ВНЗ Польщі. Де краще вчитися в Польщі?

8921
Facebook Twitter
ВНЗ Польщі. Де краще вчитися в Польщі?

Стаття буде корисна для абітурієнтів, які зробили вибір на користь польських установ вищої освіти, так як розповідає про переваги і вартість навчання в різних містах.


ВНЗ Польщі відповідають всім стандартам і нормативним вимогам європейської освіти. Дипломи мають загальноєвропейське визнання, а навички та професіоналізм випускників дозволяють претендувати на працевлаштування в будь-яку міжнародну компанію. Стаття буде корисна для абітурієнтів, які зробили вибір на користь польських установ вищої освіти, так як розповідає про переваги і вартість навчання в різних містах.

Вищі навчальні заклади Вроцлава

Установи вищої освіти у Вроцлаві дуже популярні серед українців. Столиця Сілезії знаменита своїми пам'ятками архітектури, музеями і іменитими ВУЗами з багатою історією. Не можна залишити без уваги Врацлавскій Університет Бізнесу (Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu), який, єдиний в своєму роді, славиться підготовкою кадрів для міжнародного бізнесу і має програми досліджень з туристичного напрямку.Маючи лояльні ціни на навчання (бакалаврат €1100, магістратура €1450), він надає освіту для більш п'ятнадцяти відсотків студентів з України, що обрали даний напрямок.

Академія Фінансів і Бізнесу Вістула (Akademia Finansów i Biznesu Vistula)

Якщо Ви не уявляєте свого життя без столичної метушні і бажаєте пізнавати всі тонкощі професії в сучасному європейському оточенні, то варто зупинити вибір на Академії Фінансів і Бізнесу Вістула. Академія є найкращим показником співвідношення ціни і якості освіти. З першого дня заснування створює сприятливу атмосферу для науково-дослідницької діяльності і навчання за всіма напрямами, розвиваючи в студентах професійні навички і формуючи їх як цілісну всебічно освічену особистість. Маючи великий вибір факультетів, великий викладацький склад і можливість стажування в Німеччині, Іспанії чи Туреччині, вартість навчання варіює €1300-€1750 польською мовою, а англійською €2500-€3250. За такий рівень освіти і спектр супровідних послуг, який надає Академія Вістула — це дуже хороша плата.

Навчання в Познані

Віддаючи перевагу навчанню в центральній частині західної Польщі неможливо не відзначити Університет Банківської Справи в Познані (Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu). Він користується особливим попитом серед польських громадян, а сьогодні, за допомогою центру польської освіти UP-STUDY, який має права на ексклюзивне представництво цього ВНЗ в Україні, став доступний і нашим співвітчизникам. Здійснюючи підготовку кваліфікованих кадрів напрямів: «фінанси і банківська справа», «міжнародна торгівля», «право в бізнесі» та інших не менш цікавих і затребуваних, ця установа може похвалитися високим показником працевлаштування, а саме 8.5 з 10 випускників відразу після закінчення навчання займають престижні робочі місця в локальних і міжнародних компаніях.

Академія Соціальних Наук в Лодзі (Społeczna Akademia Nauk w Łodzi)

Безумовно, націлюючись здобути вищу освіту недалеко від столиці у великому місті, варто вибирати Лодзь, а перспективним навчальним закладом для дослідження соціальних явищ — Академію Соціальних Наук (скор. SAN). Займаючи першу сходинку в рейтингу непублічних університетів за перспективністю, SAN дуже популярна серед абітурієнтів, так як концентрує увагу саме на практичній стороні навчання. Вартість залежить від напрямку досліджень, мови викладання і градації, але знаходиться в діапазоні від €857 до €1714.Підводячи підсумки, слід зауважити, що не важливо на який вищий навчальний заклад Ви не націлені, всі ВНЗ Польщі гарантують якість, доступність і затребуваність програм, що викладаються. Кращого місця не існує. Все залежить від потреб конкретного абітурієнта, його бачення свого студентського життя і фінансових можливостей. Як в будь-якій країні, в Польщі додаткові витрати на проживання та харчування в столиці і великих містах будуть вище, ніж в провінціях. Рівня освіти це не стосується, він високий всюди.

Підписуйтесь на наш Telegram канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

Даруємо 5 місць на безкоштовний вступ до Польщі на осінь 2024

Акція 499 євро 0 євро

Гарантоване зарахування до університету, безкоштовний підбір житла та курс польської. Доступно лише 5 місць!

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

ГІД студента Польщі

Завантажте ГІД студента Польщі

Дізнайтесь актуальну інформацію про вступ, навчання та проживання в Польщі.

  • Стипендії та знижки
  • Вартість навчання
  • Необхідний рівень знання польської мови
  • Підтримка студентів
  • Документи необхідні для вступу
  • та багато іншого

Останні статті та новини