Безкоштовне навчання в Польщі для українців без карти поляка. Чи є шанси вступити?

8522
Facebook Twitter
Безкоштовне навчання в Польщі для українців без карти поляка. Чи є шанси вступити?

Стаття стане в нагоді українським випускникам шкіл, бакалаврам, магістрам і їх батькам. Європейський диплом спокійно отримують в польських ВНЗ наші українські громадяни.


Стаття стане в нагоді українським випускникам шкіл, бакалаврам, магістрам і їх батькам. Європейський диплом спокійно отримують в польських ВНЗ наші українські громадяни. З кожним роком — це стає все популярнішим і доступнішим. Маючи європейський диплом, можна знайти роботу не тільки в країнах ЄС, а й за його межами. Вартість навчання в ВНЗ Польщі в порівнянні з Німеччиною чи Францією, не така вже й висока. Ви навіть зможете претендувати на стипендії. Високий рівень життя і освіти, низькі ціни, схожість поляків за менталітетом з українцями — це все робить привабливим навчання в Польщі. Максимально спрощена система вступу Вас дуже сильно порадує. Далі, розберемося з чисто формальними питаннями, які документи необхідні, щоб вступити на безкоштовне навчання в Польщі, якщо у Вас немає Карти поляка?

При яких умовах навчання безкоштовне

По-перше, потрібно пам'ятати, що розраховувати на безкоштовне навчання в державних університетах мають можливість тільки громадяни Польщі та особи, у яких є Карта поляка (особи польського походження). Українцям не слід розраховувати на бюджетні місця в приватних ВНЗ, так як в Польщі їх мало. Певні ВНЗ пропонують студентам з України знижку і стипендії тим, хто має Карту поляка або групу інвалідності.

По-друге, кожен ВНЗ ставить перед українськими студентами різні умови вступу. Всю інформацію про процес вступу Ви можете дізнатися в центрі польської освіти UP-STUDY. З програмою UP-STUDY Вам буде набагато легше зорієнтуватися в питаннях гарантованого вступу в цікавий для Вас ВНЗ. Протягом усього навчального процесу надається підтримка студентам учасникам програми.

Гранти. Знижки на навчання

У разі, якщо у Вас немає Карти поляка, а саме це нас цікавить, і у Вас немає можливості її оформити, вступ для Вас буде на загальних підставах, як для іноземців. В першу чергу, Вам потрібно визначитися з університетом, в який бажаєте вступати. Потім вибрати спеціальність, визначитися з вибором мови викладання. Якщо вибрати англійську мову навчання (від 3 до 4 тис. евро в рік) в державних установах, то це обійдеться вам дорожче, ніж навчання польською (від 1 до 2 тис. евро на рік). У більшості приватних ВНЗ за успіхи в навчанні, іноземним студентам пропонується отримати стипендію. Також великим плюсом буде, якщо у вас хороші оцінки, і, якщо Ви успішно проявили себе в конкурсах. Все це підвищує шанси абітурієнтів на безкоштовну форму навчання.

Для українських випускників є кілька способів вступу до ВНЗ. В університетах, представлених на сайті UP-STUDY, таких як: Академія фінансів та бізнесу Вістула в Варшаві, Університет банківської справи у Вроцлаві проводитися конкурс для абітурієнтів України, в тому числі на отримання стипендії, але тільки на певні спеціальності. Існує багато видів стипендій підтримуваних ВУЗами: Erasmus Mundus Scolarship (€100 на місяць), Польський Еразмус для України ($200 для бакалаврату та магістратури, $350 для аспірантури), Міжнародний Вишеградський Фонд ($2000- $2500). Не полінуйтеся і більш детально вивчіть програму "Навчання в Польщі" UP-STUDY. Зважте всі реальні шанси для вступу. Будьте успішними і не бійтеся інвестувати в майбутнє.

Акція, що може Вас зацікавити

Безкоштовний вступ до ВНЗ на осінь 2021 + курс

Акція 499 євро

Отримайте безкоштовно пакет "Все включено", курс 50-100 годин та підтримку 3 роки у Польщі

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини