Якому ВНЗ Польщі віддати перевагу, бажаючи стати висококласним маркетологом? Робота у маркетингу — залучення та заробіток

134
Facebook Twitter
Якому ВНЗ Польщі віддати перевагу, бажаючи стати висококласним маркетологом? Робота у маркетингу — залучення та заробіток

Перевірте, чи є у Вас схильність до цієї професії, якщо «Так», то який польський університет варто вибрати, де після отримання диплома шукати роботу та на які доходи можна розраховувати у цій галузі.

Великий попит у сьогоднішніх реаліях мають не тільки фахівці ІТ-індустрії, а й деяких креативних напрямків, наприклад, маркетингу. Робота у рекламі та маркетингу підходить для творчих людей з навичками продажів. Marketing — це сфера, яка постійно розвивається, а разом з нею — попит на співробітників. Перевірте, чи є у Вас схильність до цієї професії, якщо «Так», то який польський університет варто вибрати, де після отримання диплома шукати роботу та на які доходи можна розраховувати у цій галузі.

Де у Польщі варто вчитися на маркетолога?

Фахівці UP-STUDY звертають увагу на те, що для іноземців, які бажають отримати кваліфікацію у цій європейській країні, має значення форма власності навчального закладу. Державні ВНЗ, у першу чергу, просувають локальних жителів до вітчизняних компаній, тому з дипломом такого університету буде потрібно більше часу для працевлаштування. Також, навчання у публічних структурах у 2 рази дорожче, при цьому відсутній індивідуальний підхід. Зважаючи на викладене, рекомендуємо, бажаючи вивчити маркетинг або будь-яку іншу бізнес-спеціальність, віддати перевагу одній з наступних приватних структур:

До речі, у зв'язку зі зміцненням гривні, тепер навчання обходиться ще дешевше. Також, є можливість заощадити при вступі з нашим центром не тільки на оплаті послуг UP-STUDY, а й платежі за перший рік навчання, тому стежте за акціями на сайті компанії.

Робота у рекламі — де можна працевлаштуватися?

Якщо почати розгляд питання з визначення, то згідно з Інтернет-енциклопедією PWN, маркетинг — це діяльність, спрямована на визначення можливостей збуту продукту з урахуванням існуючих або потенційних потреб покупців у короткостроковій або довгостроковій перспективі та пов'язаних з ними дистрибуції, реклами, планування виробництва та дослідження ринку. Є багато видів маркетингу, наприклад, прямий, сенсорний або партнерський маркетинг.

Попри використовувану стратегію та інструменти, обов'язок фахівця з маркетингу полягає у тому, щоб охопити якомога більшу кількість одержувачів, щоб правильно представити продукт або послугу. Результатом ефективно проведеної рекламної кампанії є залучення фактичних та потенційних покупців до магазину (наприклад, незацікавленість у пропонованому на даний момент продукті, а прояв інтересу до інших пропозицій у майбутньому).

Маркетолог може працювати у рекламному агентстві, у відділі маркетингу комерційної, сервісної, культурної або медійної компанії.

Кому підходить робота маркетологом?

Успішна реклама компанії, продукту, послуги, заходи та іншого, є трудомістким та складним завданням. Ось чому компанії, які шукають людей, котрі працюють у маркетингу, надають перевагу кандидатам після великих досліджень, наприклад, маркетингу та менеджменту, реклами та нових медіа, зв'язків з громадськістю або пов'язаних з ними. Робота у рекламному відділі або маркетинговому агентстві зазвичай пов'язана з високим стресом, тиском для досягнення передбачуваних результатів та придбанням клієнтів, а також з необхідністю працювати під тиском часу. Не всі будуть працювати у цьому. Ідеальний кандидат повинен:

 • бути комунікабельним;
 • мислити нестандартно, мати багату уяву та бути креативним;
 • володіти високорозвиненими навичками продажів та ведення переговорів;
 • володіти аналітичним мисленням та високорозвиненими навичками;
 • вміти працювати з числами;

Маркетологу часто потрібно говорити хоча б однією іноземною мовою (зазвичай англійська), а також мати водійські права категорії B та використовувати комп'ютерні програми для прогнозування та аналізу ринку.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

Акція, що може Вас зацікавити

Безкоштовний підбір житла у Польщі

Пропозиція 0 грн

Компанія UP-STUDY пропонує абітурієнтам, які вступають на осінь 2023 безкоштовний пошук житла у Польщі.

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

ГІД студента Польщі

Завантажте ГІД студента Польщі

Дізнайтесь актуальну інформацію про вступ, навчання та проживання в Польщі.

 • Стипендії та знижки
 • Вартість навчання
 • Необхідний рівень знання польської мови
 • Підтримка студентів
 • Документи необхідні для вступу
 • та багато іншого
Завантажити у PDF

Останні статті та новини