Магістратура в Польщі. Відгуки задоволених студентів

5513
Facebook Twitter
Магістратура в Польщі. Відгуки задоволених студентів

Дана стаття цікава для всіх студентів з дипломом бакалавра, незалежно від країни закінчення ВНЗ через те, що ми розглянемо всі особливості досягнення другого ступеня вищої освіти.

Вибираючи країну для отримання навчально-кваліфікаційного рівня магістра — це ще більша відповідальність, адже після закінчення ВНЗ постане питання про працевлаштування. І якщо Ви хочете облаштовувати свій побут та будувати кар'єру за кордоном, то, природно, краще обрати проходження магістратури в Республіці Польща. По-перше, Ви отримаєте якісний європейський диплом, по-друге, не потрібно його нострифікації, по-третє, вартість навчання значно нижче, ніж в інших Європейських країнах. Крім цього, при правильно обраному закладі вищої освіти, можна відразу після випуску претендувати на роботу в іноземній компанії. Дана стаття цікава для всіх студентів з дипломом бакалавра, незалежно від країни закінчення ВНЗ через те, що ми розглянемо всі особливості досягнення другого ступеня вищої освіти, а також надамо правдиві відгуки від українських студентів, які навчаються на магістра в Польщі.

Особливості навчання на кваліфікаційний рівень — магістр

На відміну від вітчизняних університетів, ступінь магістра в Польщі можна отримати вже через 6-8 семестрів, в залежності від обраного напрямку досліджень та мови програми. До речі, крім того, що вступати можна з будь-якого з двох навчальних семестрів (навесні та восени), допустимо також вибирати спеціальність, на власний розсуд, яка може не збігатися з тією, що вказана в бакалаврському документі. Ще одним незаперечним плюсом є те, що існує шанс вступити без іспитів, при цьому порівнюється тільки середній бал вкладиша диплома. Необхідність складати іспити виникає при вступі у профільний вищий навчальний закладу, наприклад, медичний, музичний, театральний.

Дійсно, можна обрати мову навчання, але польською більш широкий вибір спеціальностей, до того ж існує можливість вступати на бюджетне відділення в державну установу, наприклад, при наявності Карти Поляка. Студенти, які націлені на проходження магістратури в приватних ВНЗ можуть розраховувати на знижки, або брати участь в конкурсі на здобуття гранту або стипендії.

Враження та відгуки про польську магістратуру

Те, що показник кількості студентів іноземного походження в Польщі зростає рік за роком, демонструє задоволення якістю послуг освіти, і те, що на сьогодні, РП може скласти конкуренцію колишнім лідерам цієї ніші. Щорічно, сотні тисяч студентів закінчують ВНЗ за різними освітніми ступенями, та, залишають свої відгуки. Так ось, що стосується магістратури, продемонструємо наступні:

1. «Я вступила в Польщу, після закінчення українського університету та отримання ступеня бакалавра з маркетингу. Вирішила трохи змінити напрямок, я вважала за краще фінанси та бухгалтерський облік. Не можу сказати, що відразу було легко, бо звикла до нашої манері викладання, але вже вчуся четвертий семестр, та вкоренилася в думці, що вчинила правильно. Відразу все навчання на магістра орієнтоване на те, щоб навчити практичному застосуванню знань. Планую залишитися на роботу тут, до того ж зараз маю час підробляти» — Анна Демич. Академія Фінансів та Бізнесу Вістула у Варшаві.

2. «Вступив на магістра у Вроцлавський Університет Бізнесу на« Туризм », такого цікавого та насиченого курсу навіть не очікував. Радує, що нерідко на вихідні відвідую Німеччину. Навчання дуже цікаве, методи викладання — ефективні. Рекомендую» — Владислав Чередніченко.Отже, вчитися на магістра в польській республіці не тільки доступно, але й дуже перспективно. Крім того, що можна повернутися на Батьківщину висококласним фахівцем з європейським дипломом та досвідом, також з легкістю можна іммігрувати на роботу в інші європейські країни. Вибір за Вами, але в інтернет-просторі не зустріти негативних відгуків про польську магістратурі, все це тому, що такої якості з лояльною вартістю та приголомшливими можливостями, Вам, просто ніде не зустріти.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 200-300 євро при вступі в Академію Фінансів та Бізнесу Вістула

Пропозиція

Вступайте на осінь 2021 в Академію Вістула та оплачуйте навчання з ексклюзивною знижкою

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини