Освітній тур до університетів Польщі

5697
Facebook Twitter
Освітній тур до університетів Польщі

Щорічно студенти разом з батьками мають можливість поїхати на ознайомчий візит в обране університету Польщі, щоб ще до початку навчання поринути у вир студентського життя.

Щорічно студенти разом з батьками мають можливість поїхати на ознайомчий візит в обране університету Польщі, щоб ще до початку навчання поринути у вир студентського життя, відчути атмосферу наукового середовища і особисто познайомитися з викладачами і випускниками, студентськими центрами і культурними центрами обраного навчального закладу.

Деталі освітнього туру:

Освітній тур - це можливість ознайомитися з умовами проживання студентів і поспілкуватися з представниками нашого студентського центру у Варшаві, які займаються студентами, що приїжджають на навчання в Польщі.

В "Освітньому турі" можуть взяти участь всі бажаючі (батьки з абітурієнтами або абітурієнти під нашим супроводом). Прийом заявок до 31 травня. Необхідні документи слід подати до 10 червня. Орієнтовна вартість туру 230 євро (все включено).

Вартість і витрати

Загальна вартість освітнього туру складає орієнтовно 230 євро з людини (для батьків і дітей). Сюди входить:

  • проживання в дво- і тризірковому готелі або студентському гуртожитку при університеті (тип проживання за вибором батьків і учнів, від цього і залежить вартість туру)
  • живлення
  • візова підтримка та консульські збори
  • медичне страхування
  • перевезення
  • екскурсії

Супровід і термін туру

Кожен тур супроводжують представники нашої компанії, в Польщі студентів зустрічає студентський центр при університеті і його уповноважені представники. Саме перебування в Польщі триватиме 3 дні. Традиційно освітні тури організовуються на вихідні дні, щоб батьки і діти не відривалися від роботи і навчального процесу.

Детальну інформацію по освітнім турам Ви можете отримати зателефонувавши (096) 007-0-200, або звернувшись до представництва компанії "UP-STUDY".

Акція, що може Вас зацікавити

Безкоштовний вступ до ВНЗ на осінь 2021 + курс

Акція 499 євро

Отримайте безкоштовно пакет "Все включено", курс 50-100 годин та підтримку 3 роки у Польщі

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини