Зміцнення гривні: Наскільки подешевшала спеціальність «Медіа маркетинг та PR» у Польщі

6545
Facebook Twitter
Зміцнення гривні: Наскільки подешевшала спеціальність «Медіа маркетинг та PR» у Польщі

Якщо Ви зацікавлені в отриманні освіти в сфері медіа маркетинг та PR, варто прочитати статтю, адже у ній ми розповімо наскільки він подешевшав й дамо інформацію щодо навчальної програми з курсу медіа та піару.

Зміцнення позицій української національної валюти на 20% дозволило нашим прагматичним землякам з меншим обсягом інвестицій навчатися у Республіці Польща. Чому з усіх європейських країн у РП найбільша кількість українців? Тому що у польських університетах плата за освітній рік й без додаткових позитивних аспектів є прийнятною, а рівень якості дозволяє скласти гідну конкуренцію на міжнародному ринку праці. Вирушаючи до Польщі, у молодих українців є також багато можливостей ще здешевити навчання, але перед цим варто вибрати правильного посередника, ВНЗ та спеціальність. На поточний момент великий попит спостерігається на фахівців з медіа маркетингу та піару. Якщо Ви зацікавлені в отриманні освіти з даного напрямку, варто прочитати статтю, адже у ній ми не тільки розповімо наскільки він подешевшав, але й висвітлимо інформацію щодо навчальної програми з курсу медіа та піару.

Що вивчають студенти у процесі придбання кваліфікації в одному з польських ВНЗ у напрямку «Медіа маркетинг та PR»?

Після захисту дипломної роботи та вручення диплома на ринок праці потрапляє фахівець, який займається залученням, а також підтримкою відносин з потенційними клієнтами, які зацікавлені у бренді або організації, за допомогою ЗМІ. Зважаючи на це, у процесі навчання студенти вивчають способи залучення цільової аудиторії, методи створення повідомлень та забезпечення їх доступність з використанням гідного медіаканала. Також вони отримують великі знання у сфері маркетингу, інформаційних технологій та веб-дизайну, журналістики, психології та етика. Крім цього, студентам слід подбати про придбання навичок дослідження, аналізу, комунікації. Молоді люди отримають компетенцію у плануванні маркетингових кампаній для створення позитивного образу продукту або компанії. Навчальна програма передбачає вивчення таких дисциплін:

 • Основи брендингу та реклами
 • Громадські відносини
 • Маркетингові принципи
 • Зв'язки з громадськістю та реклама
 • Інтерактивний веб-дизайн
 • Інформаційні технології
 • Етика ЗМІ
 • Соціальні медіа
 • Медіакультури
 • Бухгалтерський облік
 • Бізнес-статистика
 • Соціальна психологія

Середня зарплата людини, що працює в якості спеціаліста з піару чи медіа-маркетолога, становить 6300 злотих та це на 1600 злотих вище, ніж середня заробітна плата у Польщі.

Як вступити до Польщі з гарантією, при цьому заощадити?

Гривня стала стійкішою (на 20%), тому спеціальність «Медіа маркетинг та піар», як і інші топові напрямки, можна вивчити з суттєвою знижкою. Говорячи про розглянуті дослідження, на поточний момент їх найкраще вивчати в Академії суспільних наук у Варшаві, де річна плата скоротившись на майже 7 тисяч грн. становить 44 тисячі грн. Якщо є охота вчити соціальну медіажурналістику, тоді варто віддати перевагу Академії Вістула, де напрямок подешевшав на 5400 грн, тепер обходиться у 27600 грн. Вступаючи до Vistula University Ви потрапляєте до справжнього багатонаціонального середовища, адже маючи статус «Найбільш інтернаціональний ВНЗ Польщі» відповідно до рейтингу «Перспектива» навчає студентів з більш ніж 70 країн.

Бажаючи ще більше заощадити, рекомендуємо вступати з центром UP-STUDY. На це є ряд причин:

Можна заощадити на оплаті послуг компанії, при цьому отримавши приємні бонуси:

 • «Вступай з другом за пів ціни» — вибір ВНЗ, спеціальності, зарахування, повний спектр послуг: переклад документів, інформаційна підтримка у питанні відкриття візи, безкоштовний підбір житла та багато іншого — за половину вартості для кожного з двох друзів.
 • «Швидкий вступ до Польщі — 2990 грн» — зарахування, підготовлення вступних документів, переклад документів, участь у розіграші грантів. Дана послуга не передбачає отримання повного пакета послуг, але це реально дешевше, ніж вступати самостійно.
 • ««Все Включено» та курс польської мови всього за 5000 грн» — пропозиція для учнів 9-10 класів зі спеціальною ціною, що пропонує у вигляді додаткового бонусу мовний курс.
 • Участь у розіграші грантів на знижку у розмірі 50% на оплату першого року навчання, вибираючи один з кращих ВНЗ-партнерів: Академію Вістула, Вроцлавський університет бізнесу, Ольштинський університет або Університет банківської справи у Вроцлаві.

Більш того, компанія UP-STUDY пропонує ексклюзивну знижку при вступі до певних університетів, наприклад, говорячи про розглянуті Академію суспільних наук, вона становить 100-150 євро, Академію Вістула — 200-300 євро.

Отже, вчитися у Польщі тепер не тільки перспективно. Зміцнення гривні призвело до зниження плати для наших земляків у ВНЗ Польщі у середньому на 10-15 тисяч. У сукупності з тим фактом, що українські університети підняли плату, тепер вчитися у РП стало часом дешевше, ніж на Батьківщині, при цьому Ви отримуєте безліч можливостей реалізувати свій потенціал у глобальному масштабі.

Акція, що може Вас зацікавити

Безкоштовний вступ до ВНЗ на осінь 2021 + курс

Акція 499 євро

Отримайте безкоштовно пакет "Все включено", курс 50-100 годин та підтримку 3 роки у Польщі

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини