Академічна відпустка на час вагітності при навчанні у Польщі

7147
Facebook Twitter
Академічна відпустка на час вагітності при навчанні у Польщі

Стаття буде актуальна всім студентам польських університетів, оскільки ми розповімо чи є можливість піти в академічну відпустку при вагітності, та які інші ситуації дозволять взяти відстрочку від навчання.

Вже давно стало зрозуміло, що у Республіці Польща дуже лояльно ставляться до іноземних громадян, сприяючи їх розвитку на польській території, причому попри сферу діяльності: здобуття вищої освіти в університетах РП, робота за короткостроковим/довгостроковим контрактом, відкриття власного бізнесу або возз'єднання з сім'єю. Говорячи про іноземних студентів польських ВНЗ, підкреслимо, що вони мають можливість не тільки вступати без іспитів або на конкурсній основі, маючи підстави брати участь на рівних з поляками, а й отримувати матеріальну допомогу/допомоги. Що стосується самого навчання, щадні правила складання іспитів та інші особливості, дозволяють знайти вихід з різних життєвих ситуацій з найменшими втратами. Стаття буде актуальна всім студентам польських університетів, оскільки ми розповімо чи є можливість піти в академічну відпустку при вагітності, та які інші ситуації дозволять взяти відстрочку від навчання.

Академ відпустка при вагітності та інші обставини відстрочки

Не у всіх вдається спланувати своє майбутнє таким чином, щоб після навчання побудувати феєричну кар'єру та тільки потім заводити сім'ю. Тим більше, у багатьох немає бажання так довго чекати, та й навіщо, якщо є можливість все поєднати. Польські університети, попри форму власності, тип навчання та курс дозволяють, маючи об'єктивні причини, оформити академічну відпустку терміном на 1 рік. Цього часу цілком вистачить вагітній жінці, щоб народити дитину, побути з малюком перший час та вирішити ситуацію з продовженням навчання. Після відпустки, можна продовжити здобуття вищої освіти з того моменту, коли воно було перервано. Варто зауважити, що найкраще йти на канікули такого роду, попередньо закривши сесію та підтягнувши не складені (якщо були) предмети.

Вагітність — не єдиний аргумент для того, щоб отримати академ. Серед інших ситуацій, об'єктивно звернутися із заявою на відпустку можна при:

— поганому стані здоров'я;

— написанні наукової або дослідницької роботи;

— спеціальних або святкових обставинах.

Фахівці UP-STUDY підкреслюють, що не завжди потрібно та можна брати академвідпустку на цілий рік, якщо є така можливість, краще оформити «відстрочку» на семестр.

Які права зберігаються за студентами при оформленні академ відпустки?

Вагітні жінки-іноземки, які залишаються після оформлення академічної відпустки на території Польщі, а також студенти, які подали заяву з інших причин можуть розраховувати на збереження за собою статусу студента та всіх прав, котрі раніше мали. Серед них відзначимо:

— Знижка до досягнення 26-річного віку на громадський транспорт.

— Студентський квиток (легітимація), що дозволяє отримувати знижки у кіно, театрах, музеях та інших громадських закладах.

— Матеріальна допомога. Якщо Ви маєте якийсь конкретний вид стипендії, при виконанні умов її отримання, виплати будуть надходити й у випадку академа.

— Збереження місця у гуртожитку, якщо воно раніше було виділено.

Підбиваючи підсумки, варто підкреслити, що вчитися іноземцям, як і резидентам Польщі у локальних ВНЗ не тільки перспективно, але й досить комфортно та безпечно. Лояльні правила перездачі іспитів, а також можливість оформити при необхідності академічну відпустку, дозволяють відчувати себе захищеними, знаючи, що будь-яка життєва ситуація не відіб`ється на здобутті вищої освіти. Для жінок, які є студентками польських ВНЗ, при вагітності, досить буде року, щоб вирішити свої сімейні справи, тому вони встигнуть реалізувати себе і в особистому житті й у навчанні, не зазнавши ніяких збитків.

Акція, що може Вас зацікавити

Вступай до Польщі з другом за пів ціни

Акція 499 євро 4995 грн

Вступайте за пакетом “Все включено” зі своїм другом та розділіть вартість послуг навпіл

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини