Яка ідеальна робота для студентів?

489
Facebook Twitter
Яка ідеальна робота для студентів?

Що зобов'язана характеризувати посада, яка дозволить не нехтувати своїми академічними обов'язками? Про це ми детально поговоримо у даній статті.

Навчальний рік у розпалі. Разом з новим семестром багато студентів польських установ вищої освіти, які часто вибираються українцями, охочими придбати європейський диплом, почнуть шукати нові заняття, що дозволить їм реформувати свій скромний бюджет. Сьогодні студенти, котрі працюють, нікого не дивують, особливо якщо говорити про учнів університетів Європи. Дуже часто людей, які хочуть поєднати навчання з оплачуваною роботою, шукають самі роботодавці. Хочете почати працювати у цьому році та вчитися одночасно? Подивіться, що таке ідеальна робота для студентів польських ВНЗ. Що зобов'язана характеризувати посада, яка дозволить не нехтувати своїми академічними обов'язками? Про це ми детально поговоримо у даній статті.

Підробіток якого типу варто підшукувати студентам університетів РП?

Робота для студентів може бути будь-якого характеру, не обов'язково перегукуватися з обраною спеціальністю. Обслуговування клієнтів, колл-центр, прибирання, робота у ресторані — є безліч ідей для заробітку під час навчання. Однак варто знати, якою має бути ідеальна робота для студентів, щоб вона не стала справжнім прокляттям. Розглянемо головні критерії гідного підробітку:

1. Гнучкий графік. Робота для студентів повинна давати можливість поєднати освіту з професійними обов'язками. Найманий студент повинен мати можливість скласти розклад, щоб годинник роботи не збігалися з годинником занять в університеті. Ви можете розраховувати на гнучкий графік у компаніях, які в основному орієнтовані на роботу молодих людей (наприклад, колл-центр або ресторани швидкого харчування).

Ідея відповідного заняття для студента також полягає у роботі вечорами (наприклад, у барі або у нічну зміну в іншому напрямку).

2. Заробітна плата! Це може звучати абсурдно, але часто студентам пропонують безкоштовні практики, що надають цінний досвід та роботу у молодій команді, що динамічно розвивається. Досвід — це добре, але матеріальні засоби теж важливі для студентів. За виконану роботу необхідно отримувати відповідну фінансову винагороду. Тому, підшукуючи роботу, студенту варто зосередитися на тих компаніях, які гарантують заробіток. Робота на безкоштовній або неповній основі не дозволяє повною мірою досягти мети!

3. Використовуйте свої навички. Щоб робота не була утомливим прокляттям, варто обіймати посаду, яка буде використовувати Ваші навички та сильні сторони. Якщо Ви сором'язлива людина та відчуваєте труднощі у спілкуванні з людьми, буде поганою ідеєю почати роботу, основним завданням якої буде постійне спілкування та обслуговування клієнтів. Подумайте про те, що у вас добре виходить, які навички можна запропонувати роботодавцеві та на якій роботі Ви будете відчувати себе комфортно.

4. Дізнайтеся щось нове! Ідеальною роботою була б та, яка пов'язана з напрямком, що вивчаються студентів. Отримання досвіду у компанії та галузі, в якій Ви хочете працювати у майбутньому, може стати відмінним початком кар'єри. Жоден ВНЗ не дає стільки цінних практичних знань, скільки робота. Варто пам'ятати про це при пошуку підробітку.

Підсумовуючи, фахівці UP-STUDY підкреслюють, що для пошуку гідної роботи для студентів можна знайти місця, де є багато пропозицій.

Зрозуміло, оголошення найлегше знайти в Інтернеті та на різних спеціалізованих порталах (наприклад, http://praca.money.pl/ та praca-dla-studentow/). Крім того, варто цікавитися діяльністю університетських кар'єрних офісів. Вони допомагають студентам та випускникам знайти своє місце на ринку праці, а також збирають оголошення про працевлаштування у різних компаніях.

Акція, що може Вас зацікавити

43 стипендії на 50% знижку на навчання

Пропозиція

Для всіх учасників UP-STUDY. Бронюйте за собою місце у конкурсі прямо зараз

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини