Безкоштовне навчання у Польщі. Розіграш 10-ти грантів від UP-STUDY

8105
Facebook Twitter
Безкоштовне навчання у Польщі. Розіграш 10-ти грантів від UP-STUDY

Бажаєш навчатися у найкращих університетах Польщі безкоштовно? Тоді, спеціальна пропозиція від UP-STUDY саме для тебе: Виграй 1 із 10 грантів у ВНЗ Варшави, Лодзі та Вроцлава.

Бажаєш навчатися у найкращих університетах Польщі безкоштовно? Тоді, спеціальна пропозиція від UP-STUDY саме для тебе: Виграй 1 із 10 грантів у ВНЗ Варшави, Лодзі та Вроцлава.До свого ювілею, компанія UP-STUDY приготувала сюрприз для кожного учасника, який подасть документи на вступ на 2017/18 навчальний рік в університети: Академія Фінансів та Бізнесу VISTULA (ВАРШАВА), Академія Суспільних Наук (ВАРШАВА, ЛОДЗЬ), Міжнародний Університет Логістики та Транспорту (ВРОЦЛАВ), Вроцлавський Університет Бізнесу (ВРОЦЛАВ), Вроцлавський Університет Менеджменту (ВРОЦЛАВ).ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Виграш грантів передбачає лише відсутність оплат за навчання у ВНЗ. Додатково кожен учасник самостійно оплачує свій побит у Польщі (проживання та харчування).

Що собою являє грант на безкоштовне навчання від UP-STUDY?

У традиціях UP-STUDY, завжди проводити чесні, прозорі та зрозумілі акції. "Виграй грант на безкоштовне навчання від UP-STUDY" - одна із таких акцій. Кожен абітурієнт, який подасть документи на вступ до Польщі на 2017/18 навчальний рік у період із 1.09.16 по 28.02.17 у один із п'яти ВНЗ вказаних нижче, автоматично стає учасником розіграшу 10-ти грантів на безкоштовне навчання у Польщі. Під час розіграшу, який відбудеться у Києві у березні 2017 року, будуть визначені 10 переможців, яким не доведеться оплачувати навчання протягом всього періоду здобуття освіти (Бакалавр - 3 роки, Магістр - 2 роки).

10 безкоштовних місць представлені у 5-ти університетах-партнерах UP-STUDY, по 2 місця у кожному навчальному закладі. Тобто, всі абітурієнти від UP-STUDY, автоматично та гарантовано стають учасниками розіграшу при подачі вступного пакету документів до наступних ВНЗ (не залежно від вартості послуг та діючих акцій* на момент вступу):
— (ВАРШАВА) Академія Фінансів та Бізнесу VISTULA — 2 безкоштовних місця
— (ВАРШАВА, ЛОДЗЬ) Академія Суспільних Наук — 2 безкоштовних місця
— (ВРОЦЛАВ) Міжнародний Університет Логістики та Транспорту — 2 безкоштовних місця
— (ВРОЦЛАВ) Вроцлавський Університет Бізнесу — 2 безкоштовних місця
— (ВРОЦЛАВ) Вроцлавський Університет Менеджменту — 2 безкоштовних місця* - всі абітурієнти, які вступають на 2017/18 навчальний рік, але не отримали інформації у представництві UP-STUDY про даний розіграш, під час подачі документів, також, приймають у ньому участь.

Умови участі у Розіграші 10-ти грантів від UP-STUDY

У розіграші 10-ти грантів на безкоштовне навчання у Польщі можуть прийняти участь абітурієнти, які відповідають всім наступних критеріям:
— Учасники UP-STUDY, які подають/подали документи на вступ у період з 1.09.16 по 28.02.17
— Учасники UP-STUDY, які подали документи у один із 5-ти ВНЗ-партнерів: VISTULA, SAN, MWSLIT, WSH, WSZ
— Учасники UP-STUDY, які подають/подали документи на 2017/18 навчальний рік на бакалаврат або магістратуру
— Учасники UP-STUDY, які вчасно та у повному обсязі оплачували всі кошти згідно договору учасника
— Учасники UP-STUDY, які дотримувалися всіх правил участі у Програмі UP-STUDY
— Учасники UP-STUDY, які на момент розіграшу досягли 16-літнього віку

Під час розіграшу грантів у Києві будуть присутні спеціально запрошені гості та телебачення. Всі 10 грантів знайдуть своїх переможців, які вирушать здобувати освіту у Європі не оплачуючи навчання.
Міжнародна компанія UP-STUDY цінує кожного свого учасника та приготувала ще безліч цікавих подарунків, інформація про які буде опублікована у листопаді на нашому сайті up-study.ua.

Вступайте у вищі навчальні заклади Польщі вигідніше та безпечніше ніж будь коли. Прочитайте відгуки про нашу роботу!

Про розіграш

Під час розіграшу грантів у Києві будуть присутні спеціально запрошені гості із Польщі (представники ВНЗ) та телебачення. Всі десять грантів знайдуть своїх переможців, які вирушать здобувати освіту у Європі не оплачуючи навчання.
Міжнародна компанія UP-STUDY цінує кожного свого учасника та приготувала ще безліч цікавих подарунків, інформація про які буде опублікована у листопаді на нашому сайті up-study.ua.

Вступайте у вищі навчальні заклади Польщі вигідніше та безпечніше ніж будь коли. Прочитайте відгуки про нашу роботу!

Дізнатися більше про вступ за акційною ціною →
Скільки коштує навчання в Польщі для українців? →
Вступ до університетів Польщі у 2017 році! →

Акція, що може Вас зацікавити

Безкоштовний курс польської мови

Пропозиція 900 грн/місяць

Вступайте на осінь 2021 та отримуйте курс польської мови на 50-100 годин безкоштовно

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини