Мовні курси в Польщі. Де краще вчити польську мову?

5719
Facebook Twitter
Мовні курси в Польщі. Де краще вчити польську мову?

Польська система освіти дуже зручна для іноземних абітурієнтів, особливо українців, по безлічі причин: не враховуються результати зовнішнього національного оцінювання.

Польська система освіти дуже зручна для іноземних абітурієнтів, особливо українців, по безлічі причин: не враховуються результати зовнішнього національного оцінювання, можливість вступати двічі на рік (з літнього та зимового семестрів), на етапі вибору ВНЗ, не потрібно знання мови. Дуже важливим моментом є те, програму навчання якою мовою Ви оберете: якщо державною, Республіки Польща, то можна претендувати на пільгове навчання, а також розраховувати, на порівняно невисоку плату за рік, англійською — в півтора раза дорожче в приватному ВНЗ, та в два-три в державній установі вищої освіти. Тому, і не тільки, українці та жителі СНД обирають польськомовні програми досліджень, адже особливих труднощів не виникає під час навчання на мовних курсах. Тим більше, існують варіанти якісних та сертифікованих курсів на батьківщині, чому і буде присвячена ця стаття.

Де та чому вчити мову, при підготовці до отримання освіти в Польщі?

Врахуйте, незалежно від мови програми, польську Вам все одно доведеться вивчити, то чому б не почати з курсів в Україні? Тим більше, що вибір спеціальностей в два рази ширше, а необхідний рівень мовних знань — B2, але може бути й В1, все залежить від умов конкретного вищого навчального закладу. Якщо займатися за чітко розробленим планом, з допомогою кваліфікованих фахівців, то перші результати можна помітити вже через два тижні. Ви будете розуміти основні ключові фрази, зможете вловити суть бесіди. На сьогодні, центр польської освіти UP-STUDY, пропонує своїм абітурієнтам, які прийняли правильне рішення — вступати з нашою допомогою, пройти безкоштовні курси польської мови, отримати сертифікат, який відповідає всім нормам та стандартам, а також, гарантовано вступити в один з 15 престижних та рейтингових польських установ вищої освіти. Тим більше, якщо Ви починаєте вчити незнайому мову на батьківщині, у Вас більше шансів швидше адаптуватися в новому середовищі.

Особливості курсу польської з UP-STUDY

Крім того, що дані курси викладаються не тільки в Києві, а й в двадцяти п'яти містах України, викладачами є висококласні фахівці, а також носії мови, що допоможе не тільки дізнатися ази й граматику, а й повністю зануритися в атмосферу звучання польської мови, ще у себе на батьківщині. Перспективами вивчення з нашою компанією є наступні:

 • тривалість складає 120 годин в столиці, та 60 — в регіонах, що є оптимальною кількістю годин, для доброго засвоєння та закріплення мови;
 • курс є в міру інтенсивним — до шести академічних годин на тиждень;
 • зручний час викладання, є можливість як вечірнього часу, так і вихідного дня (за попередньою домовленістю);
 • обмеження за віком — до 24-х років, включно;
 • учні 10-11 класів, а також студенти.

Поспішайте, якщо Ви плануєте отримати мовні знання польської з нашою компанією, тоді потрібно підписувати договір прямо зараз, адже кількість місць обмежена, а вивчення починається в найближчі місяці, в жовтні 2017 року.Отже, якщо Ви хочете освоїти польську мову, тоді краще починати ще в Україні та з фахівцями, які мають багаторічний досвід успішного викладання. Також, чим раніше Ви почнете вивчення, тим швидше зможете пройти період адаптації. Польськомовні програми насичені новою цікавою інформацією, а також забезпечують придбання не тільки теоретичних азів, а й практичних навичок професії.

Підписуйтесь на наш Telegram канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

Безкоштовний підбір житла у Польщі

Пропозиція 0 грн

Компанія UP-STUDY пропонує абітурієнтам, які вступають на осінь 2024 безкоштовний пошук житла у Польщі.

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

ГІД студента Польщі

Завантажте ГІД студента Польщі

Дізнайтесь актуальну інформацію про вступ, навчання та проживання в Польщі.

 • Стипендії та знижки
 • Вартість навчання
 • Необхідний рівень знання польської мови
 • Підтримка студентів
 • Документи необхідні для вступу
 • та багато іншого

Останні статті та новини