Економічні університети Польщі. Де вчитися краще?

6712
Facebook Twitter
Економічні університети Польщі. Де вчитися краще?

Будувати кар'єру в економічному напрямку неможливо без відповідного диплома, який найкраще отримувати в європейських країнах.

Загальний розвиток країни залежить від стабільності та динамічності всіх її галузей. Природно, для активного розвитку економіки будь-якої країни потрібні висококласні фахівці, які будуть управляти, коригувати всі внутрішні та зовнішні взаємозв'язки і процеси. Будувати кар'єру в економічному напрямку неможливо без відповідного диплома, який найкраще отримувати в європейських країнах. Для того, щоб отримати економічну освіту та європейський диплом високої якості, з доступною вартістю за навчальний рік, абітурієнти з України та інших країн СНД вважають за краще заклади вищої освіти Республіки Польща. І не обов'язково обирати ВНЗ тільки економічної спрямованості, адже, зважаючи на те, що дана спеціальність не втрачає своїх позицій та має 88% в рейтингу популярності, її можна опанувати в більшості польських університетів.

Як правильно підібрати ВНЗ, зважаючи на його форму власності?

З чотириста п'ятдесят університетів цієї країни, державного та приватного типу, більшість навчає економічним, гуманітарним та правовим профілям. Якщо Ви ще не визначилися з вибором ВНЗ, тоді дана інформація буде, як не можна до речі. По-перше, навчання в публічних структурах обходиться в два-три рази дорожче тому, що Ви платите за розкручений бренд, але при цьому не виграєте в якості. По-друге, кількість годин та перелік предметів, а також, можливість вибору мови навчання однакові як в приватних, так і в державних університетах. Ну і основне, це той факт, що непублічні університети забезпечують місцем проходження оплачуваного стажування, та допомагають працевлаштуватися відразу по закінченню університету в міжнародні компанії. У той час, як державні вищі навчальні заклади просувають польських студентів у вітчизняні фірми. Вибір за Вами, але переваги очевидні.

Критерії вибору перспективної установи

Як уже згадувалося, економічні спеціальності є в більшості польських інститутів. Тому, якщо у Вас немає конкретних вподобань, то варто обирати гідний варіант, виходячи з таких параметрів:
— позиція в рейтингу;
— широта вибору факультетів;
— співвідношення між ціною та якістю;
— сильна матеріально-технічна база;
— відсоток працевлаштування випускників;
— місто, в якому розташована навчальна структура.

Економічні вищі навчальні заклади РП

Якщо Вас цікавлять конкретно економічні інститути, тоді погляньте на перелік найпопулярніший з них:
1. Варшавська Школа Економіки — одна з найбільших шкіл економічного спрямування.
2. Краківский Економічний Університет — ВНЗ з майже столітньою історією та традиціями.
3. Економічний Університет в Катовіцах — входить до п'ятірки кращих економічних шкіл РП.
Варто врахувати, що до економічних спеціальностей відноситься не тільки економіка, а й інші, серед яких: фінанси та бухгалтерський облік, маркетинг, аудит, банківська справа, товарознавство, аналітика та інші. Якщо Ви хочете отримати відмінні знання та придбати блискучі практичні навички в цих напрямках, то варто ретельно придивитися до:

1. Вроцлавського Університету Бізнесу.
2. Столичної Академії Фінанси і Бізнес Вістула.
3. Університету Банківської Справи у Вроцлаві.
4. Університету Банківської Справи в Познані.

З вищевказаного матеріалу випливає, що економічні ВНЗ та ті, в яких можна навчитися даному напрямку завжди будуть мати підвищений попит. Це викликано тим фактом, що жодна держава не може нормально функціонувати без фахівців даного профілю. Отримуючи знання в кращих освітніх установах Польщі, Ви не тільки можете розраховувати на якісний визнаний європейський диплом, а й на те, що зможете працевлаштуватися на перспективну роботу в міжнародну компанію, як в РП, так і далеко за її межами.

Акція, що може Вас зацікавити

Безкоштовний курс польської мови

Пропозиція 900 грн/місяць

Вступайте на осінь 2021 та отримуйте курс польської мови на 50-100 годин безкоштовно

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини