Освітній тур до університетів Польщі

7618
Facebook Twitter
Освітній тур до університетів Польщі

Щорічно студенти разом з батьками мають можливість поїхати на ознайомчий візит в обране університету Польщі, щоб ще до початку навчання поринути у вир студентського життя.

Щорічно студенти разом з батьками мають можливість поїхати на ознайомчий візит в обране університету Польщі, щоб ще до початку навчання поринути у вир студентського життя, відчути атмосферу наукового середовища і особисто познайомитися з викладачами і випускниками, студентськими центрами і культурними центрами обраного навчального закладу.

Деталі освітнього туру:

Освітній тур - це можливість ознайомитися з умовами проживання студентів і поспілкуватися з представниками нашого студентського центру у Варшаві, які займаються студентами, що приїжджають на навчання в Польщі.

В "Освітньому турі" можуть взяти участь всі бажаючі (батьки з абітурієнтами або абітурієнти під нашим супроводом). Прийом заявок до 31 травня. Необхідні документи слід подати до 10 червня. Орієнтовна вартість туру 230 євро (все включено).

Вартість і витрати

Загальна вартість освітнього туру складає орієнтовно 230 євро з людини (для батьків і дітей). Сюди входить:

 • проживання в дво- і тризірковому готелі або студентському гуртожитку при університеті (тип проживання за вибором батьків і учнів, від цього і залежить вартість туру)
 • живлення
 • візова підтримка та консульські збори
 • медичне страхування
 • перевезення
 • екскурсії

Супровід і термін туру

Кожен тур супроводжують представники нашої компанії, в Польщі студентів зустрічає студентський центр при університеті і його уповноважені представники. Саме перебування в Польщі триватиме 3 дні. Традиційно освітні тури організовуються на вихідні дні, щоб батьки і діти не відривалися від роботи і навчального процесу.

Детальну інформацію по освітнім турам Ви можете отримати зателефонувавши (096) 007-0-200, або звернувшись до представництва компанії "UP-STUDY".

Підписуйтесь на наш Telegram канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

28 стипендій на 50% знижку на навчання

Пропозиція

Для всіх учасників UP-STUDY. Бронюйте за собою місце у конкурсі прямо зараз

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

ГІД студента Польщі

Завантажте ГІД студента Польщі

Дізнайтесь актуальну інформацію про вступ, навчання та проживання в Польщі.

 • Стипендії та знижки
 • Вартість навчання
 • Необхідний рівень знання польської мови
 • Підтримка студентів
 • Документи необхідні для вступу
 • та багато іншого

Останні статті та новини