«Financial Times» визначила кращі європейські бізнес-університети. Хто потрапив в список?

5623
Facebook Twitter
«Financial Times» визначила кращі європейські бізнес-університети. Хто потрапив в список?

4-го грудня, «Financial Times» оприлюднила щорічний рейтинг кращих європейських бізнес-університетів 2017 року. До нього увійшло 92 заклади вищої освіти, серед яких 22 британських та 26 французьких ВНЗ.

4-го грудня, «Financial Times» оприлюднила щорічний рейтинг кращих європейських бізнес-університетів 2017 року. До нього увійшло 92 заклади вищої освіти, серед яких 22 британських та 26 французьких ВНЗ. Що стосується Республіки Польща, то вона, як і в попередні роки, була представлена ​​двома вищими навчальними закладами: Академія Леона Козмінського (Akademia Leona Kozminskiego) — на 64-му місці та Варшавська школа економіки (Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, SGH), яка завоювала 76-е місце. Всі університети зі списку є тими освітніми структурами, які мають високу якість викладання, налагоджені партнерські стосунки з іноземними вищими навчальними закладами, а також, з бізнес-сектором, та готують фахівців з топових напрямків.

З першого по п'яте місце зайняли ті університети, які вже не перший рік можна спостерігати на зазначених позиціях рейтингу «Financial Times»: Лондонська бізнес-школа, HEC Paris, Іспанська школа бізнесу IE, Університет Св. Гелен зі Швейцарії та Insead з Франції.Ректор Академії Леона Козмінського, Вітольд Білецькі заявив, що, завдяки присутності ВНЗ в рейтингу «Financial Times» (з 2009 року) та міжнародних акредитацій AACSB, AMBA та EQUIS, все більше іноземних абітурієнтів вступають в зазначену академію. Він неймовірно пишається тим фактом, що в поточному році, освітня установа прийняла на навчання 2200 абітурієнтів, 480 чоловік з яких, не є резидентами країни, а приїхали з 40 різних держав. Також, він особливо підкреслив, що, деякі з іноземних студентів приїхали вчитися до установ вищої освіти Польщі саме через те, що прочитали про її ВНЗ в «Financial Times».Відповідно до результатів досліджень видання вдалося встановити, що середня заробітна плата випускників хороших європейських університетів становить 63 тисячі євро.

Конкретна сума стосується тих новоспечених фахівців, які отримали науково-кваліфікаційний ступінь магістра в галузі управління та мають від 3 років практичного досвіду. Подвоїти оклад можна, в разі отриманого диплома eMBA. Дохід в 300 тисяч доларів спостерігається у випускників eMBA, які навчалися в одному з трьох перших вищих навчальних закладів. Огляд заявлених доходів показує, що закінчення престижного університету дає гарний початок в кар'єрі, а також, забезпечує заробітною платою, яка фіксується вище середнього, та можуть реалізувати свій потенціал в кожній із країн Європи.

В Університеті ім. Козмінського вчаться 8000 студентів, з яких півтори тисячі — іноземці. Університет є однією з найбільш інтернаціоналізованих шкіл в Польщі. У свою чергу, Варшавська школа економіки носить титул одного з найстаріших економічних освітніх установ РП. Ці європейські ВНЗ не єдині структури освіти Польщі, які заслуговують на пильну увагу.Так, ВНЗ з рейтингу «Financial Times», безсумнівно, дають хороший старт для кар'єри, але не тільки вони єдині. В РП, з повною університетською базою в майже 500 установ вибрати є з чого, адже більш ніж половина з них — бізнес-спрямованості. Хороша якість навчання, доступна вартість, великий вибір спеціальностей, висококласний викладацький склад, надання умов для набуття студентами практичних навичок — це не повний перелік того, що можуть запропонувати польські університети. Тому, рейтинг — це важливе досягнення, але, стати професіоналом з європейським дипломом можна не тільки в запропонованих установах, гідних та перспективних університетів в рази більше.

Підписуйтесь на наш Telegram канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

Безкоштовний підбір житла у Польщі

Пропозиція 0 грн

Компанія UP-STUDY пропонує абітурієнтам, які вступають на осінь 2024 безкоштовний пошук житла у Польщі.

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

ГІД студента Польщі

Завантажте ГІД студента Польщі

Дізнайтесь актуальну інформацію про вступ, навчання та проживання в Польщі.

  • Стипендії та знижки
  • Вартість навчання
  • Необхідний рівень знання польської мови
  • Підтримка студентів
  • Документи необхідні для вступу
  • та багато іншого

Останні статті та новини