Як оформити медичну страховку для навчання за кордоном?

4491
Facebook Twitter
Як оформити медичну страховку для навчання за кордоном?

Актуальність статті зумовлена ​​тим, що, значний відсоток українських випускників шкіл, вибирають університети РП, навчання в яких вимагає наявності поліса страхування, про умови оформлення та особливостях якого ми поговоримо нижче.

Є кілька умов, яких потрібно дотримуватися студентам, що зважилися на отримання освіти у вищих навчальних закладах однієї з європейських країн. Одним з них є оформлення дозволу на легальне перебування на території тієї країни, де обраний ВНЗ. Не оминає це правило й сусідньої Республіки Польща, яку українці все частіше вибирають для навчання, працевлаштування, ПМП та побудови бізнесу. Сьогодні, ми поговоримо ще про одну важливу обставину, яку важливо дотримуватися всім іноземним претендентам на навчання в закладах вищої освіти Польщі — медичний страховий поліс. Актуальність статті зумовлена ​​тим, що, значний відсоток українських випускників шкіл, вибирають університети РП, навчання в яких вимагає наявності поліса страхування, про умови оформлення та особливостях якого ми поговоримо нижче.

Необхідність медичного поліса, під час закордонного навчання

Страховка для іноземних студентів потрібна в двох аспектах: по-перше, без неї не відкриють національну польську візу категорії D, по-друге, вона захистить у разі нещасного випадку, хвороби або травми. Європейці звикли піклується про своє здоров'я та добровільно страхувати себе від нещасних випадків, на випадки хвороби або інші випадки. Варто знати, що медичні послуги за кордоном — дорого обходяться, тому, краще бути озброєним мед.страхуванням. Повернемося до взаємозв'язку між страховкою та візою. Поліс та його копія є документами, які включені до переліку, необхідного для подачі на національну польську візу. Тому, не маючи його, розраховувати на те, що документи візьмуть на розгляд — не варто. Варто врахувати, що, для навчання за кордоном можна оформити страховку як в Україні, так і в Польщі (перший рік навчання), а в наступні, краще це робити лише на території РП.

Також, важливо помітити, що, у випадках безперервної магістратури, іноді потрібна страховка, яка буде покривати весь термін навчання, тому, даний момент краще уточнювати відразу. Вимагаючи мед.поліс, його можна оформити через навчальну структуру, та обійдеться він в 400 злотих.

Особливості оформлення страховки

Поліс, який допоможе отримати візу та буде корисний в перший рік навчання, повинен мати зону покриття «всі європейські країни» та мати можливість покрити витрати в сумі — тридцять тисяч євро. Студенти, які досягли повноліття, повинні надати паспорт з даними та сплатити внесок. Для учнів, які не досягли 18-ти років, страхувальником виступають батьки. Необхідна франшиза обійдеться в 150 євро. Для багаторазових виїздів та в'їздів термін можливого перебування може бути аналогічний первинному. Після отримання договору на руки, з ним видається карта, яка включає номери телефонів для зв'язку з страх.компанією та номер поліса. У непередбаченої ситуації, яка може бути страховим випадком, варто негайно дзвонити в компанію та повідомити номер договору і обставини, які відбулися, а далі, слідувати вказівкам оператора.

Запам'ятайте, якщо у Вас немає страховки, під час перебування в Польщі, Вам ніхто не зможе допомогти.Підбиваючи підсумки, фахівці UP-STUDY підкреслюють, що не варто уникати оформлення мед.поліса в будь-якому випадку, тим більше, збираючись довго перебувати у чужій країні. Також, без його наявності не вийде отримати візу, або медичну допомогу. Важливо знати, що під час навчання можна отримати добровільне безкоштовне страхування в РП, але воно має дуже вузький спектр діяльності, наприклад, лише огляд терапевта та загальне обстеження.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 40% на вступ до Польщі 2021

Акція 499 євро 9990 грн

Отримайте знижку 40% на пакет вступу до ВНЗ Польщі "Все включено"

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини