Королівський уїк-енд у Парижі для польських студентів

338
Facebook Twitter
Королівський уїк-енд у Парижі для польських студентів

Є багато епітетів, якими описують столицю Франції — королівський, блискучий, мерехтливий. У даній статті ми розповімо, які видатні місця Парижа варто оглянути, щоб вихідні були дійсно королівськими.

Є багато епітетів, якими описують столицю Франції — Париж ті туристи, які побували хоча б раз там. Королівський, блискучий, мерехтливий — всі ці слова доречні для кожного паризького куточка. Сотні тисяч мандрівників з усього світу прагнуть відвідати його хоча б раз у житті, не виключенням є студенти польських університетів, плануючи приємний та водночас різноманітний уїк-енд. Варто помітити, що в учнів освітніх структур Республіки Польща не виникає проблем з перетином кордону Франції, оскільки наявність довгострокової польської візи категорії D або Карти Побиту дозволяє безперешкодно переміщатися Шенгенською зоною. Звичайно, плануючи поїздку до цього європейського куточка, було б доречно скласти свій особистий план, який допоміг би побачити місця, відповідні перевагам конкретного туриста, але, якщо на це немає часу, можна скористатися нашими порадами. У даній статті ми розповімо, які видатні місця Парижа варто оглянути, щоб вихідні були дійсно королівськими.

Що подивитися у Парижі за 2 дні, крім Ейфелевої вежі?

Якщо Ви прибули до французької столиці вперше, тоді варто почати з огляду визначних пам'яток, з допомогою пішої прогулянки, починаючи хід від Notre-Dame de Paris. Прогулюючись старовинними кварталами, Ви матимете можливість скласти свою думку про красу цього граду, наприклад, Латинський квартал, що є самою вузькою паризькою вуличкою, здивує своєю неймовірною атмосферою, що ховається за букіністичними магазинами, кафе та ресторанами. Фахівці UP-STUDY рекомендують не обійти стороною Версаль. Резиденція королів, він зберіг у собі велич минулих часів. Також, варто приділити увагу наступним пам'яткам:

1. Палац Фонтенбло. Виконана у стилі Ренесансу, дана резиденція королів є однієї з найстаріших та улюблених місць, яке є справжньою скарбницею творів мистецтва.

2. Діснейленд. Якщо Ви ніколи не були у цьому чудовому парку, варто приділити йому особливу увагу, виділивши на такий захід цілий день. Він знаходиться у тридцяти кілометрах від столиці та має два кардинально різних напрямки розваг. Також любительки брендового шопінгу зможуть задовольнити своє бажання, адже для цього є все необхідне.

3. Монмартр. З цього легендарного пагорба можна не тільки побачити чарівні пейзажі, а й подумати про велике та вічне, адже на ньому творили справжні уми Франції.

4. Базиліка Сакре-Кер. На Монмартрі варто також відвідати цю базиліку, перший камінь у побудову якої був закладений більш ніж 140 років тому. Головний фасад розгорнуто до міста, що дозволяє не залишити його непоміченим городянами та гостями столиці. Усередині ж є величезна кількість вітражів, але головним перлом вважається мозаїка сцени поклоніння Святому Серцю Христовому.

5. Кабаре «Мулен Руж». Дана розвага ніколи не втратить своєї актуальності як серед жителів країни, так і гостей, адже шоу, що проходять у кабаре, унікальні, та носять у собі нотки ексклюзивності, експресії, пізнавальності та легкого еротизму.

6. Виноградники Монмартра. Любителям пошукати істину у вині варто заглянути на ці виноградники, де, до речі, займаються виробництвом і до нині. Звичайно, його не порівняти зі знаменитим Бордо, але, все ж, це вино було напоєм королів та їх свити.

Отже, поїздка та прогулянка Парижем буде дійсно королівською, якщо пройти хоча б частину наведеного маршруту. Варто також зауважити, що вихідні у Парижі для польських студентів не будуть обтяжливими у матеріальному плані, оскільки існує багато бюджетних пропозицій від компаній лоукостерів. Також, велику популярність мають автобусні тури з Польщі у кілька країн, у тому числі й до Франції, але вони більш тривалі за часом, тому підходять для відпочинку на канікулах.

Акція, що може Вас зацікавити

43 стипендії на 50% знижку на навчання

Пропозиція

Для всіх учасників UP-STUDY. Бронюйте за собою місце у конкурсі прямо зараз

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини