ВНЗ Варшави для українців

7871
Facebook Twitter
ВНЗ Варшави для українців

На сьогодні, Республіка Польща займає передові позиції за якістю освіти та кількістю перспективних ВНЗ для українців. Столицею польської держави є місто з багатовіковою історією — Варшава.


На сьогодні, Республіка Польща займає передові позиції за якістю освіти та кількістю перспективних ВНЗ для українців. Столицею польської держави є місто з багатовіковою історією і захопливими краєвидами — Варшава. В основному, в усьому світі, самі елітні вищі навчальні заклади розташовуються в столицях, й Польща тому не виключення.

Перспективи, які відкривають університети Варшави

Українським студентам, навчання в варшавських вищих навчальних закладах принесе справжнє задоволення через низку можливостей, які надає навчання в цьому місті. Давайте більш детально розглянемо найпопулярніші з них:— головним досягнення, по закінченню навчання є отримання європейського диплома, який допоможе Вам влаштуватися в престижні компанії на високооплачувану роботу, котру може запропонувати столиця Польщі або інші країни Євросоюзу;— ціни на навчання, проживання, харчування досить помірні і збігаються з цінами в Україні, що не може не порадувати українських студентів;— схожість польської та української мов, допоможе зрозуміти поляків навіть з мінімальним знанням, також вивчити повністю її Ви зможете без особливих зусиль, та, за короткий час;

— університети Варшави надають іноземним студентам велику кількість безкоштовних програм, які відкривають можливість отримувати стипендію за особливі вміння/старання в навчанні;— столиця Польщі розташована практично в центрі країни, що дозволяє українським студентам і їх батькам добиратися до місця навчання без проблем;— для більш комфортної освіти, в кожному варшавському інституті існує навчання, як польською, так і англійською мовою.

Популярні ВНЗ у Варшаві

Польська система освіти пропонує університети державного і приватного типу. Програму навчання як в міжнародних, так і в державних ВНЗ встановлює Міністерство Освіти Польщі тому, якість навчального процесу однакова у всіх вищих закладах та відрізняється тільки кількістю ступенів. Але слід зазначити, що державні ВНЗ просувають польських випускників на вітчизняний ринок праці, а у приватних університетів, які співпрацюють з міжнародними організаціями, в пріоритеті просування іноземних студентів світові у корпорації. Зупинимося на деяких відомих вищих навчальних закладах Варшави та розглянемо їх особливості:

1. Варшавська Академія Фінансів і Бізнесу Вістула є одним з перших приватних університетів в Польщі і орієнтується більше на закордонних студентів. В кінці 2000 року, в академії відбувся ряд нововведень: розширення спеціальностей і кваліфікованого викладацького складу, розробка нових програм навчання англійською мовою, облаштування комп'ютерних кімнат, спортивної зони. Університет відзначили званням кращого ВНЗ у підготовці та випуску професійних кадрів для приватних підприємств/компаній.

2. Гарну репутацію має один з провідних варшавських ВНЗ з філіями по всій країні — Академія Суспільних Наук. Готує фахівців в сфері журналістики, менеджменту, психології, управління, кіномистецтва, педагогіки та ін. Завдяки співпраці з міжнародними ВНЗ та чинними програмами обміну, студенти можуть отримати французький чи американський дипломи.

3. Також, необхідно відзначити державний ВНЗ зі столітньою історією — Політехнічний Варшавський Університет. Цей навчальний заклад буде актуальним для іноземних студентів, які хочуть проводити наукові дослідження. Університет пропонує більш ніж 500 дослідних проектів і 19 факультетів.

Детальну інформацію про ці та інші університети Польщі Ви можете дізнатися у фахівців компанії UP-STUDY. Наші співробітники допоможуть визначитися з вибором відповідного для Вас ВНЗ, оформлять всі необхідні документи для вступу, допоможуть знайти житло на весь період навчання і організовують візити батьків до учня.Виходячи з отриманої інформації, ми можемо зробити висновок, що Варшава — це місто можливостей, доброзичливих людей, красивої архітектури, перспективних навчальних закладів. У абітурієнтів з України є всі шанси вступити в елітні університети польської держави, та отримати європейські дипломи, а ряд безкоштовних програм допоможе закінчити навчання на бюджетній основі. Як показує практика, для роботодавців важливим є місто, в якому отримано диплом, тому Варшава і такі ж великі міста, наприклад, як Вроцлав або Познань — дуже перспективні в багатьох аспектах.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 50% на вступ до Польщі 2021

Акція 499 євро 6990 грн

Отримайте знижку 50% на пакет вступу до ВНЗ Польщі "Все включено"

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини