Соціальні стипендії для іноземних студентів

6787
Facebook Twitter
Соціальні стипендії для іноземних студентів

Нова система управління і підтримки для студентів університетів Польщі передбачає такі основні правила звернення за фінансовою підтримкою в навчальному році 2011/2012.

Нова система управління і підтримки для студентів університетів Польщі передбачає такі основні правила звернення за фінансовою підтримкою в навчальному році 2011/2012.

Види стипендій

Студенти можуть звертатися в університеті на отримання фінансової допомоги з коштів, що виділяються на ці цілі в державному бюджеті в наступному вигляді:

  • соціальні стипендії
  • стипендії для інвалідів
  • ректорські стипендії для кращих студентів
  • JA

Детальніше про стипендії

Соціальні стипендії - право на отримання соціальної стипендії мають ті студенти, рівень доходу яких не відповідає достатньому прожиткового. До початку навчання студент звертається з відповідною заявою, при цьому надає документ, який підтверджує його сумарний дохід становить менше 456,30 zł в місяць.

Стипендії для інвалідів - дана стипендіальна виплата однією з форм надання надзвичайної допомоги студенту, який з причин випадковості опинився у важкій ситуації. Студент, зі свого боку, повинен документально підтвердити погіршення свого фінансового становища.

Ректорська стипендія - доступна для студентів, які показали високу оцінку середньої оцінки після першого року навчання, ведуть активну діяльність в науковому, організаційному, культурному, політичному та спортивному житті університету.

JA - кошти гранту ректора для кращих студентів складають не більше 10% від числа студентів на кожному курсі дослідження, проведеного в університеті.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

Акція, що може Вас зацікавити

28 стипендій на 50% знижку на навчання

Пропозиція

Для всіх учасників UP-STUDY. Бронюйте за собою місце у конкурсі прямо зараз

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

ГІД студента Польщі

Завантажте ГІД студента Польщі

Дізнайтесь актуальну інформацію про вступ, навчання та проживання в Польщі.

  • Стипендії та знижки
  • Вартість навчання
  • Необхідний рівень знання польської мови
  • Підтримка студентів
  • Документи необхідні для вступу
  • та багато іншого
Завантажити у PDF

Останні статті та новини