурієнтів, особливо українців, по безлічі причин: не враховуються результати зовнішнього національного оцінювання, можливість вступати двічі на рік (з літнього та зимового семестрів), на етапі вибору ВНЗ, не потрібно знання мови. Дуже важливим моментом є те, програму навчання якою мовою Ви оберете: якщо державною, Республіки Польща, то можна претендувати на пільгове навчання, а також розраховувати, на порівняно невисоку плату за рік, англійською — в півтора раза дорожче в приватному ВНЗ, та в два-три в державній установі вищої освіти. Тому, і не тільки, українці та жителі СНД обирають польськомовні програми досліджень, адже особливих труднощів не виникає під час навчання на мовних курсах. Тим більше, існують варіанти якісних та сертифікованих курсів на батьківщині, чому і буде присвячена ця стаття.

Де та чому вчити мову, при підготовці до отримання освіти в Польщі?

Врахуйте, незалежно від мови програми, польську Вам все одно доведеться вивчити, то чому б не почати з курсів в Україні? Тим більше, що вибір спеціальностей в два рази ширше, а необхідний рівень мовних знань — B2, але може бути й В1, все залежить від умов конкретного вищого навчального закладу. Якщо займатися за чітко розробленим планом, з допомогою кваліфікованих фахівців, то перші результати можна помітити вже через два тижні. Ви будете розуміти основні ключові фрази, зможете вловити суть бесіди. На сьогодні, центр польської освіти UP-STUDY, пропонує своїм абітурієнтам, які прийняли правильне рішення — вступати з нашою допомогою, пройти безкоштовні курси польської мови, отримати сертифікат, який відповідає всім нормам та стандартам, а також, гарантовано вступити в один з 15 престижних та рейтингових польських установ вищої освіти. Тим більше, якщо Ви починаєте вчити незнайому мову на батьківщині, у Вас більше шансів швидше адаптуватися в новому середовищі.

Особливості курсу польської з UP-STUDY

Крім того, що дані курси викладаються не тільки в Києві, а й в двадцяти п'яти містах України, викладачами є висококласні фахівці, а також носії мови, що допоможе не тільки дізнатися ази й граматику, а й повністю зануритися в атмосферу звучання польської мови, ще у себе на батьківщині. Перспективами вивчення з нашою компанією є наступні:

 • тривалість складає 120 годин в столиці, та 60 — в регіонах, що є оптимальною кількістю годин, для доброго засвоєння та закріплення мови;
 • курс є в міру інтенсивним — до шести академічних годин на тиждень;
 • зручний час викладання, є можливість як вечірнього часу, так і вихідного дня (за попередньою домовленістю);
 • обмеження за віком — до 24-х років, включно;
 • учні 10-11 класів, а також студенти.

Поспішайте, якщо Ви плануєте отримати мовні знання польської з нашою компанією, тоді потрібно підписувати договір прямо зараз, адже кількість місць обмежена, а вивчення починається в найближчі місяці, в жовтні 2017 року.Отже, якщо Ви хочете освоїти польську мову, тоді краще починати ще в Україні та з фахівцями, які мають багаторічний досвід успішного викладання. Також, чим раніше Ви почнете вивчення, тим швидше зможете пройти період адаптації. Польськомовні програми насичені новою цікавою інформацією, а також забезпечують придбання не тільки теоретичних азів, а й практичних навичок професії.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 50% на вступ до Польщі 2023 + Курс при ВНЗ

Акція 499 євро 250 євро

Вступайте на осінь 2023 та отримуйте знижку 50% на пакет "Все включено", гарантоване зарахування, підбір житла і курс польської у ВНЗ

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

ГІД студента Польщі

Завантажте ГІД студента Польщі

Дізнайтесь актуальну інформацію про вступ, навчання та проживання в Польщі.

 • Стипендії та знижки
 • Вартість навчання
 • Необхідний рівень знання польської мови
 • Підтримка студентів
 • Документи необхідні для вступу
 • та багато іншого
Завантажити у PDF

Останні статті та новини