Які продукти можна брати до Польщі з України?

170
Facebook Twitter
Які продукти можна брати до Польщі з України?

Попри те, який ступінь їде отримувати абітурієнт, якщо це перше відправлення, необхідно подумати, що взяти з собою. Виникає питання, які продукти варто везти з Батьківщини, тому ми розглянемо даний момент у статті.

Не у новинку, що українські випускники 11 класів прагнуть здобувати європейську освіту, щоб мати можливість вийти на міжнародний ринок праці. Це доцільне рішення, та, дивлячись на це, значна частина наших прагматичних співвітчизників вибирають для придбання якісного диплома зі справедливою платою за навчальний час, університети Республіки Польща. Деякі їдуть до даної держави для придбання всіх необхідних освітньо-кваліфікаційних рівнів, інші зважуються тільки отримавши бакалаврський диплом на Батьківщині.Попри те, який ступінь їде отримувати абітурієнт, якщо це перше відправлення, необхідно подумати, що взяти з собою. Виникає питання, які продукти варто везти з Батьківщини, тому ми розглянемо даний момент у статті.

Що з продуктів краще брати з собою до Польщі, якщо вирушаєте на тривалий термін?

Відповідаючи на питання, важливо враховувати, яким транспортним засобом Ви будете вирушати на навчання. Від цього залежить, який обсяг кожного продукту можна буде перевезти через кордон. Також, важливо досліджувати, які продукти дешевше в Україні, щоб розуміти що потрібно прихопити з собою. Як показує практика бувалих студентів та досвід фахівців центру польської освіти UP-STUDY, не варто везти з собою баули, оскільки більшість речей та продуктів на польській території можна купити дешевше. Говорячи про продукти харчування, у великих мережевих супермаркетах Польщі вони якісні та доступні, також є можливість замовити все онлайн, та, завдяки програмам лояльності, розраховувати на знижену вартість. З речей та предметів побуту, у свою чергу, варто обов'язково прихопити:

  • лікарські засоби. По-перше, ліки у Польщі продають за рецептом, по-друге, всі препарати у порівнянні з нашими аптеками, коштують дуже дорого тому на різні випадки життя варто зібрати з собою аптечку. Обов'язково покладіть до неї: препарати від головного болю, спазмолітики, від кашлю, від болю та проблем зі шлунком, від температури та нежитю;
  • техніка та різні гаджети. Це не означає що потрібно безпосередньо перед вильотом мчати та купувати новий ноутбук, телефон та планшет, а взяти з дому ту техніку, яка допоможе при навчанні, та гаджет, що підходить для комунікації. Не забираєте з дому всю техніку, залиште засоби для зв'язку з батьками;
  • харчові добавки, вітаміни. На перших порах потрібно взяти лише необхідні добавки та вітамінізовані комплекси, далі, їх, як і косметику, парфумерію, побутову хімію та навіть галантерею, можна замовляти з допомогою інтернету, отримуючи товари з доставленням додому, ще й зі знижкою.

Якщо Ви вирішили прихопити з собою продукти, перетинаючи кордон повітрям варто пам'ятати не тільки про обмеження на алкоголь та тютюн, а й про те, що ввезення на територію країн Європейського Союзу молочних продуктів, м'ясних продуктів та їх похідних, домашньої та фірмової консервації, а також шоколаду — суворо заборонений. Ці правила стосуються не тільки Польщі, а й інших країн ЄС, тому навіть подорожуючи на вік-енди з РП до цих держав, не варто забувати про особливості.

Отже, вирушаючи на навчання до РП, не варто тягнути з України все, що тільки можна вивезти.

Головне, взяти речі на перший час, трохи техніки та ліків, а продукти варто купувати вже на місці, тим більше, що вони там дешевше. Відразу після приїзду знайдіть у своєму районі велику мережу дискаунтера, наприклад, «Ашан» або «Бедронка», та проводьте закупівлі під час акцій. Так Ви зможете харчуватися смачно та корисно, не руйнуючи бюджет та не перевозячи продукти з України.

Акція, що може Вас зацікавити

Швидкий вступ до Польщі на осінь 2020

Акція 4000 грн

Для бажаючих вступати самостійно. Отримайте документ про зарахування від ВНЗ та переклади

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини