Фіналісти конкурсу GMC Poland 2017-2018 уже відомі! Хто ж вони?

3867
Facebook Twitter
Фіналісти конкурсу GMC Poland 2017-2018 уже відомі! Хто ж вони?

За останні п'ять тижнів у групі віртуальних реальностей брали участь 256 команд з-поміж учнів та компаній, які боролися за звання кращих менеджерів.

Перший етап 18-го випуску конкурсу GMC Poland 2017/2018 закінчився, тому можна підвести перші підсумки. За останні п'ять тижнів у групі віртуальних реальностей брали участь 256 команд з-поміж учнів та компаній, які боролися за звання кращих менеджерів. Протягом багатьох років, GMC був найбільшим у світі, а також в Республіці Польща, який, завдяки використанню передової бізнес-симуляції, дозволяє пройти практичне вивчення управлінських навичок, отримати розширення знань в області управління бізнесом. Щорічні видання, які проводяться он-лайн збирають учасників з усієї Польщі, які представляють компанії та університети.

У поточному році, 64 команди були переведені на другий етап, у тому числі 8 команд ING Bank Śląski, 6 з групи PGE. Групи з: Play, Schneider Electric, Budimex, Orbis та студентських команд з Варшавської фондової біржі, itRepublic з журналу MyCompany та ThinkTank, також були переведені на наступний етап.

Команди, які були залучені у даному виданні, в опитуванні, в якому сумували свою участь, підкреслили, як переваги своєї активності в GMC: помітне збільшення здатності аналізувати факти (80%) та реалізацію бізнес-стратегій (80%). Зобов'язання працювати в симуляції є способом поглянути на бізнес з різних ракурсів, дає учасникам «огляд вертольотів», а також заохочує до роздумів про повсякденні способи прийняття рішень у своїй професійній діяльності. GMC — прекрасний приклад використання механізмів гаміфікаціі та використання передових комп'ютерних програм у навчанні та розвитку управлінських компетенцій.

Крім того, подальша конкуренція чекає учасників польського видання GMC, що призведе до національного фіналу, запланованого на 4 квітня 2018 року на ВФБ (для кращих 8 команд). Переможець польського видання відправиться у Світовий фінал GMC у Дубай (в квітні 2018 року). Команда-переможець також отримає оплачувану аспірантуру в Академії Леона Козмінського (Akademia Leona Kozminskiego) у Варшаві.

Ще раз нагадаємо, що моделювання GMC — це інноваційний спосіб надати співробітникам можливість розвивати знання, навички та відкривати управлінський потенціал з допомогою гамілізаціі. GMC — це сучасний та ефективний брендинг роботодавців, можливість набирати та розвивати таланти. Суть Global Management Challenge криється у тому, що в цій великій бізнес-симуляції можна дізнатися багато нового не тільки про ринки та бізнес, а й про себе особисто, адже дане міжнародне змагання, що використовує гейміфікацію в програмі підвищення кваліфікації, зіштовхує учасників з новими актуальними проблемами, змушуючи знаходити рішення в тандемі з членами команди. Студентські команди, які складаються з 3-5 чоловік, управляють віртуальними компаніями на імітованих ринках. В цілому з 2000 року в бізнес-симуляції GMC вже взяли участь більш ніж 20 000 студентів. Академічні команди можуть бути залученими у галактиці без участі спонсорів та партнерів.

Участь в проекті приносить студентам ряд переваг, у тому числі:

— погляд на всю систему функціонування компанії з позиції Правління;
— перевірка та доповнення академічних знань з реальним досвідом;
— інноваційне завершення першої практики управління;
— розвиток навичок: командна робота, стратегічне планування, середньострокове та довгострокове прийняття — рішень, аналітичне мислення, управління змінами, аналіз можливостей та загроз;
— конкуренція з професіоналами та бізнес-практиками;
— можливість познайомитися з цікавими знайомими.
Організатори GMC в Польщі: BIGRAM
Стратегічний партнер: ING Bank Slaski
Почесний Patron: Варшавська фондова біржа
Партнер: Академія Леона Козмінського, Польща Ділової Ради
ЗМІ меценати: Моя компанія в Польщі, Thinktank
Меценати: Goldenline, Eurostudent, Studia.net, SGH TV, ForStudent

Акція, що може Вас зацікавити

Безкоштовний вступ до ВНЗ на осінь 2021 + курс

Акція 499 євро

Отримайте безкоштовно пакет "Все включено", курс 50-100 годин та підтримку 3 роки у Польщі

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини