"HR Disrupt" — виходить 1-е видання конференції!!!

5757
Facebook Twitter
"HR Disrupt" — виходить 1-е видання конференції!!!

У середу 27 червня 2018 року, у Вроцлавській філії Університету SWPS, Республіка Польща, відбудеться перша конференція у серії «HR Disrupt — ознаки брендингу роботодавця».

У середу 27 червня 2018 року, у Вроцлавській філії Університету SWPS, Республіка Польща, відбудеться перша конференція у серії «HR Disrupt — ознаки брендингу роботодавця». Унікальність заходу демонструється формулою панельних дискусій, на які запрошені молоді люди, котрі тільки виходять на ринок праці. Їхні думки та оцінки часто є джерелом інформації та натхнення для людей, що займаються брендингом роботодавців.

Співорганізатор та один з доповідачів конференції, Міхал Улідіс в інтерв'ю люб'язно пояснив, що глибоке розуміння потреб клієнтів та здатність розробляти майбутні сценарії для даної галузі сьогодні є ключовою компетенцією серед людей, що беруть участь у створенні бренду роботодавця. HR Disrupt — це подія, у ході якої у співпраці з молоддю та професіоналами, організатори постараються відповісти на питання про те, як виглядає ринок праці сьогодні та як він буде виглядати у майбутньому.

Конференція HR Disrupt була розділена на дві частини: наукову та професійну. По-перше, студенти університетів Вроцлава та інших польських міст познайомляться з думками людей, які щодня займаються теорією брендингу роботодавців та формують імідж компанії. Серед інших, хотілося б виділити запрошених гостей: Симона Сікорського, Міхала Улідіса, Карину Стасюк-Краєвську та Домініка Льюінского.

В кінці панелі буде обговорюватися тема «Ринок праці проглядається очима молодих», в якому візьмуть участь студенти Університету SWPS. Після короткої перерви розпочнеться друга частина, у ході якої з'являться фахівці. В процесі обговорення буде проаналізовано образ ринку праці Польщі. Також поведеться розмова про його перспективи та потенційні загрози.

Участь в конференції HR Disrupt безкоштовна, однак необхідна попередня реєстрація: https://hrdisrupt.evenea.pl/. Кількість місць обмежена.

Конференція організована Університетом SWPS (https://www.swps.pl/) разом з агентством PR Publicon (http://publicon.pl/). Покровителем заходу є галузевий портал hrpolska.pl, а також медіа-патронами виступили: dlaStudenta.pl та Newsello.pl.

Програма конференції

13.00 — 16.00 — Наукова сесія. Виступи.

13.00 — 13:20 — Трудове право та брендинг роботодавця — д-р Аріель Пшибилович, Університет Вроцлава

13:20 — 13:40 — Щоденні демони — корпоративний імідж у кіно — поф. Агнешка Ніерацька, Університет SWPS

13:40 — 14:00 — Брендинг роботодавця — системні контексти — д-р Домінік Льюінский, SWPS University

14:00 — 14:20 — Сесія питань для доповідачів

14:20 — 14:40 — Традиційна журналістика на службі Брендингу-роботодавця — Томаш Володенько, Університет суспільних та гуманітарних наук

14:40 — 15.00 — Роботодавець. Брендинг у контексті поколінь — д-р Міхал Граля, SWPS University

15:00 — 15:20 — Як вчити роботодавця брендингу — д-р Карина Стасюк-Краєвська, Університет суспільних та гуманітарних наук

15:20 — 15:40 — Сесія питань для доповідачів

15:40 — 16:00 — Перерва

16:00 — 20:00 — сесія «Ринок». Виступи.

16:00 — 16:20 — Розуміння людини. Брендинг роботодавця: хороші приклади та практика — Шимон Сікорський.

16:20 — 16:40 — Емпіричне дослідження як основа ефективної стратегії EB — Міхал Улідіс, Університет SWPS, Publicon.

16:40 — 18:00 — Ринок праці проглядається очима молоді — дискусія за участю студентів. Модерація: Симон Сікорський та Міхал Улідіс.

18:00 — 18:30 — Перерва.

18:30 — 20:00 — Ринок праці у Польщі — перспективи та загрози — обговорення за участю практиків. Модерація: Симон Сікорський та Міхал Улідіс.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка на вступ для 10 класників

Акція 499 євро 4000 грн

Пакет "Все Включено" зі спеціальною знижкою для учнів 10 класу

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини