Де краще вчитися за кордоном? Огляд міст Польщі

5327
Facebook Twitter
Де краще вчитися за кордоном? Огляд міст Польщі

Вже дуже давно освіта в польських вищих навчальних закладах ототожнюється в українців з гарантією якості, перспективності та доступності.


Вже дуже давно освіта в польських вищих навчальних закладах ототожнюється в українців з гарантією якості, перспективності та доступності. Насправді, слід дуже уважно підходити до питання вибору міста навчання і ВНЗ в ньому. При ситуації, що склалася в Україні, абітурієнти намагаються вступити на навчання до Польщі, не особливо обтяжуючи себе ґрунтовним підходом до вибору установи вищої освіти, яка дійсно виправдає всі витрати фінансів і часу. Ситуація на ринку освітніх послуг дуже схожа з українською. При появі значного попиту на польську освіту стало з'являтися багато приватних установ навчання, з сумнівною репутацією і якістю, в самих різних куточках польської держави. Тому, вважаємо своїм обов'язком надати вашій увазі огляд міст Польщі, з їх шанованими і дійсно достойними університетами.

Як вибрати місто, щоб компенсувати всі понесені витрати?

Обстановка аналогічна українській картині. Найбільш багатообіцяючі університети розташовані у великих містах або містах, які є центрами економіки, логістики, бізнесу, культури або величезними транспортними вузлами. Випускники з установ вищої освіти в таких містах як Вроцлав, Варшава, Познань, Лодзь Щечин і Люблін — дуже цінуються роботодавцями. Все просто, чим масштабніше місто, тим престижніше диплом. Якщо Ви націлилися пройти навчання в інших містах, то слід обдумати все тричі, тим більше, якщо мова йде про платне відділення. Щоб не помилитися у виборі, прислухайтеся до порад фахівців з центру польської освіти UP-STYDY, які детально розкажуть про кожен ВНЗ в різних містах і допоможуть прийняти правильне рішення. Давайте більш ретельно розглянемо міста і ВНЗ, на які варто звернути увагу.

Вроцлав і установи вищої освіти

Досить помпезне місто, він є столицею Силезії і відомий своєю культурною та архітектурною спадщиною. Приїжджаючи сюди в якості туриста або студента (несуттєво), кожен прагне відвідати Uniwersytet Wrocławski (Вроцлавський Державний Університет), який є прекрасним спорудженням епохи Бароко. Яскравим представником приватних закладів вищої освіти є Вроцлавський Університет Бізнесу (Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu). Один з перших публічних університетів в Нижній Силезії, він зарекомендував себе з позитивної сторони як в очах поляків, так і іноземних студентів. Співпрацює з французькою групою Groupe ESC Troyes en Champagne, німецькою Leipzig Graduate School of Management і American University зі Сполучених Штатів.

Перелік перспективних закладів вищої освіти в красивих містах

Де краще вчиться за кордоном, допоможе Вам визначити список з цікавих і привабливих ВНЗ:

  1. Яскравим представником варшавської освіти є Академія Фінансів і Бізнесу Вістула (Akademia Finansów i Biznesu Vistula). Славиться унікальною, сприятливою для навчання, атмосферою і привертає абітурієнтів з чотирьох континентів.
  2. Університет Банківської Справи у Вроцлаві (Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu). Вузькопрофільна освітня установа допомагає отримати ступінь бакалавра в семи дослідних напрямках і декількох магістерських програмах.
  3. Університет Банківської Справи в Познані (Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu). Навчання в цьому інституті проходить в доброзичливій атмосфері, де всіма методами намагаються донести до студентів тонкощі банківської справи і зробити все можливе для того, щоб випускники були компетентними та кваліфікованими кадрами.

ВНЗ Польщі відрізняються за різними критеріями: вартість навчання (від 1000 до 5000 євро в державних установах і від 462 до 3750 євро в приватних); місце в рейтингах; популярність та інше. Правда, їх об'єднує можливість надати українцям європейський диплом. Багато цікавих пропозицій в сфері освітніх послуг можна знайти у великих містах, таких як: Вроцлав, Варшава і Познань. Красива архітектура, велика історична спадщина і традиції, які відрізняють міста один від одного, притягують щорічно сотні тисяч студентів, з метою здобуття вищої освіти в такій сприятливій атмосфері.

Підписуйтесь на наш Telegram канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

28 стипендій на 50% знижку на навчання

Пропозиція

Для всіх учасників UP-STUDY. Бронюйте за собою місце у конкурсі прямо зараз

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

ГІД студента Польщі

Завантажте ГІД студента Польщі

Дізнайтесь актуальну інформацію про вступ, навчання та проживання в Польщі.

  • Стипендії та знижки
  • Вартість навчання
  • Необхідний рівень знання польської мови
  • Підтримка студентів
  • Документи необхідні для вступу
  • та багато іншого

Останні статті та новини