Як найняти квартиру для студента?

982
Facebook Twitter
Як найняти квартиру для студента?

У цій статті ми розповімо, як знайти житло у Польщі для довгострокової оренди, а також приділимо увагу деталям, на які варто звернути свій погляд всім майбутнім орендарям.

Питання: «Як найняти квартиру для студента?» — стосується практично кожного учня навчального закладу, який прийняв рішення вчитися поза рідним містом. Тим більше, у глобальному масштабі, якщо віддано перевагу отриманню кваліфікації у країнах Європи. Все частіше, українські школярі випускних класів, бажаючи мати перспективи на швидку реалізацію свого потенціалу та побудову успішної кар'єри відправляються до країн ближнього закордоння, університети яких здатні запропонувати якісне навчання зі справедливою платою за навчальний період. Вибір більшості зупиняється на університетах Республіки Польща та лише деяким вдається уникнути необхідності розв`язання житлового питання. Дана стаття стане у пригоді не тільки абітурієнтам з України, а й кандидатам на навчання у польських університетах з інших країн, оскільки ми розповімо, як знайти житло у Польщі для довгострокової оренди, а також приділимо увагу деталям, на які варто звернути свій погляд всім майбутнім орендарям.

Поради як винайняти квартиру студентам у Польщі?

Фахівці центру польської освіти UP-STUDY нагадують, що абітурієнти, які вступають з нашою компанією, можуть розраховувати на безкоштовний підбір житлових квадратних метрів. Завдяки цій опції, Вам вдасться істотно заощадити, адже запропоновані варіанти завжди мають вартість — на порядок нижче ринкової. Також, у разі казусу з орендодавцем, наші експерти підберуть гідну заміну, що збереже Ваші нерви та дозволить відчувати себе у безпеці.

Що стосується самостійного пошуку квартири для оренди у будь-якому з польських міст, тут є можливість використовувати спеціалізовані сайти типу www.otodom.pl, а також вдатися до допомоги агента з нерухомості. Польща — розвинена європейська країна, тому відсоток того, що Ви потрапите на шахрая, вибираючи агента — дуже малий, але ось те, що можете істотно переплатити, це цілком реально.

Запам'ятайте, як на сайті, так і у портфоліо агентства з нерухомості, вказані ціни за оренду, без урахування комунальних та інших платежів. Щоб дізнатися реальні місячні витрати на оренду житла, потрібно із зазначеної суми порахувати 40-45%, тоді картина буде повною. У такому випадку, потрібно завчасно, до підписання контракту, врегулювати та з'ясувати всі деталі.

На що особливо звертати увагу студентам при оренді житла?

  1. Структура договору. Чим більше деталей визначено у договорі оренди, тим яснішою буде ситуація при виникненні непередбачуваних ситуацій.
  2. Наявність та стан майна. Підпишіть акт передачі майна, в якому прописано, що включено в орендне житло. Уточніть всі нюанси, аж до того, яка шумоізоляція, коли змінювалися труби, скільки та хто буде платити у разі ламання або псування майна.
  3. Підтвердження надійності орендодавця. Це важливий нюанс, щоб себе убезпечити, варто перевірити, відправивши запит до відповідних інстанцій, чи має право орендодавець розпорядитися даним видом майна та на якій підставі це відбувається.
  4. Комунальні та некомунальні платежі. Потрібно знати, що та до якого числа платити, а також подбати про те, щоб такі некомунальні платежі як чинш, стали зобов'язанням оплачуватися орендодавцем. У нього включені податки на майно, відрахування до різних фондів будинку, а також на утилізацію рідких відходів. Іноді сума може перевищувати навіть орендну плату, тому приділіть нюансу належну увагу.

Отже, орендувати квартиру для студента на час навчання у Польщі не складно, але потрібно приділити належну увагу кожному пункту договору, а також власноруч перевірити всю інформацію. Нагадаємо, що, вступаючи з нами, процес оренди істотно спроститься. У будь-якому випадку, знайти житло на час навчання можна у будь-якому місті, за доступною вартістю та на вигідних умовах, але краще зайнятися цим завчасно, щоб не довелося приймати поспішних рішень.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 150-200 євро при вступі у Університет Бізнесу у Вроцлаві

Пропозиція

Вступайте на осінь 2021 у Університет Бізнесу та оплачуйте навчання з ексклюзивною знижкою

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини