Куди вступати в Польщі? З'ясовуємо кращі міста для студентів.

5333
Facebook Twitter
Куди вступати в Польщі? З'ясовуємо кращі міста для студентів.

Вибір міста навчання і вищого навчального закладу в ньому — це стратегічне рішення, яке в корені може змінити майбутнє абітурієнта.


Вибір міста навчання і вищого навчального закладу в ньому — це стратегічне рішення, яке в корені може змінити майбутнє абітурієнта. Безсумнівно, всі міста Польщі багаті своєю історією, пам'ятками архітектури та культурними центрами, а ВНЗ надають якісне навчання, яке повністю інтегровано в європейську систему освіти. Але як зробити правильний вибір, щоб по закінченню бути затребуваним на ринку праці і працевлаштуватись відразу по закінченні установи вищої освіти? Сьогодні ми розглянемо найперспективніші міста для навчання українських студентів і розповімо про їх переваги.

Вибір перспективного ВНЗ у Вроцлаві

Установи вищої освіти на заході Польщі більш перспективні. Ні для кого не секрет, що Вроцлав є важливим логістичним центром Європи, а країна гостро потребує кваліфікованих кадрів напрямків: «логістика», «менеджмент і управління» і «туризм». Вивчення двох з перелічених курсів дуже добре представлено у Вроцлавському Університеті Бізнесу (Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu). Плата за навчання, у всіх напрямках, більш прийнятна, ніж в державних ВНЗ: «туризм» (програма викладання польською мовою) — €1100, «туризм» подвійний диплом MBA (польсько-англійське навчання) — €1450 за рік навчання; «менеджмент і управління» — €1100 польською мовою, €2000 англійською. Питанням вартості, переваги не обмежуються, український випускник цього вищого навчального закладу буде більш затребуваний на міжнародному ринку праці, так як має практичні навики, корисні для міжнародних компаній і володіє не менше 4 іноземними мовами, що робить його кандидатуру більш привабливою.

Університети Варшави. Чому столиця?

Варшава, як і столиця будь-якої держави, є адміністративним і науковим центром. Тут зосереджені головні офіси бізнесу і представництва міжнародного співробітництва. Високе економічне, соціальне і освітнє зростання приваблює не тільки підприємців і туристів, а й абітурієнтів з усього світу. Безапеляційно, найбільший потік студентів припадає на Варшавський Університет (Uniwersytet Warszawski), але цінителі співвідношення ціна-якість не можуть залишити без уваги Академію Фінансів і Бізнесу Вістула (Akademia Finansów i Biznesu Vistula). Широкий вибір спеціальностей, великий викладацький склад, сприятлива атмосфера для навчання і високі позиції в рейтингах Польщі та Європи — далеко не всі переваги, якими може похвалитися Академія Вістула. Вартість навчання варіюється від €1300 до €3250, в залежності від мови навчання, градації і програми досліджень. Вісім з десяти випускників працевлаштовуються відразу після закінчення навчання в престижні міжнародні організації.

Познань, як альтернативний варіант польської освіти

Навчання в Познані — це спосіб набуття високоякісного європейського диплома у великому промисловому, торговому і освітньому центрі. Університет Банківської Справи (Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu) один з кращих помічників в досягненні цієї мети. Популярний серед польського населення, тепер став доступний і для українських студентів, завдяки викоючному праву представництва даного ВНЗ центром польської освіти UP-STUDY. Лояльні ціни на послуги освіти в діапазоні від €964 до €1250, не залишать байдужими охочих опанувати науковий рівень і знання в області: туризму, логістики, права в бізнесі, менеджменту і багатьох інших напрямків. У той же час якість освіти підтверджується високим попитом серед роботодавців на студентів, які закінчили саме цей вищий заклад.

ВНЗ Кракова і Лодзі

Візитною карткою Лодзі є Академія Соціальних Наук (Społeczna Akademia Nauk), яка в 2007 році була удостоєна звання Лідера польського бізнесу, а сьогодні займає друге місце в рейтингу непублічних установ вищої освіти. Маючи свою штаб-квартиру в Лодзі, Академія також представлена ​​міжнародним відділів SAN в Кракові. Ця установа варта уваги кожного абітурієнта, який хоче поєднати своє захоплення (хобі) з майбутньою спеціальністю. Співпрацює з величезною кількістю компаній, які пропонують гідні вакансії відразу після закінчення ВНЗ.Отже, вибираючи, куди вступати в Польщі, необхідно розуміти, що це істотно позначиться на Вашому майбутньому. Серед численних міст, слід віддати перевагу тим, які є центровими в бізнесі, підприємництві, науці, або важливі, як вузли транспортного сполучення міжнародного значення. Так, з розумним підходом слід зупинити свій вибір на Вроцлаві, Варшаві чи Познані, але вибір завжди залишається за Вами.

Акція, що може Вас зацікавити

43 стипендії на 50% знижку на навчання

Пропозиція

Для всіх учасників UP-STUDY. Бронюйте за собою місце у конкурсі прямо зараз

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини