Магістратура в Польщі безкоштовно

Магістратура в Польщі, Магістратура в Польщі безкоштовно, Магістратура спеціальності

Університети Польщі

Переглянути всі університети

Магістратура в Польщі безкоштовно

Для когось безкоштовна магістратура в Польщі звучить як міф, але можемо вас запевнити, що це дійсно реально для українців. Існує кілька варіантів, які розглянемо більш детально:

  1. Одним з найбільш перспективних і можливих методів закінчення магістратури безкоштовно — наявність Карти поляка. Цей документ не прирівнюється до громадянства, але дає можливість вступу до державних навчальних закладів на тих же підставах і правах, що й польські громадяни. Якщо вступити на конкурсній основі на бюджетне відділення не вдалося, можна претендувати на знижку в розмірі сорока відсотків від вартості платної програми.
  2. Карта поляка не єдиний шанс безкоштовної освіти на магістратурі для іноземних громадян. Понад сто бюджетних місць пропонуються різними польськими ВНЗ для українських студентів. Інформацію про них можна відшукати на сайті посольства.
  3. Якщо попередні варіанти складно реалізувати, є шанс взяти участь в отриманні гранта або стипендії
  4. Наявність Карти Побуту (Karta czasowego pobytu). Посвідчення, що підтверджує постійне проживання на польській території, яке можна прирівняти до громадянства. При оформленні документів про постійне місце проживання в Польщі студент, який хоче навчатися на магістратурі може подавати документи в державний ВНЗ на бюджетне відділення. Даний варіант підходить не кожному, але викреслювати його не варто.

Відгуки

Анна Терещенко

По подготовке документов и ведении всех организационных вопросов вы лучшие, так как отвечали на те вопросы, что еще даже не были озвучены. По рекомендациям был выбран университет Вистула для обучения на английском на магистратуре. Университетом осталась очень довольна, на днях забираю диплом.

Анна Терещенко

Київ
Тетяна Супрун

Все дуже добре було організовано та продумано. Сподобалась турбота працівників і їх професіоналізм. Також сподобалась підтримка на протязі вступу. Дуже гарна атмосфера була створена для виїзду до Польщі.

Тетяна Супрун

с. Деркачі
Іван Мариненко

Привітний персонал в телефонному режимі, швидка консультація з будь-яких питань. Швидкий збір документів і вчасне попередження про різні проблеми. Мені все сподобалось, обов`язково порекомендував би друзям.

Іван Мариненко

с. Ленінське
Кирилл Князькин

Хочу поблагодарить польскую команду UP-SUPPORT за оперативное решение ежедневных непредвиденных ситуаций. С вами учиться в Польше спокойнее. Спасибо за то что вы есть и я рад что выбрал именно UP-STUDY!

Кирилл Князькин

Бершадь
Всі відгуки

Діючі акції та пропозиції від UP-STUDY