Іспанська, французька, італійська. Чому варто вивчати романські мови?

4577
Facebook Twitter
Іспанська, французька, італійська. Чому варто вивчати романські мови?

Сьогодні, експерти центру польської освіти UP-STUDY спробують дати максимально розгорнуту відповідь на питання: «Чому варто вивчати іноземну мову?».

Знайомство з іноземною мовою — трудомісткий процес, але це дуже важливо для багатьох студентів, а також фахівців з досвідом роботи за професією. Сьогодні, експерти центру польської освіти UP-STUDY спробують дати максимально розгорнуту відповідь на питання: «Чому варто вивчати іноземну мову?». Ми зосередимося на романських мовах (італійській, французькій та іспанській), які можна знайти на будь-яких мовних курсах.

Навіщо вчити італійську?

Мова належить до одного з найкрасивіших діалектів у світі. Крім Італії, це офіційна мова Сан-Марино, Ватикану, Швейцарії. Використовується також на Корсиці та Мальті. Італія дуже розвинена з точки зору туризму. Мандрівники відвідують цю країну протягом усього року. У курортний сезон, в основному у прибережних містах, взимку відвідують гірськолижні курорти. Міський туризм також є привабливою пропозицією. Тільки три італійських міста: Рим, Венеція та Мілан відвідують 7 мільйонів туристів щорічно. Якщо не з туристичних причин, є й інші мотиви, щоб вивчити цю прекрасну мову. Наприклад, навчаючись в одному з польських університетів на факультеті гостинності та отримавши в якості додаткової компетенції мовні навички італійської, можна буде працевлаштуватися у цьому європейському куточку, або вільно вести переговори з партнерами. Згідно з аналізом порталів з пропозиціями роботи, італійська мова, на даний час, займає

четверте місце серед іноземних мов, найбільш привабливих для роботодавців. Ще одним плюсом вивчення італійської є той факт, що це легко — особливо для поляків або нерезидентів країни, які навчаються у польських ВНЗ та знають локальну мову на високому рівні. Італійський словник легше запам'ятати, тому що багато слів походять від латинської.

Чому буде доречно вивчити французьку?

Перш за все, для задоволення, у крайньому разі 29% людей, які вивчають французьку мову, відповіли саме так. Французька відноситься до групи романських мов, вона походить від латині. Це офіційна мова у 54 країнах світу та рідна для 80 мільйонів людей. Крім Франції, люди спілкуються нею, наприклад, у Бельгії, Швейцарії, Люксембурзі та Монако. Вона використовується у Канаді, у деяких провінціях, в основному у Квебеку. Знання французької корисно на Гаїті та у Французькій Гвіані, у Західній та Центральній Африці. Французька є офіційною мовою багатьох глобальних організацій, таких як НАТО, ФІФА, Європейський Союз, Інтерпол. Зважаючи на це, для професійного розвитку у глобальному масштабі таке знання буде визначено корисним. Це третя мова у світі, коли розмова йде про кількість учнів, та третя мова у міжнародному спілкуванні, що робить її гідною вивчення. Знову ж вона стане у пригоді фахівцям сфери гостинності, а також дипломатам, менеджерам, багатьом фахівцям гуманітарного профілю.

Чому багато молодих людей прагнуть вивчити іспанську?

Іспанська мова є другою за поширеністю мовою у світі після китайської. Більш ніж 400 мільйонів людей говорять нею. У Європі вона використовується в основному на Піренейському півострові. Крім цього, іспанська є офіційною мовою багатьох країн Латинської Америки та Африки. В якості офіційної мови вона також функціонує у багатьох організаціях, таких як ЄС, ООН, НАФТА, ЮНІСЕФ, УЄФА, ВООЗ та багатьох інших. Для подорожей варто вивчити іспанську мову. Вона може стати у пригоді при веденні переговорів, розширенні бізнесу та світогляду, а також для особистісного зростання та розвитку.

Підсумовуючи, зауважимо, що у разі, якщо Ви не впевнені, чи варто вчити італійську, французьку або іспанську мову, розгляньте це питання крізь призму майбутніх перспектив. Поспішаємо підкреслити, що існують курси мови, які допомагають одночасно вивчати мову та досліджувати країну, яка є її батьківщиною.

Як показує досвід бувалих учнів, такий вид навчання є ідеальним варіантом, який практикує й компанія UP-STUDY, допомагаючи абітурієнтам ВНЗ Польщі придбати необхідний рівень володіння польською.

Акція, що може Вас зацікавити

Безкоштовний курс польської мови

Пропозиція 900 грн/місяць

Вступайте на осінь 2021 та отримуйте курс польської мови на 50-100 годин безкоштовно

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини