ВНЗ Варшави з гарантією вступу

7490
Facebook Twitter
ВНЗ Варшави з гарантією вступу

Крім того, що Варшава — центр адміністрації та бізнесу, тут також розміщені різного роду наукові інститути та навчальні заклади. Динамічний розвиток столиці Польщі приваблює тисячі іноземних студентів.

Крім того, що Варшава — центр адміністрації та бізнесу, тут також розміщені різного роду наукові інститути та навчальні заклади. Динамічний розвиток столиці Польщі і її культурна спадщина приваблюють щорічно не тільки безліч туристів, а й тисячі іноземних студентів. Вибір варшавського вищого учбового закладу — це логічне і послідовне рішення, якщо по закінченню установи, студент бажає залишитися працювати в цьому місті. Так як Варшава увійшла до двадцятки рейтингу кращих міст в Європі для ведення бізнесу, цей факт робить її ще більш привабливою. Всі ВНЗ столиці надають освіту для більш трьохсот тисяч студентів, значна частина з яких — іноземці. Гарантувати вступ до будь-якого ВНЗ можна лише скориставшись допомогою кваліфікованих фахівців, на сьогоднішній день, лідером з надання послуг такого характеру на всіх етапах вступу та навчання є центр польської освіти UP-STUDY.

Академія Вістула, як запорука зарахування до лав студентів

Варто зауважити, що вступити в приватні (міжнародні) університети не тільки легше, але і перспективніше для українських абітурієнтів. До того ж вартість навчання нижче будь-якого публічного ВНЗ, а якість на тому ж рівні. Академія Фінансів і Бізнесу Вістула (Akademia Finansów i Biznesu Vistula) якраз зразок такого ідеального співвідношення. Крім великого вибору факультетів і спеціальностей, академія має стипендіальні програми, що властиво не всім міжнародним установам вищої освіти. Освіта в цьому ВНЗ здійснюється в комфортній і доброзичливій атмосфері, так як Академія Вістула враховує всі побажання і потреби студентів. Всі сили великого викладацького складу зосереджені на визначенні потреб роботодавців та підготовки своїх студентів в цьому руслі, відносно кожного курсу. Структура вступу стандартна, підтвердження володіння англійською мовою на рівні B2, польською — B1. Плата за навчання в діапазоні 1300-3250 євро. Існує можливість отримання диплома E-MBA, річна вартість навчання 4000 євро.

Академія Суспільних Наук (Społeczna Akademia Nauk w Warszawie, сокр.SAN)

Друга в загальному польському рейтингу приватних навчальних закладів, але ніяк не в серцях вдячних випускників — Академія Суспільних Наук в Варшаві. Охоплюючи широкий спектр програм досліджень першого і другого рівнів підготовки, вона завжди йде в ногу з часом і підлаштовує своє навчання до тенденцій ринку праці. Вступ відбувається на загальноприйнятих положеннях. SAN піклується про своїх студентів, і, як доказ цього факту, наведемо такі приклади:

  • створено Студентське бюро кар'єри;
  • створення нових пріоритетних напрямків досліджень: графіка і проектування комп'ютерних ігор, спортивна журналістика, професійна комунікація і ще кілька нових напрацювань;
  • закордонні відрядження в рамках стипендіальної програми Erasmus;
  • знижки при оплаті річної вартості навчання одним платежем, або можливість помісячного плати.

Переваги освіти за кордоном

Навчання за кордоном перспективний захід і захоплюючий процес, під час якого можна не тільки осягнути всі тонкощі обраної професії, а й зануриться в культуру і традиції іншої країни. Навчання в польських ВНЗ пріоритетне для українських громадян через вартість, європейський диплом і близьке сусідство цієї країни. ВНЗ Варшави дуже різноманітні в пропозиціях спеціальностей і умов навчання, але всіх їх об'єднує вміння швидко пристосовуватися до попиту ринку праці та турбота про майбутнє своїх випускників.Підводячи підсумок слід зазначити, що гарантувати стовідсотковий вступ ніхто не може, і країна, а також ВНЗ тут не мають значення, просто всі ситуації індивідуальні. Для Вас ми відзначили ті установи вищої освіти в Варшаві, вступ до яких не відніме багато сил, а результат буде позитивним в дев'яноста відсотках випадків. Високий рівень знань, гідний середній бал атестата або попереднього диплома і допомога досвідченого фахівця — ось запорука успішного вступу до будь-якого ВНЗ Польщі.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

Акція, що може Вас зацікавити

Безкоштовний підбір житла у Польщі

Пропозиція 0 грн

Компанія UP-STUDY пропонує абітурієнтам, які вступають на осінь 2024 безкоштовний пошук житла у Польщі.

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

ГІД студента Польщі

Завантажте ГІД студента Польщі

Дізнайтесь актуальну інформацію про вступ, навчання та проживання в Польщі.

  • Стипендії та знижки
  • Вартість навчання
  • Необхідний рівень знання польської мови
  • Підтримка студентів
  • Документи необхідні для вступу
  • та багато іншого
Завантажити у PDF

Останні статті та новини