ВНЗ Польщі для українських студентів

7803
Facebook Twitter
ВНЗ Польщі для українських студентів

Дана стаття буде цікавою для абітурієнтів, які хочуть визначитися з вибором перспективного і комфортного вищого закладу саме для українців.

Польські вищі навчальні заклади вже давно стали для українців найприйнятнішим варіантом, для бажаючих отримати європейський диплом за помірною вартістю. До того ж Польща є сусідньою країною, а близькість культури і традицій дозволяє відчути себе практично як вдома. Спільнота студентів з України одна з найчисленніших, а показник працевлаштування після закінчення ВНЗ дуже високий через те, що випускник, крім знань своєї спеціальності, володіє не менше 4 мовами. Дана стаття буде цікавою для абітурієнтів, які хочуть визначитися з вибором перспективного і комфортного вищого закладу саме для українців.

Яку установу вищої освіти вибрати українському абітурієнту?

Як і в інших європейських країн, в Польщі освіта представлена ​​установами державного (публічного) та недержавного (міжнародного, приватного) типу. Як не дивно, але для українців більш благонадійні і перспективні ВНЗ приватного типу, так як можуть надати такі переваги:

  1. Державні установи орієнтовані на польських громадян і просувають їх на вітчизняному ринку праці першочергово. У той час як українець з цього ж ВНЗ може місяцями бути не задіяним, володіючи престижним дипломом. Приватні установи вищої освіти орієнтовані на міжнародний ринок праці, співпрацюють з їхніми роботодавцями, які зацікавлені в українських кадрах, що допомагає зайняти гідне робоче місце одразу після отримання диплома.
  2. Кількість навчальних годин і перелік предметів однакові, так як затверджуються Міністерством освіти Польщі, але потік студентів в приватних університетах менше (вони профільного напрямку) і тому, викладацький склад може знайти індивідуальний підхід до кожного студента, виходячи з його потреб та бажань.
  3. Вартість навчання в непублічних вищих навчальних закладах в рази нижче. Найчастіше в державних університетах студенти платять «за бренд», але якість ідентична.
  4. Приватні університети розробляю стипендіальні програми, які дають українським абітурієнтам більше шансів на безкоштовне навчання.

ТОП 3 ВНЗ, що обираються українцями

  1. Вроцлавський Університет Бізнесу (Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu). На сьогоднішній день більше п'ятнадцяти відсотків з усіх учнів — це студенти з України. Привабливий профільний вищий навчальний заклад, єдиний у своєму роді здійснює навчання напряму «туризм» і «бізнес». Середня плата за навчання складає 1100 євро.
  2. Академія фінансів та бізнесу Вістула (Akademia Finansów i Biznesu Vistula). Ідеальне співвідношення ціни і якості, великий вибір факультетів та спеціальностей, можливість навчатися в інтернаціональному середовищі, багатий освітній досвід, розробка нових програм досліджень, що потребує ринок праці, індивідуальний підхід до кожного учня і багато іншого, що може запропонувати Академія Вістула.
  3. Університет Банківської Справи (Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu скор. WSB). Вибір цілеспрямованих, що знають свої бажання і можливості, прагматичних і хвацьких студентів.

Найбільша приватна бізнес-школа в Силезії, вона пропонує опанувати тонкощі бізнесу за допомогою величезної освітньої бази, яка постійно вдосконалюється. Також безперечною перевагою для студентів є співпраця установи з бізнес середовищем і закордонними інститутами та адаптація до сигналів, одержуваних від роботодавців.

Абітурієнти з України обирають ВНЗ Польщі, так як це хороший шанс отримати європейський диплом. До того ж існує величезна ймовірність залишитися працювати в цій країні або іммігрувати в Європу, так як диплом визнається всіма країнами ЄС. З огляду на те, що вартість навчання не на багато перевищує тарифи вітчизняних установ, а перспективні відкриваються очевидні, вибір говорить за себе. Для навчання підійде будь-який університет, який сподобався, так як якість на високому рівні, а ті, що вибирають наші співвітчизники найчастіше, ми вам привели в приклад.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 50% на вступ до Польщі 2021

Акція 499 євро 6990 грн

Отримайте знижку 50% на пакет вступу до ВНЗ Польщі "Все включено"

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини