"HR Disrupt" — виходить 1-е видання конференції!!!

5860
Facebook Twitter
"HR Disrupt" — виходить 1-е видання конференції!!!

У середу 27 червня 2018 року, у Вроцлавській філії Університету SWPS, Республіка Польща, відбудеться перша конференція у серії «HR Disrupt — ознаки брендингу роботодавця».

У середу 27 червня 2018 року, у Вроцлавській філії Університету SWPS, Республіка Польща, відбудеться перша конференція у серії «HR Disrupt — ознаки брендингу роботодавця». Унікальність заходу демонструється формулою панельних дискусій, на які запрошені молоді люди, котрі тільки виходять на ринок праці. Їхні думки та оцінки часто є джерелом інформації та натхнення для людей, що займаються брендингом роботодавців.

Співорганізатор та один з доповідачів конференції, Міхал Улідіс в інтерв'ю люб'язно пояснив, що глибоке розуміння потреб клієнтів та здатність розробляти майбутні сценарії для даної галузі сьогодні є ключовою компетенцією серед людей, що беруть участь у створенні бренду роботодавця. HR Disrupt — це подія, у ході якої у співпраці з молоддю та професіоналами, організатори постараються відповісти на питання про те, як виглядає ринок праці сьогодні та як він буде виглядати у майбутньому.

Конференція HR Disrupt була розділена на дві частини: наукову та професійну. По-перше, студенти університетів Вроцлава та інших польських міст познайомляться з думками людей, які щодня займаються теорією брендингу роботодавців та формують імідж компанії. Серед інших, хотілося б виділити запрошених гостей: Симона Сікорського, Міхала Улідіса, Карину Стасюк-Краєвську та Домініка Льюінского.

В кінці панелі буде обговорюватися тема «Ринок праці проглядається очима молодих», в якому візьмуть участь студенти Університету SWPS. Після короткої перерви розпочнеться друга частина, у ході якої з'являться фахівці. В процесі обговорення буде проаналізовано образ ринку праці Польщі. Також поведеться розмова про його перспективи та потенційні загрози.

Участь в конференції HR Disrupt безкоштовна, однак необхідна попередня реєстрація: https://hrdisrupt.evenea.pl/. Кількість місць обмежена.

Конференція організована Університетом SWPS (https://www.swps.pl/) разом з агентством PR Publicon (http://publicon.pl/). Покровителем заходу є галузевий портал hrpolska.pl, а також медіа-патронами виступили: dlaStudenta.pl та Newsello.pl.

Програма конференції

13.00 — 16.00 — Наукова сесія. Виступи.

13.00 — 13:20 — Трудове право та брендинг роботодавця — д-р Аріель Пшибилович, Університет Вроцлава

13:20 — 13:40 — Щоденні демони — корпоративний імідж у кіно — поф. Агнешка Ніерацька, Університет SWPS

13:40 — 14:00 — Брендинг роботодавця — системні контексти — д-р Домінік Льюінский, SWPS University

14:00 — 14:20 — Сесія питань для доповідачів

14:20 — 14:40 — Традиційна журналістика на службі Брендингу-роботодавця — Томаш Володенько, Університет суспільних та гуманітарних наук

14:40 — 15.00 — Роботодавець. Брендинг у контексті поколінь — д-р Міхал Граля, SWPS University

15:00 — 15:20 — Як вчити роботодавця брендингу — д-р Карина Стасюк-Краєвська, Університет суспільних та гуманітарних наук

15:20 — 15:40 — Сесія питань для доповідачів

15:40 — 16:00 — Перерва

16:00 — 20:00 — сесія «Ринок». Виступи.

16:00 — 16:20 — Розуміння людини. Брендинг роботодавця: хороші приклади та практика — Шимон Сікорський.

16:20 — 16:40 — Емпіричне дослідження як основа ефективної стратегії EB — Міхал Улідіс, Університет SWPS, Publicon.

16:40 — 18:00 — Ринок праці проглядається очима молоді — дискусія за участю студентів. Модерація: Симон Сікорський та Міхал Улідіс.

18:00 — 18:30 — Перерва.

18:30 — 20:00 — Ринок праці у Польщі — перспективи та загрози — обговорення за участю практиків. Модерація: Симон Сікорський та Міхал Улідіс.

Акція, що може Вас зацікавити

Вступ 2021 - Завершення набору

Акція

Встигніть подати документи на вступ до Польщі на осінь 2021. Останні місця. Вартість вступу - 499 євро

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини