Безкоштовне навчання у Польщі. Розіграш 10-ти грантів від UP-STUDY

9849
Facebook Twitter
Безкоштовне навчання у Польщі. Розіграш 10-ти грантів від UP-STUDY

Бажаєш навчатися у найкращих університетах Польщі безкоштовно? Тоді, спеціальна пропозиція від UP-STUDY саме для тебе: Виграй 1 із 10 грантів у ВНЗ Варшави, Лодзі та Вроцлава.


Що собою являє грант на безкоштовне навчання від UP-STUDY?

У традиціях UP-STUDY, завжди проводити чесні, прозорі та зрозумілі акції. "Виграй грант на безкоштовне навчання від UP-STUDY" - одна із таких акцій. Кожен абітурієнт, який подасть документи на вступ до Польщі на 2017/18 навчальний рік у період із 1.09.16 по 28.02.17 у один із п'яти ВНЗ вказаних нижче, автоматично стає учасником розіграшу 10-ти грантів на безкоштовне навчання у Польщі. Під час розіграшу, який відбудеться у Києві у березні 2017 року, будуть визначені 10 переможців, яким не доведеться оплачувати навчання протягом всього періоду здобуття освіти (Бакалавр - 3 роки, Магістр - 2 роки).

10 безкоштовних місць представлені у 5-ти університетах-партнерах UP-STUDY, по 2 місця у кожному навчальному закладі. Тобто, всі абітурієнти від UP-STUDY, автоматично та гарантовано стають учасниками розіграшу при подачі вступного пакету документів до наступних ВНЗ (не залежно від вартості послуг та діючих акцій* на момент вступу):— (ВАРШАВА) Академія Фінансів та Бізнесу VISTULA — 2 безкоштовних місця— (ВАРШАВА, ЛОДЗЬ) Академія Суспільних Наук — 2 безкоштовних місця— (ВРОЦЛАВ) Міжнародний Університет Логістики та Транспорту — 2 безкоштовних місця— (ВРОЦЛАВ) Вроцлавський Університет Бізнесу — 2 безкоштовних місця— (ВРОЦЛАВ) Вроцлавський Університет Менеджменту — 2 безкоштовних місця* - всі абітурієнти, які вступають на 2017/18 навчальний рік, але не отримали інформації у представництві UP-STUDY про даний розіграш, під час подачі документів, також, приймають у ньому участь.

Умови участі у Розіграші 10-ти грантів від UP-STUDY

У розіграші 10-ти грантів на безкоштовне навчання у Польщі можуть прийняти участь абітурієнти, які відповідають всім наступних критеріям:— Учасники UP-STUDY, які подають/подали документи на вступ у період з 1.09.16 по 28.02.17— Учасники UP-STUDY, які подали документи у один із 5-ти ВНЗ-партнерів: VISTULA, SAN, MWSLIT, WSH, WSZ— Учасники UP-STUDY, які подають/подали документи на 2017/18 навчальний рік на бакалаврат або магістратуру— Учасники UP-STUDY, які вчасно та у повному обсязі оплачували всі кошти згідно договору учасника— Учасники UP-STUDY, які дотримувалися всіх правил участі у Програмі UP-STUDY— Учасники UP-STUDY, які на момент розіграшу досягли 16-літнього віку

Під час розіграшу грантів у Києві будуть присутні спеціально запрошені гості та телебачення. Всі 10 грантів знайдуть своїх переможців, які вирушать здобувати освіту у Європі не оплачуючи навчання.Міжнародна компанія UP-STUDY цінує кожного свого учасника та приготувала ще безліч цікавих подарунків, інформація про які буде опублікована у листопаді на нашому сайті up-study.ua.

Вступайте у вищі навчальні заклади Польщі вигідніше та безпечніше ніж будь коли. Прочитайте відгуки про нашу роботу!

Про розіграш

Під час розіграшу грантів у Києві будуть присутні спеціально запрошені гості із Польщі (представники ВНЗ) та телебачення. Всі десять грантів знайдуть своїх переможців, які вирушать здобувати освіту у Європі не оплачуючи навчання.Міжнародна компанія UP-STUDY цінує кожного свого учасника та приготувала ще безліч цікавих подарунків, інформація про які буде опублікована у листопаді на нашому сайті up-study.ua.

Вступайте у вищі навчальні заклади Польщі вигідніше та безпечніше ніж будь коли. Прочитайте відгуки про нашу роботу!

Дізнатися більше про вступ за акційною ціною →Скільки коштує навчання в Польщі для українців? →Вступ до університетів Польщі у 2017 році! →

Підписуйтесь на наш Телеграм канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

Акція, що може Вас зацікавити

Безкоштовний підбір житла у Польщі

Пропозиція 0 грн

Компанія UP-STUDY пропонує абітурієнтам, які вступають на осінь 2024 безкоштовний пошук житла у Польщі.

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

ГІД студента Польщі

Завантажте ГІД студента Польщі

Дізнайтесь актуальну інформацію про вступ, навчання та проживання в Польщі.

  • Стипендії та знижки
  • Вартість навчання
  • Необхідний рівень знання польської мови
  • Підтримка студентів
  • Документи необхідні для вступу
  • та багато іншого
Завантажити у PDF

Останні статті та новини