Дозволь собі по-новому поглянути на реальність під час другого випуску TEDxSGH!

5087
Facebook Twitter
Дозволь собі по-новому поглянути на реальність під час другого випуску TEDxSGH!

Якщо Ви перебуваєте в пошуку чогось нового, що створює досвід в будь-який час, та у Вас завжди є величезна мотивація для розширення кругозору, TEDxSGH ідеально підходить для Вас.

У закладах вищої освіти Республіки Польща не знайшлося сміливих ідей, які можна було б втілити в життя. Тому, за ліцензією Американського фонду TED, 3 березня 2018 року, друге видання TEDxSGH організовує під лейтмотивом «фактор Х». Якщо Ви перебуваєте в пошуку чогось нового, що створює досвід в будь-який час, та у Вас завжди є величезна мотивація для розширення кругозору, TEDxSGH ідеально підходить для Вас.

8 спікерів в трьох тематичних блоках надихнуть Вас поглянути на навколишню дійсність та нададуть нові знання, завдяки яким відкриття світу стане більш повним та цінним.

Серед спікерів варто відзначити наступних цікавих персон:

Каміла Сидор — успішна жінка, засновник та головний виконавчий директор міжнародного співтовариства Geek Girls Carrots, підтримує жінок під час їх професійного розвитку в нових технологіях. Вона бере участь у багатьох соціальних проектах та технологічних стартапах. Переможець багатьох ділових нагород, яка прагне поділитися своїми знаннями та безцінним досвідом.

Дживон Вікторія Парк — студентка MIT, яка брала участь в Global ID Challenge у 2014 році, де допомагала вагітним жінкам в Індонезії знайти альтернативну роботу з рішенням традиційних завдань в сільському господарстві. Також, вона брала участь у багатьох соціальних проектах у світі та зарекомендувала себе як прекрасний майбутній фахівець та просто хороша людина.

Проф. Яга (Ядвіга) Giebułtowicz — професор біології Університету штату Орегон в Сполучених Штатах (професор біології, відділ інтегративної біології, Університет штату Орегон); фахівець в області хронобіології, вивчає молекулярні механізми, що контролюють циркадні ритми у тварин організмів на генетичному, біохімічному, фізіологічному та поведінковому рівні. Вона співпрацювала з одним із лауреатів Нобелівської премії в галузі медицини цього року: Джеффрі К. Холл. В даний час знаходиться у Варшаві по стипендії Фонду Фулбрайта.

Ян Юдришек — студент нейробіології, біомастер. Ним був розроблений інноваційний космічний проект для стажування в Європейському космічному агентстві — біореактор, який може використовувати модифіковані кремнієм клітини, для отримання кремнію з астероїдів. Він зможе розповісти слухачам про генезис життя та про те, як використовуються прориви в цій області.У поточному році, під час проведення другого видання TEDxSGH, найбільшим нововведенням стане три виступи англійською мовою. Разом з доповідями польською мовою за такими темами, як астрономія, штучний інтелект та усвідомленість, організатори хочуть створити суміш, яка задовольнить кожного учасника, котрий бажає виявити свій фактор Х.

В даному заході можуть взяти участь всі охочі, як студенти польських установ вищої освіти, так й інші молоді люди, які хочуть провести час з користю та по-новому поглянути на світ. Такі проекти дають можливість не тільки почерпнути нові знання, а й знайти своє місце в житті, зрозуміти, в якому напрямку варто рухатися, щоб максимально реалізувати свій потенціал та розкритися як професіонал та як особистість. Не варто відкидати ідею відвідування даного заходу, якщо Ви не володієте англійською мовою, у польськомовних спікерів буде достатньо інформації, щоб зацікавити будь-який, навіть самий допитливий розум. У 2018 році, спонсори нададуть учасникам дисконтні купони на послуги та шопінг, які будуть присуджуватися в якості призів у змаганнях. Квитки можна придбати з 10 лютого на офіційному веб-сайті www.tedxsgh.com

Акція, що може Вас зацікавити

43 стипендії на 50% знижку на навчання

Пропозиція

Для всіх учасників UP-STUDY. Бронюйте за собою місце у конкурсі прямо зараз

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини