Прогноз закінчення карантину у Польщі

984
Facebook Twitter
Прогноз закінчення карантину у Польщі

Кілька годин тому у мережі було опубліковано дані найбільш авторитетного сінгапурського дослідницького наукового центру Data-Driven Innovation Lab Сінгапурського університету (SUTD), які називають прогнозовану дату виходу з карантину для Польщі

Спираючись на досвід інших країн та враховуючи усі особливості розвитку пандемії, прогнозована дата повного виходу з карантину для Польщі - 15 червня 2020. Що стосується конкретно Польщі, то, на відміну від України, у Польщі захворюваність пішла на спад з 19 квітня 2020, тому у наших сусідів уже розпочалася кампанія з поступового послаблення карантинних обмежень, уже потроху відчиняються торгові центри, заклади харчування, звісно є суворі санітарні норми і нові правила роботи для дотримання безпеки для населення. До 24 травня будуть все ж зачинені усі школи та ВНЗ.

Найбільших послаблень зазнає сфера спорту, з 4 травня будуть відкриті спортивні стадіони та тренажерні зали на відкритому повітрі, відновляться тренування для спортивних команд.

Сьогодні Урядом України теж було оприлюднено 5-ти етапний план виходу з карантину для України, згідно з цим планом зняття карантинних обмежень буде поступове і що стосується 11-ти класників, то такі учні будуть повернені за парти пріоритетно уже на другому етапі зняття карантинних обмежень, усі інші учні 1-10 клас не будуть повертатися за парти до вересня 2020 взагалі.Також було висунуто припущення про те, що перший етап виходу з карантину може розпочатися в Україні уже з 12 травня, за умови якщо динаміка захворюваності буде йти на спад після 3 травня.

Акція, що може Вас зацікавити

Вступ 2021 - Завершення набору

Акція

Встигніть подати документи на вступ до Польщі на осінь 2021. Останні місця. Вартість вступу - 499 євро

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини