9-й випуск WULS-SGGW Work Fair — роботодавець Dreams

3876
Facebook Twitter
9-й випуск WULS-SGGW Work Fair — роботодавець Dreams

Роботодавець Dreams, або SGGW Job Fair 2018, в дев'ятий раз створюють можливість знайти гідне місце роботи для студентів польських університетів.

Роботодавець Dreams, або SGGW Job Fair 2018, в дев'ятий раз створюють можливість знайти гідне місце роботи для студентів польських університетів. Організатори бажають надати можливість встановити прямі відносини з потенційними роботодавцями, порівняти безліч пропозицій та вибрати той варіант, який буде найбільш зручний. Майбутній ярмарок — не єдиний захід такого роду, яка проходить в Республіці Польща вже кілька років поспіль. Студенти мають можливість не тільки надати свої резюме, а й поспілкуватися з іншими претендентами, обмінятися досвідом та просто поспілкуватися з цікавими людьми.

Ярмарок вакансій SGGW — Роботодавець Dreams Edition IX відбудеться 7 березня 2018 року на базі старого кампуса Варшавського Університету Природних Наук (SGGW) в Crystal Auditorium. Захід буде відкрито для всіх, тому кожен зацікавлений студент має прямий та легкий доступ до інформації про компанію, яка його цікавить.

Студенти та випускники, зацікавлені в розвитку своєї професійної кар'єри, будуть запрошені організаторами на цікаві семінари, а також зможуть взяти участь в інших заходах. Завдяки участі в ярмарку вакансій WULS-SGGW всі учасники отримають швидкий та прямий доступ до останніх пропозицій стажувань, роботи та підробітку, а також інформації про вимоги процесу найму.

Ярмарок починається о 9:00. студенти та випускники польських освітніх установ матимуть можливість взяти участь в ньому, а також змагатися за призи в різноманітних конкурсах!

Це продовження подій, які проводяться щорічно з 2010 року. Це був цілий ряд заходів, презентацій і лекцій, в яких взяли участь такі компанії, як ADM, Doehler, Eurocash, Макро, Марс, Джеронімо Мартінс, Agrosimex, Суец, Coca-Cola HBC Польща, Danone, DeHeus, Домініон, Живець Group, Nestle, Novartis, Nutricia, PwC, Sodexo, Unilever та багато інших. Події викликали великий інтерес у студентів WULS-SGGW, тому було прийнято рішення організувати наступне — 9-е видання Pracodawcy Marzeń.

Як вже неодноразово згадувалося, ярмарок пройде 7 березня 2018 року та стане ще однією цікавою та корисною подією для польських роботодавців та студентів. У поточному році, видання буде містити просування протягом всього дня компаній з допомогою розміщення особливостей на інформаційних стендах в поєднанні з наданням інформації про пропозиції навчання, стажувань та роботи.

Метою заходу є ознайомлення студентів WULS-SGGW з провідними роботодавцями на ринку, рекрутинговими процесами та шляхами їх майбутньої професійної кар'єри. Крім того, надаються інтерактивні семінари за участю експонентів.

Крім вищезгаданих подій, можна буде:

— взяти участь в семінарі, який очолить Каппер Рожинський, директор академічних інкубаторів підприємництва. В ході семінару ним будуть розглядатися перші кроки в процесі створення власної компанії;
— принести своє резюме та отримати консультацію на стенді Регіонального бюро праці;
— зустрітися з консулом Сполучених Штатів та дізнатися все про культуру, ринок праці, специфіку побудови бізнесу та інші деталі.

Відвідати ярмарок може кожен охочий, тим більше це буде корисно як майбутнім фахівцям, так і підприємцям-початківцям.
Також, варто згадати, що студенти польських установ вищої освіти мають можливість звернутися в бюро кар'єри (центр зайнятості, Агентство працевлаштування та інші структури), які організовані при різних ВНЗ РП, з метою пошуку гідного місця роботи або підробітку. До того ж такі організації допомагають скласти резюме, мотиваційний лист або взяти участь в тренінгах, які сприяють проходженню співбесід. Учням європейських ВНЗ варто використовувати будь-яку можливість, яка може сприяти більш швидкій побудові кар'єри, та такі ярмарки — це один з таких шансів.

Акція, що може Вас зацікавити

Безкоштовний курс польської мови

Пропозиція 900 грн/місяць

Вступайте на осінь 2021 та отримуйте курс польської мови на 50-100 годин безкоштовно

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини