10 причин, чому українцям варто вступати до Польщі

69
Facebook Twitter
10 причин, чому українцям варто вступати до Польщі

Учні випускних класів України часто вибирають польські ВНЗ для придбання в них кваліфікації, з подальшими перспективами на працевлаштування або відкриття бізнесу. Саме про це і піде мова в нашій статті.

Прагнення до кращих умов життя є адекватним бажанням кожної прагматичної молодої людини. Зважаючи на це, українці підшукують можливості облаштуватися у більш стабільних індустріально розвинених державах, щоб мати всі шанси на добре налагоджений побут та забезпечене майбутнє. Основними критеріями відбору є висока заробітна плата, соціальна забезпеченість, хороші умови праці, низькі поточні витрати, перспективи реалізації трудового та розвиток особистісного потенціалу. Розуміючи, що подібний перелік можна отримати від проживання та діяльності на території Республіки Польща, українці все частіше мігрують саме до цієї європейської держави. Якщо є охота, реалізувати себе у Польщі можна, попри вік, але, чим раніше Ви почнете, тим більші можливості відкриються. Дивлячись на це, учні випускних класів України часто вибирають польські університети для придбання у них кваліфікації, з подальшими перспективами на працевлаштування або відкриття бізнесу. Якщо Ви все ще обмірковуєте подібний крок, варто прочитати цю статтю, адже ми розглянемо 10 причин того, чому варто відправитися до Польщі для придбання кваліфікації.

Топ 10 обставин, які говорять на користь навчання у польських ВНЗ

Фахівці UP-STUDY звертають увагу на те, що українцям у РП не складно адаптуватися завдяки схожості у культурному, мовному та традиційному планах. Говорячи про причини вибору ВНЗ Польщі, виділимо наступні:

1. Плата за рік навчання — фактор, який є важливим, а іноді й вирішальним для більшості кандидатів на навчання за кордоном, знаходиться у рамках доступного. Також, якщо вибирати приватні ВНЗ, вона буде ще більш прийнятною.

2. Можливість скорочення витрат на оплату навчання. У приватних та державних університетах можна заощадити на оплаті, завоювавши стипендію, грант або домогтися індивідуальної знижки у ВНЗ чи компанії посередника.

3. Шанс на оплачувані стажування, завдяки тісним взаєминам багатьох установ з локальним та іноземним бізнесом.

4. Відкритий доступ до участі у програмах обміну студентами та аспірантами на міжнародному рівні.

5. Свобода вибору програм навчання, завдяки широкій пропозиції напрямків досліджень.

6. Можливість навчатися на різних відділеннях за бажанням: стаціонар, заочне, вечірнє, індивідуальне та дистанційне.

7. Шанс на вибір мови навчання: польська або англійська. Навчання кожній програмі має свої переваги, наприклад, польськомовні дешевші, водночас як англомовні дозволяють поліпшити знання цієї іноземної мови, що дозволить більш впевнено вийти на міжнародний ринок праці.

8. Менші витрати на облаштування побуту дозволяють відкласти кошти на більш важливі цілі.

9. Завдяки присутності великої кількості авіа та автобусних лоукостерів, є шанс подорожувати на вихідні або канікули до країн ближнього та далекого закордоння досить часто.

10. У студентів іноземців, які навчаються на стаціонарі, є можливість без додаткових дозволів підробляти, тим самим покриваючи не тільки побутові витрати, але й частково або повністю навчальні.

Підбиваючи підсумки, варто особливо підкреслити, що українцям, які отримали диплом в одному з обраних університетів Польщі, легко знайти роботу, як у країні навчання, так і далі за кордоном. З моменту впровадження у РП «Конституції для науки», можна спостерігати ще більш лояльні умови вступу, та кращі умови навчання. Поки Польща була та залишається найкращим варіантом для українців, охочих отримати якісний європейський диплом за помірною вартістю, а наведені причини допоможуть вкоренитися у цьому та підштовхнуть до вибору перспективного університету без зволікань.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 200-300 євро при вступі в Академію Фінансів та Бізнесу Вістула

Пропозиція

Вступайте на осінь 2021 в Академію Вістула та оплачуйте навчання з ексклюзивною знижкою

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини