EIT Food Awareness Day 2019 — інформація про захід

4698
Facebook Twitter
EIT Food Awareness Day 2019 — інформація про захід

Вже 29 жовтня у Любліні на факультеті машинобудування у Технічному університеті відбудеться EIT Food Awareness Day 2019. Які питання будуть підніматися під час події, дізнаєте прочитавши наш огляд.

Почати та розвивати свої власні ідеї? Будувати кар'єру у корпорації та отримати досвід роботи у великій організації? Продовжувати наукову роботу в університеті та співпрацювати з бізнесом? Це ті питання, відповіді на які можуть бути отримані, під час спеціальних заходів EIT «День обізнаності». Події пройдуть зовсім скоро, вже 29 жовтня у Любліні на факультеті машинобудування у Технічному університеті (Mechanicznym Politechniki Lubelskiej) о 9.30-16.30.

Коротка інформація про подію

Разом з діловими партнерами (Maspex, Siemens) та викладачами (Люблінського технологічного університету, Університету природничих наук у Любліні, Варшавського університету), Європейським інститутом інновацій та технологій (EIT) Food організовує зустріч у поєднанні з семінарами, котрі наближають студентів до різних можливостей кар'єрного росту у нових технологіях та в агросекторі.

Що відвідувачі зможуть знайти у програмі заходу?

Програма, серед іншого містить такі обговорюють панелі:

 • «Стартап або корпорація?» за участю Ельвіри Рицай (керівника Люблінського центру інноваційних досліджень), Павла Брида (віце-президента Люблінського науково-технічного парку), Конрада Громашко (сертифікованого тренера Siemens Lab у Люблінському технологічному університеті) та Маріуша Клементовського (власника інноваційної компанії Amerpharma).
 • «Стажування — чи є гідні пропозиції, де та як їх шукати?» за участю Урсули Сімбор (HR Business Partner Lubelli), Мартіни Черняківської (Координатора стипендій RIS з Університету Варшави), Анни Мазур-Сокіл та Леха Шафранського (представника Кар'єри з Університету наук про життя та Люблінського технологічного університету).

Також програма передбачає наступні семінари:

 • «Як написати резюме?» під керівництвом Анни Козинської з Maspex.
 • «Як виглядає Siemens Lab?», який пройде під заступництвом Конрада Громашка, тренера програми сертифікації мехатронних систем Siemens.

Участь у заході допоможе відповісти на наступні питання:

 • Чи варто створювати стартап?
 • Де шукати стартове фінансування? З чого почати?
 • Що корпорації пропонують у співпраці з агропродовольчими стартапами?
 • Як стажування може допомогти Вам розвинути кар'єру?
 • Що слід враховувати при виборі стажування?
 • Де шукати інформацію про стажування?
 • Як підготуватися до стажування?

Ви студент та:

 • зацікавлені у тому, як спланувати свою професійну кар'єру;
 • прагнете працевлаштуватися на стику нових технологій та сектора AgriFood;
 • хочете дізнатися більше про можливості, що пропонуються корпораціями та стартапи для учнів університетів Республіки Польща.

Відповідаючи ствердно на будь-що із запропонованого вище, варто задуматися про те, щоб пройти попередню реєстрацію.

Для того, щоб стати частиною одного або всіх зазначених подій, слід зареєструватися: www.eventbrite.com/e/innowacyjne-sciezki-rozwoju-w-sektorze-agrifood-start-up-czy-korporacja-tickets-75131834339?ref= estw [&] fbclid = IwAR2a8UxDTIru-RJaPajQmOOmzieN63mH74GAZ6wwK9FPTuwWwP1y9-WPnrs

Більше інформації про подію: www.facebook.com/events/2388778141178053/

Де будуть проходити конференції та семінари?

У Люблінському політехнічному університеті, машинобудівний факультет, вул. Nadbystrzycka 36, ​​Люблін, Республіка Польща.

Відкриття заходу заплановано на 09.00 у вівторок, 29 жовтня 2019.

Організатори підкреслюють, що всі події, що проводяться у рамках EIT Food Awareness Day 2019 однаково доступні як студентам локальних ВНЗ, так і учням університетів інших воєводств та навіть країн.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 40% на вступ до Польщі 2021

Акція 499 євро 9990 грн

Отримайте знижку 40% на пакет вступу до ВНЗ Польщі "Все включено"

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини