Маркетинг та продажі — нова область навчання у WSB Силезії

3986
Facebook Twitter
Маркетинг та продажі — нова область навчання у WSB Силезії

Університет Банківської Справи у Вроцлаві, як перший університет у Силезії, у навчальному році 2018/2019 запускає новий напрямок бакалаврату — «Маркетинг та продажі».

Університет Банківської Справи у Вроцлаві, як перший університет у Силезії, у навчальному році 2018/2019 запускає новий напрямок бакалаврату — «Маркетинг та продажі». Студенти, які вступили з жовтня, а також ті, які подають документи під час зимового набору, мають можливість під наглядом фахівців розкривати секрети сучасного маркетингу та комунікацій на основі нових технологій. Поява нових напрямків у цьому та інших польських університетах зумовлена підвищенням попиту, як від локальних, так і від міжнародних роботодавців. Міжнародний ринок праці диктує тенденції, та, щоб збільшувати кількість студентів, ВНЗ Польщі невпинно працюють над створенням передових програм для найбільш популярних досліджень. Що стосується області маркетингу та продажів WSB, про неї ми більш детально поговоримо у даній статті.

Динаміка розвитку маркетингу як спеціальності та напрямку досліджень

Кілька десятиліть тому, маркетинг асоціювався, в основному, з продажами, колл-центрами та рекламними гаджетами. Ми не знали ботів, штучного інтелекту або віртуальної реальності. Розвивалися тільки перші сайти соціальних мереж, блоги та інтернет-магазини. Поряд з розвитком технологій та нових медіа, специфіка роботи у маркетинговій індустрії змінилася. На даний час фахівці мають у своєму розпорядженні безліч інноваційних інструментів, завдяки яким вони можуть проводити ефективну іміджеву та комерційну діяльність для своїх клієнтів.

В епоху, коли все більше людей заявляють, що вони воліли б стати відомим блогером, ніж голлівудським актором, маркетинг та продажі повинні слідувати за умовами, що змінюються суспільством.

Такі компанії, як LiveChat, Brand24, Prowly, показують тенденції сьогоднішнього спілкування з клієнтом та доводять, що поляки сміливіше та все більше завойовують глобальні ринки.

Програма досліджень — «Маркетинг та продажі» в Університеті Банківської Справи

Напрямок, котрий розглядається, спільно з фахівцями в області маркетингу, продажів та прогнозування тенденцій, цікавить однаково, як студентів, так і роботодавців, правда кожного у своєму аспекті. Говорячи про студентів, фахівці UP-STUDY поспішають помітити, що цей напрямок може зацікавити людей, які у майбутньому хотіли б працювати у сфері зв'язків з громадськістю, соціальних мереж, інтерактивних агентств, відділів обслуговування клієнтів, або тих, хто думає про початок власного бізнесу.

Маркетинг та продажі схильні до динамічних змін, та для того, щоб йти у ногу з ними, необхідна освіта з сучасними теоретичними знаннями, а також акцент на практичному вимірі навчання.

У сфері маркетингу та продажів у Wyższa Szkoła Bankowa підшукується найкраще поєднання цих двох аспектів, завдяки чому його випускники отримають освіту, що відповідає очікуванням роботодавців.Bankowa запросив лекторів до інших експертів в області маркетингу, зв'язків з громадськістю або продажів, а також Адама Пшездзенка, автора популярного блогу про маркетинг та рекламу для Mediafeed.pl — всі вони нададуть студентам знання, підкріплені багаторічним професійним досвідом.

Підсумовуючи, хочеться особливо підкреслити, що Університет Банківської Справи, що є вищим навчальним закладом-партнером компанії UP-STUDY, подбав про відповідний підбір партнерів у новій галузі навчання. Патронат над маркетингом та продажами включає наступні компанії та агентства, визнані у своїх галузях: Gong, Hilti, Mediamass, Prowly та APA Group. У студентів буде можливість зустрітися зі своїми представниками наживо. Університет планує регулярно організовувати відкриті лекції, зустрічі зі спеціальними гостями, вебінари та безкоштовне навчання.

Акція, що може Вас зацікавити

Безкоштовний вступ 2022 + курс польської

Акція 499 євро

Абітурієнти 2022 отримують безкоштовно: вступні послуги, курс польської та супровід у Польщі

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини